Antrasit Gri Mutfak Dolabı Modelleri ve Örnekleri

Antrasit gri rengi sıradan renklerden ayrılan ev dekorasyonunun şık renklerinden biridir. Özellikle geniş bir mutfağınız varsa antrasit rengini kesinlikle mutfak dolabı modelleri arasına koymalısınız. Bizler de bu içeriğimizde bu görüşümüzün arkasında durarak sizlere hem mutfak dolabı örnekleri hem de dekorasyon önerileri sunacağız. Haydi mutfakları güzelleştirelim!

Antrasit Gri Rengi Mutfak Dolapları

Antrasit rengi toplum tarafından gri renk ile sıklıkla karıştırılmaktadır. Gri ile antrasit arasında ufak bir ton farkı vardır. Bu nedenle bazen renge antrasit gri de denmektedir. Antrasit gri rengi mutfak dolapları eğer çevresi güzel bir şekilde dizayn edilirse mutfağınızı harika bir yer haline getirebilir. İçeriğimizdeki farklı materyallerden yapılan antrasit gri renkte lake, akrilik, laminant ve balon kapak örneklerini incelerseniz ev sahibi olarak sizler için çok daha ilham verici olacaktır.

İlginizi çekebilir: Mutfak dolabı modelleri

Antrasit Gri Mutfak Dolapları Modelleri ile Hangi Renkler Uyumlu Olur?

Eğer evinizde antrasit gri mutfak dolapları kullanacaksanız yanına kesinlikle uyumlu renkler kullanmalısınız. Evde Mimar ekibi olarak sizlere bu içeriğimizde uyumlu olan renkleri aktaracağız. İşte antrasit gri mutfak dolapları ile birlikte kullanmanız gereken uyumlu renkler:

Beyaz renk:

Beyaz renk gri ile harika bir uyum içerisinde çalışan renklerden biridir. Rengin genel temizliği ve saf duruşu ev dekorasyonunuzu güçlendirirken antrasit rengini de ön plana çıkartarak dekorasyon açısından daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.

Sarı ve Turuncu Tonları:

Eğer evinizi yeniden dekore edecekseniz sarı ve turuncu renklerin tonlarını kullanarak mutfağınızı harika bir hale getirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken ufak detaylara sarı ve turuncu tonları yerleştirmek, bütünü bozmayacak şekilde çalışmaktır.

Açık Mavi-Turkuaz

Açık mavi ve turkuaz renkleri özellikle mavi seven kişiler için harika bir mutfak kombinasyonu oluşturabilir. Antrasit gri mutfak dolapları ile birlikte mutfak gereçlerinizde seçeceğiniz turkuaz tonları sizleri hayal ettiğiniz mutfağa kavuşturabilir.

Açık Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Eğer mutfağınız için antrasit rengi biraz koyu geldiyse bir açık griye gidebilirsiniz. Açık gri mutfak dolabı modelleri derlememizi de tam olarak bunun için hazırladık. Mutfağınıza biraz daha ferahlık veren bu renk ile ilgili örnekleri inceleyerek eviniz için daha iyi fikirler, ilhamlar elde edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere antrasit gri renk ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız beğenmişsinizdir. Dekorasyonlarınızı güçlendirebileceğiniz antrasit gri rengi örnekleri ile de ilham almanıza yardımcı olmaya gayret ettik. Siz de konu ile alakalı görüşlerinizi bize iletebilir, dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Füme rengi örnekleri

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın