Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon Fiyatları Ne Kadardır Nasıl Çalışmalar Yapılır?

Anahtar teslim tadilat dekorasyon işleri, evin tüm atmosferini oluşturan, evdeki yaşam kalitesini belirleyen çalışmalardan biridir. Tüm evi etkileyen bu sürecin ise profesyonel bir ekip tarafından hem iyi yönetilmesi hem de doğru şekilde planlaması gerekir. İşte biz de Evde Mimar olarak bu içeriğimizde size anahtar teslim tadilat fiyatları ile alakalı tüm detayları aktarmaya çalışacağız.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Keşfi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Bir evin komple tadilatını yapmadan önce yerin çok iyi bir biçimde keşfedilmesi gerekir. Burada uzman bir ekip ile (iç mimar ve dekoratörler ile birlikte) evin tamamen keşfedilmesi gerekir. Bunun için ev sahibi ile birlikte iç mimar evin tam incelemesini yapar. Eğer ev hali hazırda yaşanır halde ve üstüne komple tadilat yapılması isteniyorsa dekorasyon ve yenileme çalışmaları üzerine konuşulur. Burada asma tavan, boya badana, alçı alçıpan, parke gibi birçok kalem ev sahibi görüşülerek modeller seçilerek ev üzerinde nasıl duracağı üzerine konuşulur. Burada iç mimari çizimler devreye girer. İç mimar çizimleri yapar, eğer gerekli ise 3d modelleme çalışmaları da iç mimar programları içerisinden herhangi biri ile oluşturulur.

evdemimartadilatresmi

Komple ev tadilatı için 3 boyutlu modelleme çalışmalarının yapılmasının ardından tadilat kalemleri tek tek hesaplanarak fiyatlandırma çalışmalarına başlanır. Burada elbette ki seçilen modellere göre evin tadilat dekorasyon ihtiyacına göre fiyatlar çeşitlenebilir. İç mimar bazı durumlarda çizim ve süreci yönetme ücreti talep edebilir. Bazı durumlarda ise bu ücret toplam maliyete yansıtılır.

Anahtar Teslim Komple Tadilat Dekorasyon Fiyatları

Komple ev yenileme çalışmalarında fiyatlandırma ufak bir evin küçük tadilatlarına göre elbette daha uygundur. Örneğin boya badana için bir 100 m2 bir yere 1.200 TL fiyat verilirken komple tadilat yaparken aynı 100 m2 yere 400 TL fiyat biçilebilir. Burada hem ustaların hazır olması hem toptan birçok işin tamamlanabilir olması fiyatta oldukça büyük indirimlere yol açmaktadır. Biz de size Evde Mimar olarak bu içeriğimizde ortalama olarak anahtar teslim tadilat fiyat tablosu oluşturmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olur. Tablo ile ilgili sorularınız için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Evin Metrekaresi Ortalama Komple Tadilat Fiyatları
50-100 m2 10.000-30.000 TL
100-150 m2 15.000-45.000 TL
150-200 m2 25.000 TL-50.000 TL

Evin Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Ev tadilatının ne kadar süreceği elbette ki işin nasıl olacağına, hangi kalemleri kapsadığına göre değişir. Genel olarak standart 3+1 bir evin tadilatı ise ortalama olarak 10 gün ile 30 gün arasında değişen zaman aralığına sahiptir. Eğer 2 katlı 250 m2 bir villadan bahsediyorsak bu süre 30 ile 45 arasından değişmektedir. Çalışmaların ustaların kabiliyeti ve istenilen modele değiştiğini ise size tekrardan hatırlatmak isteriz. Ev tadilatının ne kadar süreceğini daha net görmeniz için ise sizlere farklı bir tadilat süreç tablosu oluşturduk. Umarız beğenirsiniz.

Evin Metrekaresi Ortalama Komple Tadilat Süresi
50-100 m2 8-15 gün
100-150 m2 15-30 gün
150-200 m2 20-35 gün

Komple Ev Tadilatı için Hangi Çalışmalar Yapılır?

Komple ev tadilatı yaparken çok fazla çalışma çeşidi, usta grubu bir arada kullanılır.  Örneğin bir grup usta boya badana yaparken bir grup usta alçı alçıpan çalışmaları yapar, bir diğer grup evin tesisatı ile ilgilenebilir. Burada ev sahibinin dikkate alacağı nokta ise profesyonel çalışan ekibin yanında onları denetleyen doğru iç mimarlar veya dekoratörler, ustabaşları ile anlaşmaktır. Her bir usta grubu burada süreci doğru şekilde yaparak evin genel güzelliğine katkıda bulunur.

Hangi Tadilat Kalemlerinin Öncelikli Yapılması Gerekir?

Komple ev tadilatı yaparken bazı noktalar vardır ki o noktaları atlayarak çalışma yapılamaz. Bunların başında tesisat gelmektedir. Eğer tesisat sıkıntılı ise öncelikli konu tesisat olur. Sonrasında zeminin sağlam olması, şık durması gerekir. Zemin kaplama malzemeleri içerisinden epoksi mi parke mi fayans mı çeşit seçilir ve uygulaması yapılır. Tüm bunların ardından ise mobilyalar seçilir, boya badana için renk ve uygulama tercihi yapılır. Eğer uygulamalar arasında varsa asma tavan ve alçıpan çalışmaları yapılır.

Ev Tadilatı için Önem Sırasına Göre Çalışma Listesi

 • Tesisat çalışmaları
 • Zemin kaplama (parke, fayans, epoksi)
 • Boya badana
 • Alçı ve alçıpan
 • Mobilya ve dolap yapımı
 • Dekoratif yerleştirmeler

Komple Ev Tadilat Hesaplaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zaman içerisinde yaşadığımız ev yaş aldıkça eskir, kullanım alanlarında yetersizlikler ortaya çıkabilir. Ya da eski bir evi satın aldığımızda dekorasyonu değiştirmek isteyebiliriz. Bu gibi durumlarda evde tadilata başvururuz. Her bütçeye göre komple ev tadilatı mevcuttur. Peki komple ev tadilatının ne kadar tutacağını hesaplarken nelere dikkat etmeliyiz? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

 • Tadilat yapılacak evin büyüklüğü ve şekli
 • Tadilat sürecinde kullanılacak malzemenin kaliteli olması
 • Ustaların tecrübeli olması
 • Elektrik ve su tesisatı yıkım-kırım işlemi
 • Molozların taşınması

Gibi özelliklere göre komple ev tadilatı hesaplaması yapmak mümkün olmaktadır.

Peki neden komple ev tadilatını öneriyoruz? Evinizde değişiklik yaparken farklı zamanlarda belirli kısımlara tadilat uygulamanız hem zamanınızdan hem bütçenizden çalacaktır. Evinizin tüm bölümlerini toplu olarak tadilat yaptırmanız daha ekonomik olacak ve bütün işleriniz tek seferde tamamlanmış olacaktır. Ayrıca yarım yapılan tadilat kullanım zorluğu olarak size geri dönebilir. Örneğin balkonunuzu cam balkon ile kapatmak istediniz, cam yerleştirilen yerdeki mermer eski mermeriniz ve bunun üzerine tadilat yaptırdınız. Alttaki mermer zaten eskimiş olduğundan ve zamanla üzerine koyulan cam nedeniyle daha da gücünü kaybedeceğinden camlarınızda yamulma olabilir. Hem görüntü olarak estetiklik kaybolur, hem kullanımda zorluklar yaşarsınız. Bu elbette can sıkıcıdır bu yüzden komple ev tadilatı yaptırırken evi bir bütün olarak düşünmek her anlamda faydalıdır.

ev-tadilat-yenileme

Komple Ev Tadilatı Örnekleri

Örnekleri incelemek konuyu net bir şekilde anlamak pek mümkün olmayabiliyor. Biz de Evde Mimar ekibi olarak bu bölümde sizlere örnekler sunmaya karar verdik. Başarılı ev tadilatı örnekleri ile sizlerin de fikir açısından bilgilenmenizi, ilham almanızı kolaylaştırmaya çalışacağız.

İlginizi Çekebilir: Daire ve Ofis Tadilatı Örnekleri ve Uygulamaları

Ortalama Köy Evi Tadilat Maliyeti Ne Kadardır?

Hepimiz hayatımızın en az bir döneminde şehir hayatının koşturmacasından ve getirdiği stres yükünden uzaklaşmak için doğası hâlâ bozulmamış olan kıyı şeridinde küçük bir Ege kasabasına yerleşme hayalleri kurmuşuzdur. Bu hayali daha somutlandıracak olursak bir köy evine ortalama olarak ne kadar tadilat maliyeti gerektiğini konuşacağız.

Eski bir köy evinde tadilata nereden başlamalıyım dediğinizi duyar gibiyiz. Şüphesiz en önemli kısım çatı tamidir. Çünkü evin içi ne kadar güzel olursa olsun kışın evde otururken çatıdan yağmur ve kar suları akarsa hiçbir anlamı kalmaz.

Çatının Metrekaresi Ortalama Tadilat Fiyatları
50-100 m2 1.200-1.800 TL
100-150 m2 2.000-2.500 TL
150-200 m2 2.800 TL-3.500 TL

Tablodaki fiyatlar bulunduğunuz şehre göre değişiklik gösterebilir.

cati-tamiri

Eskiden kırsal alandaki evlerde su tesisatı bulunmazdı. İnsanlar su ihtiyacını taşıma sularla karşılardı. Bu yüzden satın aldığınız köy evinde sıfırdan bir su tesisatı yaptırmanız gerekebilir. İhtiyaç halinde tesisat maliyetleri şu şekildedir:

Evin Metrekaresi Ortalama Su Tesisatı Fiyatları
50-100 m2 500-1.000 TL
100-150 m2 1.500-2.500 TL
150-200 m2 2.800 TL-3.600 TL

 

anahtar-teslim-tadilat

Bu yazımızda sizlere anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işleri ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı bir içerik olmuştur. Siz de bu konu ile alakalı evinizde, ofisinizde tadilat ihtiyacınız varsa Evde Mimar ekibi ile iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize rahatlıkla aktarabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İç mimar fiyatları

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

54 yorum

 1. Fiyat bilgilendirmesi için teşekkür ederiz acaba tahmini 100 metrekare bir ev anahtar teslim tadilat kaç güne tamamlanır ?

  24 Temmuz 2018, 10:38
  1. Merhabalar Mahmut Bey , öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz . Anahtar teslim tadilat için kesin bir süre belirlememiz pek mümkün olmuyor , her eve kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir süre çıkarıyoruz . Ustalarımız evinize keşfe geldiğinde sizlere daha net bir tarih verebilir . Bizler sizlere tahmini 10-30 gün arasında istediğiniz eve kavuşacağınızı söyleyebiliriz .

   24 Temmuz 2018, 10:46
   1. 148 m2 dairem var maliyet ve bitis gunu kac gun olur acaba

    13 Eylül 2019, 19:41
    1. Merhaba, daha sağlıklı ve doğru bilgi için mimarlarımızdan online keşif randevusu alarak görüşme sağlayabilirsiniz 🙂

     13 Eylül 2019, 23:31
 2. Fiyat bilgisi icin tesekkur ederiz. Kesif icin belirli bir saat var midir?

  24 Temmuz 2018, 14:17
  1. Merhabalar Gülşah Hanım , sorunuz için teşekkür ederiz. Keşiflerimizi mesai saatleri içerisinde akşam saat 22.00 ‘ a kadar gerçekleştirmekteyiz .

   25 Temmuz 2018, 07:04
 3. 80 metrekare 2+1 daire tadilat yapılacak komple sadece çerceveler ve çelik kapı haric diğer yerler yenilenecek fiyat ne kadar olur acaba ?

  23 Ocak 2019, 22:46
  1. Merhabalar, 80 metrekare bir daire içerisinde hangi tadilat kalemlerinin yapılacağı fiyatı etkileyecektir. Bu nedenle size vereceğim fiyat yalnızca tahmini olur. Eğer ortalama ürünler ile evinizi yenilemek istiyorsanız en azından 20.000 TL gibi bir bütçe ayarlamanız gerekir.

   24 Ocak 2019, 08:08
 4. 90 m2 ev için koridor 10-12m2 seramik olucak onundışında laminantduvarlaralçısıva yapılacak tavan alçıtavan led lambalar olucak mutfak vebanyoda yenilenecek tesisatlar durucak 2 sene önce yenilendi ortalama bir fiyat ne çıkar

  22 Mart 2019, 20:08
  1. Merhabalar, bu bilgilerin dışında keşif sonunda incelemeler yaparak net fiyat oluşturabiliriz. Tahmini olarak ise 3.000 TL ile 7.000 TL arasında masrafınız olacaktır.

   23 Mart 2019, 11:47
 5. Merhaba,
  İkinci el olarak satın aldığım apartman dairesini (125m2) komple tesisatlar dahil yenilemek istiyorum. Mutfak+Banyo+Salon+3oda+hol… 2 adet gömme dolap, 1 vestiyer, duvar kağıtlı. Malzemeler 1. kalite olacak, ankastre de bosch eviyesinde. Ev Ankara Batıkent te.

  25 Mart 2019, 08:50
  1. Merhabalar, evinizi yenilemek için muhakkak bir keşif yapmamız gerekecektir. Keşif sonunda hem yapılacaklar için size fikir verebilir hem de fiyat çıkartabiliriz.

   25 Mart 2019, 09:33
  2. Rakamlar keşif sonunda belli olur ortalama fiyatlar değişken olabilir, bilginize

   12 Haziran 2019, 22:55
   1. Teşekkürler, biz de keşif sonunda net fiyatın çıkacağını belirtiyoruz. O yüzden bu rakamlar tahmini olarak verilmiştir.

    14 Haziran 2019, 08:18
 6. Merhabalar 90metrekare ev için sıfırdan yapılacak kırma dökme işi yok fiyat nedir

  4 Nisan 2019, 10:19
  1. Selamlar, 90 m2 ev için fiyat ortalama olarak 20.000 TL olacaktır. Fakat elbette ki içerisine yapacağınız şeylere göre fiyat değişebilir.

   5 Nisan 2019, 09:14
 7. Merhaba evimiz 20 senelik 85 m2 küçük mutfağımızı kırdırıp yeniden komple tadilata sokup yeni eşyalarla yeniletmek istiyoruz tek kırma işlemi mutfakta olucak geri kalan hol ve salon yenileme olucak sadece ne kadar fiyat verirsiniz? Cevaplarsanız çok sevinirim.

  11 Nisan 2019, 19:20
  1. Merhabalar, elbette ki evinizi görmeden teklif veremeyiz fakat yazımızda da belirttiğimiz gibi 15.000 TL ile 45.000 TL arasında bir fiyat çıkacaktır.

   23 Nisan 2019, 06:40
 8. Merhaba, Yenimahalle M. A. E. Mah. M. A. E sit oturuyoruz 3+1 102 m olan evimizi içi boş olacak şekilde yenilemek istiyoruz. Mutfakda balkondan dolayı kırılma işlemi olacak. L tezgahlı karşılıklı dolapları olan ve sürgülü bir kapıya sahip mutfak hayal edyoruz. Banyo küvetsiz süzgeçli kare duşakabin gömme rezervuar ve tabiki çamaşır dolabı gibi altlı üstlü büyük bir banyo dolabı. Tuvalette de küçük bir lavabolu dolap. Antre için de binadan geçen boruları kamafule eden separatör kapaklı portmento ve ayakkabılık. Ve evin rengi açık grı komle boya. Aklımızdaki komple tadilat bu şekilde ama öncelik taşınmadan yapılması çok zor olanları önceden yaptırmak kalebodur, parke değişimi ve mutfagın genişletilmesi gibi… Vereceğiniz fiyata göre işlemlerin tamamını veya bir kısmını yaptırmayı düşünüyoruz. İyi çalışmalar.

  28 Nisan 2019, 21:49
  1. Merhabalar, evinizde çok fazla değişken olduğu için fiyatımızı keşif yapmadan veremiyoruz. Ücretsiz keşif yaparak evinizi inceleyebilir, size hem öneri hem de fiyat bilgisi verebiliriz. Bunun için 0 850 360 0626 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@evdemimar.com adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

   30 Nisan 2019, 07:22
 9. Merhaba,
  120 m2 civarı 4 odadan olusan cok eski bir yeri her odada mutfak banya wc olacak sekılde tadilat yapılırsa fiyat ne olur.Suanki durumu ıle elektrık su tsısatı da degısmelı sanırım.

  6 Mayıs 2019, 23:41
  1. Merhabalar, konu ile alakalı elbette ki bir keşif yapmak gerekecektir. Bunun için 0 850 360 0626 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Ev tadilatı ve anahtar teslim tadilat ile ilgili fiyat bilgisi sizin evinizde olduğu gibi özel durumlarda keşif sonucunda ortaya çıkacaktır.

   7 Mayıs 2019, 09:58
 10. İyi akşamlar 65m2 kullanım alanı olsan 2+1 dairemiz var Amerikan mutfak yenilenecek asma tavan.her odaya yapılacak badana boya yapılacak banyo duşakabin değişecek ortalama ne kadar bir fiyat çıkar

  26 Mayıs 2019, 20:25
  1. elbette ki evinizi görmeden net bir fiyat vermek mümkün değil, fakat bütçenizi 25.000 TL’nin üzerine çıkarmalısınız. Dilerseniz ev tadilatı için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   31 Mayıs 2019, 07:57
 11. merhaba;
  140 m2 3+1 daire, tesisatta dahil evin her şeyi( mutfak dolabı, 2 adet banyo, tuvalet, doğalgaz boruları laminat altına alınacak, petekler, 7 adet pencere, 2 adet gömme dolap, 6 adet kapı, 1 adet çelik kapı, komple laminatlar vs. ) yenilenecek. tahmini fiyat ne kadar olur acaba? bir de daire ordu ilinde.

  24 Temmuz 2019, 07:19
  1. Merhaba, Ordu ilinde hizmetimiz mevcut. Dilerseniz web sitemizin Hizmetlerimiz bölümünden fiyatları rahatlıkla hesaplayabilir. Hatta online keşif randevusu alarak iç mimarlarımıza istediğiniz konuda danışabilirsiniz. 🙂

   29 Ağustos 2019, 08:40
 12. İyi günler 79 yılından kalma eski bir ev aldım 10 yıldır içinde yaşanmamış içinde yaşanır bir ev olması için ne kadar harcamam gerekiyor sonradan yapilan bı çıkması var toplam yaklaşık 150 metrekare çatı dahil fiyat verir misiniz?

  31 Temmuz 2019, 20:26
  1. Merhabalar, bunun için iç mimarlarımızla online keşif yaparak daha nett bir fiyat alabilirsiniz 🙂 Online keşif için tıklayın.

   16 Ağustos 2019, 10:34
 13. Merhabalar,

  Bir daire satın almayı planlıyorum. Daire çok çok eski. A’dan Z’ye yeniden yapılması gerekiyor, yerlerden banyoya kadar, duvar alçıpanlar dahil. Daire net 90 m2. Dairenin tamamiyle yenilenmesi gerekiyor.
  Tahmini tadilat süresi ve tahmini fiyat verebilir misiniz? Daireyi aldıktan sonra da fiilen bakıp tekrar konuşmak isterim.

  21 Ağustos 2019, 04:54
  1. Merhabalar, web sitemiz üzerinden dilerseniz mimarlarla online keşif randevusu alabilir ve fiyat hakkında konuşabilirsiniz. Dilerseniz de buradan tadilat hesaplama modülümüz ile fiyat alabilirsiniz 🙂

   22 Ağustos 2019, 10:11
 14. Çok faydalı ve bilgilendirici bir yazı olmuş before after görselleri ile çok iyi desteklemişsiniz.

  23 Ağustos 2019, 14:37
  1. Yorumunuz için teşekkür ederiz 🙂

   28 Ağustos 2019, 09:52
 15. 70 m2 ev su tesisatı yenilenecek banyo yenilenecek. Mutfak ve hole parke döşenecek ne kadar fiyatı ve kaç gün sürer

  24 Ağustos 2019, 21:13
  1. Merhaba, su tesisatı konusunda henüz hizmet vermiyoruz. Ancak parke ve döşeme işleriniz için online keşif ile mimarımıza danışabilir veya buraya tıklayarak fiyat alabilirsiniz 🙂

   28 Ağustos 2019, 09:50
 16. Merhaba iyi calismalar dilerim
  Bir sorun olucak yazlik apartman dairesinde olan dairemi yenilemek istiyorum keşif icin bir ucret ödenmesi gerekiyormu yer yalova cinarcikta dönüş yaparsaniz sevinirim iyi calismalar dilerim

  30 Eylül 2019, 00:10
  1. Merhabalar, ücretsiz online keşif hizmetimiz bulunmaktadır, bir ücret talep edilmemektedir 🙂

   3 Ekim 2019, 12:54
 17. merhabalar…ev 75 metrekare yaptırmak istediğim şeyler…ev merkezi sistemle ısınıyor alttan ısıtmaya çevirmek istiyorum kombiyi mutfaktan balkona aldırmak istiyorum mutfak dolaplarının yenilenmesini istiyorum ewe komple alçıpan ve led aydınlatma wc ve banyo dahil antre wc banyo ve mutfak fayanslarının değişmesini istiyorum kapıların değişmesini istiyorum giriş kapısı dahil banyo tesisatının yerlerinin değiştirilmesini istiyorum salon ve mutfak amerikan araya duvar örülmesini istiyorum…bunların tamamı 75 metrekare…fiyat ne olur

  6 Ekim 2019, 13:37
  1. Merhaba Fevzi bey, detaylı fiyat bilgisi için iç mimarlarımızla online keşif yaparak bilgi alabilirsiniz 🙂

   22 Ekim 2019, 19:05
 18. Merhaba, çok faydalı ve güzel bir makale olmuş. Fiyat bilgisi vermeniz çok iyi olmuş.

  7 Ekim 2019, 08:31
  1. İlginiz için teşekkürler 🙂

   22 Ekim 2019, 19:04
 19. Merhabalar. 400 metrekare dıştan herşeyi ile tamam, içten su ve elektrik tesisatı döşenmiş sıvalı, boyasız ancak yer döşemesi yapılmamış bir daireyi etüt merkezi haline getirmek istiyoruz. minimum 7 derslik oluşturacak şekilde tahmini bir maliyet ne kadar olur? Aydınlatırsanız seviniriz. Selamlar.

  28 Kasım 2019, 11:32
  1. Ali bey selamlar, net bir fiyat almak için online keşif ile mimarlarımızla birebir görüşebilirsiniz. 🙂

   2 Aralık 2019, 11:42
 20. 80 metre kare dairenin mutfak ve banyosu komple tadilatı ne olur teşekkürler

  18 Aralık 2019, 23:22
  1. Merhaba, 0850 360 0626 nolu hattan veya online keşif yoluyla randevu alarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

   22 Şubat 2020, 22:54
 21. Merhabalar keşif ücretli mi? Hangi şehirlere hizmet verebiliyorsunuz?

  21 Aralık 2019, 15:33
  1. Merhaba, keşif ücretsiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere 25 ilde hizmet veriyoruz. Hangi il için sormuştunuz?

   28 Aralık 2019, 10:14
 22. Merhaba 75 m2 evimiz için banyo ve mutfak komple yeniden yapılacak duvarlara alçı ve parke işlemleri için ortalama fiyat verebılırmısınız?

  15 Ocak 2020, 21:36
  1. Merhabalar, işlem yapılacak alanın durumuna göre farklılık gösterebilir. Daha net fiyatlar için 0850 360 0626 yı arayabilirsiniz. 🙂

   22 Şubat 2020, 21:36
 23. Merhabalar 100 metrekare müstakil bir evimiz var. Yeni bir banyo ve tuvalet ic ve dış mantolama tavan ve zemin kaplama kalorifer doseme pencere ve kapi degisimi bir de mutfak dolaplarinin yenilenmesi icin fiyat alabilir miyim ? Not evimiz yeni bir ev değil koy evini andırıyor

  20 Ocak 2020, 12:07
  1. Merhaba, 0850 360 0626 no’lu müşteri hattımızı arayarak ya da online keşif randevusunu buraya tıklayarak alarak fiyat alabilirsiniz.

   22 Şubat 2020, 17:18
 24. 140 m2 olan 2.el daire komple mutfak dolapları hol kalebodur kapılar dışkapı balkon içeri alınacak bir iki cam sürgülü olacak fiyat ne olur

  6 Nisan 2020, 23:28
  1. Merhaba 0850 360 0626’yı arayarak veya info@evdemimar.com adresine mail atarak fiyat alabilirsiniz 🙂

   25 Nisan 2020, 01:48
 25. 140 m2 daire. Mutfak balkonu içeri alınacak mutfak dolabı L olacak camlar değişecek tesisat yenilecek. Oturma odası balkon içeri alınacak 2 tane Fransız cam takılacak mutfak zemin granit olacak, hol granit olacak banyo ve tuvalet seramik olacak geri kalan kısım laminant parke olacak. Doğalgaz tesisatı yapılacak petek ve kombi takılacak tüm oda kapı ve camları değişecek şekilde fiyat ne olur

  20 Nisan 2020, 13:48
  1. Merhaba 0850 360 06 26 no’lu numarayı arayarak veya info@evdemimar.com adresine mail atarak fiyat alabilirsiniz 🙂

   25 Nisan 2020, 01:37

Bizi Arayın