Bahçelievler Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

bahcelievlerboyaciustasi

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler’in, güney tarafında Bakırköy,kuzey tarafında Bağcılar, batı tarafında Küçükçekmece ve doğu tarafında Güngören bulunur. Ulaşım açısından kritik bir yerde bulunan Bahçelievler, 1992 yılında Bakırköy ilçesinden ayrı kendi başına bir ilçe olmuştur. Bahçelievler, özellikle 1960’dan sonra tıpkı çevresindeki ilçeler gibi nüfusunda yoğun bir artış oldu. 1960’da 8.000 civarı kişi iken, 1975 nüfus sayımına göre, Bahçelievler’deki kişi sayısı 100 bini geçti. 2019 nüfus sayımında 611.059 kişinin yaşadığı öğrenilen Bahçelievler nüfus açısından İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir ve Bahçelievler’e bağlı olan Şirinevler mahallesi de İstanbul’un en kalabalık mahallerinden biridir.

Diğer ilçelerimizi de ziyaret edebilirsiniz:

Küçükçekmece Boyacı Ustası

Bağcılar Boyacı Ustası

bannermimar-02

Bahçelievler Boyacı Ustası Fiyatları

Bahçelievler bölgesindeki boya badana fiyatları, ortalama olarak İstanbul’ un diğer bölgeleriyle üç aşağı beş yukarı aynıdır. Boya badana fiyatları evin durumu, duvarın sağlığı ve tasarladığınız tadilatın detayı gibi birçok faktöre bağlıdır. Bu nedenle boya badana işlemine geçmeden önce Bahçelievler boyacı ustasıyla konuşarak ne istediğinize karar verebilirsiniz. Ve böylelikle cebinizden fazladan bir ücret çıkmadan gönül rahatlığıyla işlemini yaptırabilirsiniz. Sizin için Bahçelievler ilçesindeki ortalama boya badana fiyatlarını evlerin büyüklüğüne göre listelersek:

Bahçelievler Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Dilerseniz fiyat hesaplama modülümüzü kullanarak daha doğru ve maliyetinize daha yakın tutarları öğrenebilirsiniz.

 

Bahçelievler Boya Badana Ustaları

Nüfusun kalabalıklığı ve iş yerlerinin sayısının çokluğundan dolayı aktif olarak çalışan Bahçelievler boya badana ustaları, programlarında herhangi bir gecikme yaşatmaksızın işlerini gayet profesyonel ve sözlerine sadık bir şekilde hallederler. Bu özellikleri, anlaştıkları farklı firmalardan yaşadıkları kötü tecrübelerinden dolayı boya ustalarına güvenmeyen kişiler için farklı bir bakış kazandıracak bir durumdur. Söz verdikleri günde ve hatta bazen söz verdikleri günden önce işlerini bitiren Bahçelievler boya badana ustaları, size herhangi bir yük teşkil etmeden işlerini yaparlar. Bu açıdan Bahçelievler boya badana ustaları, empati sahibi ve sözünün eri insanlardır. Yani bu da boya ustalarının yapacağı işe, ortaya çıkaracakları ürüne güvenebilirsiniz demektir. Söylediğiniz, tarif ettiğiniz işin dışına çıkmayacak olan Bahçelievler boya badana ustaları, sorumluluk sahibi ve görevlerinin bilincinde olan kişilerdir.

Bahçelievler Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Her dönemin ve muhitin kullanılan renklerinden biri olan zeytin yeşili, Bahçelievler’de de tutulan renklerden biridir. Gösterişli ve zengin bir renk olmasından dolayı modern ev dekorasyonlarında zeytin yeşiline yer vermeyi düşünebilirsiniz. Parlak renklerle oluşturacağınız kombinasyonlar, kendinize şık ve keyifli odalar tasarlayabilirsiniz.

Son yıllarda artan Minimalizm akımıyla birlikte beyaz renk de evlerde kendine sıkça yer bulmaya başladı. Sade ve ferah ortamlar yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan beyaz rengi, dekorasyonda minimalistlik tarzını tercih edenler için öncelikli tercihlerden. Bahçelievler’in yoğun nüfus hareketliliğinin ardından göz yormayan beyazlar içinde bir evle karşılaşmak iyi gelir diye düşünüyoruz ve beyaz eşyalarla birlikte tamamen beyaz konseptler oluşturacağınız evinize, modern bir yorum getirir.

Soft duvar rengi klasmanında bulunan yavruağzı rengi birçok evin koridor, çocuk odaları ve yatak odalarında huzur ve pozitiflik vermesi amacıyla kullanılan bir renktir. Hem sıcak bir renk olduğundan dolayı hem de soft bir renk olduğundan dolayı evlerde kullanılması güç geçtikçe artan bir renktir.

Bahçelievler’in En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Nüfus hareketliliğinin fazla olduğu Bahçelievler’de her bütçede sıfır evler bulabileceğiniz gibi ufak tadilatlarla yerleşebileceğiniz temiz evler de bulmanız mümkün. Bahçelievler’de özellikle bir mahallenin ismi öne çıkmaktadır. Bu mahalle Şirinevler’dir. Şirinevler, 1980’lerin sonrasında yoğun bir şekilde Bayburt ve Erzurum’dan göç almış ve şu anda da Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen insanın yaşadığı yer olmasının yanı sıra yurt dışından Türkiye’ye çalışmaya gelen birçok kişinin de konakladığı bir yerdir. Adından da anlaşılacağı gibi şirin evlerin bulunduğu bir bölgedir. Bahçeli ve nezih aile muhitlerin bulunduğu bir yerdir. Mahallenin içlerine doğru ilerlediğinizde E-5’in gürültüsü yerini bahçesi olan şirin evlere bırakacaktır.

Bahçelievler Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

bahcelievler-boyaci-ustasi

Bahçelievler boya badana ustaları, tecrübeli, profesyonel ve disiplinli yapılarının yanı sıra müşteri memnuniyetine de çok önem verdiklerinden dolayı düzenli, hızlı ve güler yüzlüdürler. Bu çerçeve doğrultusunda hepsi çok planlı ve programlıdır. El sıkışmadan önce gelip evi güzelce analiz ederler, sizin istediklerinizi dinlerler. Kafanızda tasarladığınız dekorasyonu görebilmeniz için yapılması gerekenleri ve evin ihtiyaçlarını belirledikten sonra işleme başlarlar.  Boyadan önce varsa duvardaki pürüzler ve deformasyonlar giderilir. Bu özellikle boyanın katalog rengindeki gibi durması ve kötü bir görünüm yaratmaması açısından oldukça önemlidir. Evinizi en kısa sürede teslim edebilmek için son derece hızlı çalışarak, sizi memnun etmeye çalışırlar.

Eğer fiyat almak istiyorsanız öncelikle fiyat hesaplaması yapabilirsiniz. Daha detaylı fiyat almak istiyorsanız da iç mimarımızın yardımıyla online keşif yaptırabilirsiniz. Hizmet ve öneri almak için bizleri iletişim bölümümüzden istediğiniz bir zaman arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz.

Ali Ilgaz Karataş

Birbirinden farklı ve ilgi çekici ev dekorasyon fikirlerini sizlerle burada paylaşacağım.

Bizi Arayın