Başakşehir Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

basaksehir-boya-badana

Başakşehir İstanbul’un Avrupa kıtasında bulunan yeni ilçelerinden biridir. Küçükçekmece ve Esenler’den ayrılarak 2008 yılında ilçe olmuştur. Başakşehir’in kurulduğu bölgede Osmanlı döneminde devletin barut ihtiyacını karşılamak üzere Azatlı baruthanesi kurulmuş, bu yüzden o dönemlerde bölge Azatlık denilmiştir. Başakşehir, İstanbul’da bilinen ilk yerleşim yeri özelliğine sahip olan Yarımburgaz, halk arasında daha çok bilinen adıyla Altınşehir Mağarası’na da ev sahipliği yapmaktadır. Mağarada, Bizans dönemine ait bir kilise kalıntısı ve eski taş çağına ait kalıntılar bulunmaktadır. Mağaranın güneyinde bulunan ve tarihi kalıntıların zamanla tahribata uğradığı taş ocakları yarığı, birçok yerli sinema filmine de ev sahipliği yapmıştır. Resneli Niyazi Bey’e ait Resneli çiftliği ve baruthaneye su sağlamak için kurulmuş Şamlar Bendi, ilçe sınırları içerisinde yer alan tarihi özelliği bulunan diğer yapılardır.

bannermimar-03

Başakşehir Boya Badana Ustaları

basaksehir-boyaci-ustasi

Başakşehir boya badana ustaları evinizin boyanması deneyimini size kusursuz bir şekilde yaşatmayı kendilerine amaç edinmiş ustalardır. İyi bir boyacı ustasının aynı zamanda iletişimi kuvvetli olmalıdır. Evde yaşayan kişilerin istekleri onlar için her şeyden önce gelir. Yaşam alanlarınızı emanet aldıklarının farkındadır ve süreç boyunca korumak için gerekli olan tüm önlemleri alır. Başakşehir boyacı ustası son yıllarda ilçedeki yoğun nüfus artışının getirdiği konut artışı sayesinde oldukça tecrübelidir. Başakşehir’de badana tadilatına olan talep her geçen gün artmaktadır. Başakşehir boyacı ustasına ise bu talepleri oluşturmuş oldukları profesyonel ekiplerle karşılamak kalır.

İlginizi Çekebilir:

Ev Boyama Ustası Nasıl Seçilir? 

Başakşehir Boyacı Ustası Fiyatları

Başakşehir boyacı ustası, işini disiplinli ve özenli bir şekilde yapmasıyla bilinir. Size zaman geçirmekten keyif alacağınız alanlar yaratmak her zaman önceliğidir. Başakşehir boyacı ustası, artık hepimizin bildiği eski tarz boya badana uygulamalarını geride bırakmış, dünyada ve Türkiye’de hakim olan trendleri bilgi ve birikimiyle harmanlayıp sizlerle buluşturmaktadır. Bunun yanında sizinle beraber evin durumunu değerlendirerek olabilecek en uygun fiyatı sunmasıyla cebinizi de düşünür. Başakşehir boya badana piyasası ortalama fiyatları aşağıdaki tabloda görebileceğiniz gibidir:

Başakşehir Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Tabloda verilen fiyatlar ortalama olmakla beraber evinizin duvarlarının durumuna göre farklılık gösterebilir. Evinize göre özelleştirilmiş fiyat bilgisini öğrenmek için fiyat hesaplama sayfamıza uğrayabilirsiniz.

basaksehir-boya-badana-ustasi

Başakşehir Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Başakşehir bölgesinde daha çok canlı ve parlak renkler tercih edilmektedir. Pigmentasyonu güçlü olan renkler bulunduğunuz ortamın enerjisini yükseltmeye yardımcı olur. Yaşam alanlarını pozitif enerji ile doldurur. Duvarlarda güçlü renkler kullanmak istiyorsanız o halde mobilya tasarımlarında daha sade ve konforlu modeller tercih etmeniz göz karmaşası yaratmamak açısından önemlidir.

Mercan rengi, adını denizin dibini süsleyen deniz omurgasızlarından alan pembe ve turuncu bir renktir. Mercan rengi, kırmızıdan turuncunun başlangıcına kadarki renk tonlarından oluştuğu için ışığı yansıtma özelliğine sahiptir. Son yıllarda popülaritası iyiden iyiye artmıştır. Moda sektöründen, ev dekorasyonuna kadar çeşitli alanlarda büyük ilgi görmektedir. Dinamik ve canlı bir renk olan mercan, gece mavisi ve beyaz ile kombine edildiğinde özellikle çarpıcı bir görüntü oluşturur. Ancak sarılar gibi sıcak renklerle de kombin edilebilir.

İlginizi Çekebilir:

Mercan Renginin 10 En Enerjik Hali

Ultraviyole, mor renginin güçlü bir tonu olmakla beraber eviniz için oldukça dikkat çekici bir tercih olabilir. Mor, zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Kendini özel hissetmekten hoşlananlar için tam yerinde bir tercih olabilir. Kelimenin kökenindeki ultra kelimesi Latince’de öte anlamına gelir ve viyole ise menekşe çiçeği anlamında olan “viyola” kelimesinden gelir. Morun bu tonu aynı zamanda görünür ışığın en yüksek frekanslarının rengidir ve ultraviyole görünür ışığa göre daha yüksek bir frekans oluşturur. Gri ve bej tonlarında mobilya ve aksesuarla beraber adeta görsel bir şölen yaşatır. Ev dekorasyonunda fütüristik havalardan hoşlananlar için önerebiliriz.

İndigo rengi çarpıcı bir gece mavisidir. Derin mavi ve mor renklerinin birleşimidir ve her iki rengin de özelliklerini taşır. İndigo, sezgi ve algının rengidir ve üçüncü gözün açılmasına yardımcı olur. İç gözlem ve meditasyon zamanlarında derin konsantrasyonu teşvik ederek daha derin bilinç seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olur. Bilinç altını, büyük algılama güçleriyle normal duyuların ötesini görmek için kullanma yeteneğini geliştirmede büyük rol oynar. Evinizde enerjik bir atmosfer yaratmak için sıcak pembe ve turuncu gibi cesur, parlak renklerle kombinleyebilirsiniz. Karamel ve açık toprak tonları kullanmak da yumuşak bir geçiş oluşturabilir.

Başakşehir’in En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Başakşehir ilçesi 4 etaptan oluşmaktadır. Sınırları içinde bulunan yeşil alanları ve temiz havasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. İstanbul’un en büyük yapay göleti olan Bahçeşehir Göleti muhteşem manzarası ile eşsiz bir güzelliğe sahiptir. İstanbul’un kalabalığından kurtaracak temiz havanın yanında birçok sosyal imkanlara sahip olan ve tarihi olarak da birçok izler barından bu ilçede aileniz ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Başakşehir Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Başakşehir’deki talep yoğunluğunu karşılamak için hızlı çalışma temposuna sahip olan Başakşehir boyacı ustası, disiplinli ve programlı çalışmasıyla bilinir. Ev sahiplerinin işlerini her anlamda kolaylaştırmayı kendisine görev edinmiştir. Avantajlı fiyatlarla, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyaçlarına uygun doğru seçilmiş renklerle, kaliteli malzemeler kullanarak evinizi baştan yaratır. Kalitenin asla tesadüf olmadığını düşünüyorsanız Başakşehir boyacı ustası ekibimizle Evde Mimar güvencesiyle çalışabilirsiniz.

basaksehir-boyaci

Evde Mimar ustalarının nasıl çalıştığını ve süreci merak ediyorsanız aşağıda yer alan videomuzu izleyebilirsiniz.

Bu yazıda Başakşehir boyacı ustası ekibimizin çalışma sürecinden, neden tercih sebebi olduğundan ve ortalama olarak fiyatlarını araştırıp sizleri aydınlatmaya çalıştık. Evde Mimar ekibi olarak evleri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Evra Dinç

Dekorasyona olan tutkum her geçen gün büyüyor ve pek çok araştırma yapıyorum. Burada sizlerle beğendiğim fikirleri paylaşacağım.

2 yorum

  1. Merak ettiklerimi bu yazida buldum cok faydali olmus tesekkur ederim 😉

    23 Nisan 2020, 14:50
    1. Değerli yorumunuz için biz teşekkür ederiz. 🙂

      23 Nisan 2020, 23:03

Bizi Arayın