Arnavutköy Boyacı Ustası Boya Badana Hizmetleri

arnavutkoy-boyaci-ustasi-boya-badana-hizmetleri

Arnavutköy, İstanbul Avrupa yakasında yer alan nadide ilçelerimizden biridir. Büyük bir yüz ölçümüne sahip Arnavutköy’de yeşillik oranı İstanbul ortalamasına bakıldığında fazladır. Bu nedenle havası temizdir. Yeni yapılan İstanbul Uluslararası Havalimanı’na ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’un diğer bir ucu gibi görünse de ulaşım imkanları gelişmiştir. Bir çok göl ve gölet bulunan ilçenin Karadeniz’e de kıyısı bulunmaktadır. Eski yapılar bulunduğu gibi yeni yapılarda oldukça fazladır. Müstakil ev yoğunluğu bu bölgede oldukça fazladır. Apartman tarzı yapılanmalar son dönemde artmıştır. Arnavutköy boyacı ustası hizmetleri her ilçemizde olduğu gibi burada da mevcuttur. Fakat bu bölgeye yeni taşındıysanız iyi bir boyacı ustası bulmakta zorlanabilirsiniz. Uzman bir ekiple çalışmak istiyorsanız içeriğimizi incelemenizde fayda var.

Diğer ilçelerde boya badana ustası arıyorsanız ilginizi çekebilir:

Taksim Boyacı Boya Badana Ustası

Beylikdüzü Boyacı Boya Badana Ustası

boyabanneri

Arnavutköy Boyacı Ustası Fiyatları

Arnavutköy boya badana fiyatları diğer ilçelerle hemen hemen aynıdır. İstanbul genelinde birçok fiyatla karşılaşmak mümkündür. Unutulmamalıdır ki boya badana işlerini ucuza getirmeye çalışmak size daha pahalıya mal olabilir. Bütçenize uygun ve uzman bir ekiple çalışarak boya badana hizmetlerini en kaliteli seviyede alabilirsiniz. Boyacı ustası bu işlemlerde en önemli faktördür. Evin durumunu iyi analiz etmeli ve boya işlemini bu yönde şekillendirmelidir. Arnavutköy boyacı ustası sizlere özel avantajlar sunabilir. Bunun yanı sıra fiyatları öğrenmek istiyorsanız ortalama fiyat tablosu aşağıdaki gibidir.

Arnavutköy Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Tabloda vermiş olduğumuz fiyatlar ortalama fiyatlardır. Evinizin duvarlarında rutubet ve çatlak gibi sorunlar var ise fiyatların değişebileceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Arnavutköy Boya Badana Ustaları

arnavutkoy-boyaci-ustasi

Arnavutköy bölgesinde hizmet veren boya badana ustaları düzenli ve hızlıdır. Boya badana hizmeti alırken pek çoğumuzun aradığı özellikler vardır. Örneğin hızlı olması. Hızlılık bu işte önemlidir çünkü evinizde yapılan boya badana ve tadilat hizmetleri evinizin tüm düzenini değiştirir. Mesela salonunuzu boyatıyorsanız akşam işten geldiğinizde rahatça uzanıp televizyonunuzu izleyemezsiniz. En zor alanlardan biri de mutfaktır. Mutfağınız boyanırken yemeğinizi yapamazsınız ve bu durum can sıkıcıdır. Bir an önce evinizi kullanılabilir halde görmek istersiniz. Tüm ev boyama işlemleri yaklaşık 2-3 gün aralığında sürmektedir. Arnavutköy boyacı ustası eğer duvarlarınızda tadilat yapılacak bir durum yoksa bu süreyi olabildiğince düşürmek için yüksek performans ile çalışır.

Aranan bir diğer özellik ise temizliktir. Boya badana tabiri yerinde ise kirli bir iştir. Eğer mobilyalarınıza bulaşır ve kurursa temizlemesi oldukça zor ve yorucudur. Lekeleri çıkartmaya çalışırken mobilya yada parkenizde çiziklere bile neden olabilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için temiz ve tertipli boyacı ustaları ile çalışmalısınız. Arnavutköy boyacı ustaları bu isteklerinizi karşılayabilecek ustalardır. Mobilyalarınızı ve parkelerinizi korumaya alırlar. Tüm eşyaları evin orta bölümünde zarar görmeyecek biçimde toparlarlar ve dışını koruyucu bir ürün ile kapatırlar. Parkelerin kenarlarında yer alan süpürgeliklere boya bulaşması muhtemeldir. Boyacı ustaları oraya damlayan boyayı kurumadan silerler. Bu sayede evinizin kirlenmesinin önüne geçerler. Boya kokusunun çıkması ve boyanın kuruması mevsimsel şartlara bağlıdır. İş bitiminde Arnavutköy boya badana ustası bu konuda sizi bilgilendirir. Talimatlara uyduğunuz takdirde 3 sene boyunca hiç bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ev bakımı için gerekli olan boya badana en az 3 senede 1 uygulanmalıdır. Kaliteli ürün ve işçilik ile ev bakımınızı yaptırdığınızda her hangi bir şikayetiniz olmayacaktır. Kaliteli boya seçiminde kafanız karışabilir. Bu durumda ustanıza danışarak çözebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeye güvenmelisiniz. Birçok ev dekorasyonu görmüşlerdir bu yüzden seçimlerinizde ustaların görüşlerine yer vermelisiniz. Temiz, hızlı ve iyi bir sonuç istiyorsanız Arnavutköy boyacı ustaları biçilmiş kaftandır. Eğer Arnavutköy’e taşınıyorsanız taşınma hakkında bilmeniz gereken başlıca maliyetler vardır. Aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Arnavutköy Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Arnavutköy bölgesinde genellikle sade renkler tercih edilmektedir. Evin bir bütün içerisinde olmasını seven bireyler evin tüm odalarını aynı renge boyanmasını istemektedirler. Meltem rengi 2-3 yıldır çok kullanılan duvar boyası renkleri arasında yer almaktadır. Arnavutköy boyacı ustalarıda bu bölgede ki insanların meltem rengini ve çakıl taşı rengini kullanmak istediklerini belirtmektedirler. O halde meltem rengi ve çakıl taşı rengi ile hangi renkleri kombinleyebilirsiniz bir göz atalım.

meltemrengi

Meltem rengi, ışığı çok iyi yansıtma özelliğine sahip bir renktir. Aydınlık bir görünüm verir. Modern dekorasyonlarda oldukça çok karşımıza çıkan Meltem rengi, rüzgarın verdiği ferahlık hissini verir. Eğer meltem rengi duvarların var ve bir duvarın rengini farklı yapmak istiyorsanız mavi ve tonları renkler işinize yarayacaktır. Ben daha cansız bir renk istiyorum diyorsanız da antrasit rengi uyumlu olacaktır. Ayrıca Meltem rengi ile ilgili dekorasyon önerilerimize şu içeriğimizden ulaşabilirsiniz:

Meltem Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Uyumlu Olduğu Renkler

cakiltasirengi

Çakıl taşı rengi Meltem rengi ile kıyaslandığında oda da kendini daha az gösterecek bir renktir. Beje yakın bir renk olan Çakıl taşı, tüm renklerle uyum sağlayabildiği için oldukça çok karşımıza çıkmaktadır. Çakıl taşı rengi ilk baktığınızda gözünüze soluk bir renk gibi gelebilir ama canlı renklerle kombine edildiğinde rengin cazibesi ortaya çıkacaktır. Duvarınızda bu rengi kullanıyorsanız  duvar aksesuarlarına kesinlikle yer vermelisiniz. Evinizi ferah gösterecek bir renk arıyorsanız doğru seçimi bu renk ile yapmış olacaksınız.

Arnavutköy’ün En Güzel Evleri Hangi Bölgededir?

Arnavutköy’ün hemen her semti birbiri ile benzerdir. Dilediğiniz bölgesinde ev alabilir veya kiralayabilirsiniz. Merkez mahallesinden alırsanız ulaşım konusunda daha rahat olabilirsiniz. Eğer havalimanına yakın olmak istiyor ve sık seyahat eden biri iseniz ev tercihinizi İslambey mahallesinden yapabilirsiniz. Merkez mahallesinde yer alan evler 4 ve daha fazla katlı yapılardır. İslambey mahallesi de hemen hemen aynı durumdadır. Binalar çok eski değildir. Evin genel bakımı için 3 yılda bir yaptırılacak boya badana ve tadilat işlemleri yeterli olacaktır. Arnavutköy boya badana ve tadilat ustaları ile çalışarak evinizin sağlığını koruyabilirsiniz.

Arnavutköy Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

arnavutkoy-boya-badana-ustasi

Arnavutköy bölgesinde hizmet veren boya badana ve tadilat yapan ustalar belirli bir plan ile çalışırlar. Amaçları sizin memnuniyetiniz ve evlerinizin güzelleşmesidir. Evinizi analiz eden boya badana ustası sizlerle her an iletişim halinde olarak yapacakları adımı tek tek anlatır ve sizi eviniz hakkında bilgilendirir. Duvarların düzlüğü boya badanada önemli bir faktördür. Eğer duvar düz değil ise renkte gölgelenmeler meydana gelir. İşte tam bu yüzden ilk incelenen konu budur. Daha sonra çatlak ve darbeler kontrol edilir. Duvarınızda çatlak veya darbe varsa alçı işlemi gerektirir. Bu işlem sonrasında boya hemen yapılamaz. Alçının kuruması beklenir. Tüm bunlar süreyi etkileyen faktörlerdir. İyi bir boyacı ustası ile çalıştığınız takdirde size tüm bilgilendirmeleri yapacak ve evinize kısa sürede kavuşmanızı sağlayacaktır.

arnavutkoy-boya-badana-fiyatlari

Arnavutköy Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Evde Mimar ekibi profesyonel ustalar ve iç mimarlarla birlikte çalışmaktadır. Bize istediğiniz an ulaşarak fiyat öğrenebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

4 yorum

 1. Evde Mimar’dan daha önce hizmet almış biri olarak teşekkür ediyorum ellerinize sağlık 🙂

  7 Nisan 2020, 22:15
  1. Evinizi güzel günlerde kullanın, teşekkür ederiz 🙂

   7 Nisan 2020, 23:13
 2. Boya, badana ustası ile alakalı her türlü hizmet mevcut, çok memnun kaldık tesekkürler

  12 Nisan 2020, 17:36
  1. Biz teşekkür ederiz 🙂

   12 Nisan 2020, 19:54

Bizi Arayın