2019 Yılı için İç Mimarımızdan 5 Dekorasyon Önerisi

2019evdekorasyontrendleri-768x384

Yeni yıl ile birlikte yeni trendler de geldi! Bu sene yeni bir eve taşınıyorsanız ya da evinizi dekore etme gibi bir planınız varsa uzmanımızın tavsiyeleri ile hazırladığımız 2019’un en trend dekorasyon önerilerini inceleyerek bizlerden ilham alabilirsiniz. Duvar boyası renklerinden kış bahçesi modellerine kadar 2019’un en çok tercih edilenlerini görsellerimizden de faydalanarak evinize taşıyabilirsiniz. Hazırsanız hemen evimizi dekore etmeye başlayalım!

1-2019 Duvar Boyası Renk

2019’a girmeden herkesin diline dolanan mercan rengini bu sene gerçekten evlerimizde hem aksesuar hem de duvar boyası olarak sıklıkla göreceğiz. Kırmızı çamur kili rengi, gece mavisi ve koyu yeşil rengi de bu sene duvar boyası kartelalarının içerisinde yer alacak renklerden. Kırmızı çamur kili ve mercan rengini salon dekorasyonunuzda, gece mavisi ve koyu yeşil rengini de yatak odanızda, yatak başlığınızın arkasında duvar çıtası ile kullanarak modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

2-2019 Mobilya  Trendleri

Doğanın yapısından ve renklerinden ilham alacağımız  bu yıl özellikle kahverengiler ve gri renginin tonları tercih edilebilir. Yemek odanızı modern dekoratif ürünlerle destekleyerek yenilikçi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Geometrik desenler ve asimetrik kesim mermer masalar 2019 mobilya trendlerinin aranan parçaları.

3-Duvar Dekorasyon Fikirleri

Boş kalan duvarları doldurmanın zamanı geldi, zevkinizi ve dekorasyon aklınızı duvarlara yansıtın! Belki de hepimizin evinde en çok değiştirmeye tereddüt ettiği alan duvarlarımız. Oysaki evin tarzını en güzel yansıtan , evinizde huzurlu ve mutlu hissettirecek ,dekorasyon aklınızı yansıtabileceğiniz yer de yine evimizin duvarlarıdır. Salonunuzda bulunan mobilya tarzına göre kullanabileceğiniz duvar kağıtları, raflar ve duvar çıtaları zevkinizi ortaya çıkaracaktır.

İlginizi çekebilir: 33 Adet Duvar Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

4-Alışılmadık Banyo Tasarımları

Tekneli duşakabin dönemi sona erdi! Hem görüntü hem de hijyen bakımından banyonuzu kusursuz bir görünüme ulaştıracak teknesiz duşakabin modellerini tercih etmeye başlayacağız.

Rengarenk duvar sevenler için de bu yıl harika olacak! Özellikle pembe ve mavi duvar boyası tonlarını banyomuzda sıklıkla kullanacağımız bir dekorasyon akımıyla her yerde karşılaşacağız. Daha sade ve modern çizgilere sahip bir tarzınız varsa banyonuzda yapabileceğiniz dekorasyon önerileri arasında ilk sırayı seramik ve ahşabın uyumu alıyor. Ombre etkisi yaratacak seramikten fayansa geçiş dekorunu bir an önce denemek isteyecekseniz.

5-Kış Bahçesi ile Baharı Yaşayalım

Malum kış aylarında hem güneşten hem de güzel manzaradan uzak kalıyoruz. Kışın ve bahar aylarında temiz havanın tadını rahatlıkla çıkarabileceğiniz kış bahçelerini bir an önce bahçenize ve balkonunuza yaptırmak için hazırlıklara başlayın! Huzur Bulacağınız 6 Kış Bahçesi Modeli ve Uygulama Örnekleri  yazımızdan ilhan alabilir, ayrıntılı bilgi almak için iç mimarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere 2019 yılının en trend dekorasyon önerilerinden bahsettik, görsellerimizle ilham olmaya çalıştık. Yeni yılda yeni dekorasyon fikirleriyle evinizin havasını değiştirerek, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi dileriz. İç mimarlarımızın önerileri ile hazırladığımız Yatak Odası Dekorasyonu için İç Mimarlardan 20 Enfes Öneri yazımıza göz atabilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın