Beykoz Boyacı Ustası Boya Badana Fiyatları

beykoz-boyaci-ustasi-boya-badana-fiyatlari

Beykoz, İstanbul’un en güzel semtleri arasında yer alan sevimli ve herkesin sevdiği bir ilçedir. Anadolu Kavağı’nın hemen dibinde yer alan bu güzel semt yeşillik alanlarını hala korumaktadır. İstanbul’un birçok ilçesi ile karşılaştırdığımızda daha ferah bir havası vardır. Beykoz, Üsküdar’ın bir ilçesi gibi gelebilir fakat değildir. 1930’lardan beri kendi belediyesine sahip bir ilçedir. Bu algı yıllar öncesinden Üsküdar’ın bir mahallesi olmasından ve Üsküdar’a yakınlığından kaynaklanmaktadır. Beykoz pek çok güzelliğinin yanında harika bir mimariye sahiptir. Eski dönemlerden kalan binalar bu bölgede iyi korunmuştur. Bu bölgede yaşayanlar evine temel bakımlarını düzenli olarak yaptırmaktır. Bu bakım boya badana ve tadilat işlemleri gibi yenileme işlemleridir. Beykoz boyacı ustaları bu nedenle boya badana hizmetinde olduğu kadar tadilat işlemlerinde de uzmanlaşmışlardır. Beykoz’da bu hizmetleri almak ve maliyetleri öğrenmek istiyorsanız içeriğimize göz atmalısınız. Üsküdar boyacı ustası için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

boyacibanneri

Beykoz Boya Badana Ustaları

Beykoz’da hizmet veren boya badana ustaları pek çok konuda uzmanlık kazanmış ve kendini yetiştirmiş bireylerdir. Prensipli çalışan ve sizin görüşlerinizi önemseyen kişilerle çalışmak istiyorsanız Beykoz boyacı ustası aradığınız kişidir. İletişim becerisi çok yüksek olan bu bireyler dinlemeyi severler. Hayal ettiğiniz evi size sunmak için gayretle çalışırlar. Güzelleştirmek için girdiği her evi kendi evi gibi görür ve işini o derece özenli yaparlar.

beykoz-boyaci-ustasi-hizmetleri

Boya badana sadece fırça ve boya işi değildir bazı özellik ve maharetler ister. Örneğin duvarınızı deneyimsiz birinin boyadığını düşünün. Büyük bir olasılıkla renk geçişleri ve fırça izleri gibi sorunlarla karşılaşırsınız. Duvarınızın bir çocuğun anlamsızca çizdiği kalem izleri gibi olmasını istemiyorsunuz bu tür işlerde profesyonel yardımlar almanız gerekir. Ev boyama işlemi sürekli gerçekleştirilen bir işlem değildir. 2 yılda bir yapılan bir işlem olduğu ve evinizi bir süre kullanmamanız gerektiği işlemi bir defada iyi bir ustayla yapmanız gerekir.

Çalışkan, dürüst ve pratik ustalar olan Beykoz boya badana ustaları sizin için yapabildiklerinden iyisini yapar. Hayal ettiğinizden güzel işler çıkarırlar. Güvenilir boyacı ustaları ile çalışmak istiyorsanız Evde Mimar ustaları sizler için her zaman hazırdırlar. İşini temiz ve düzenli yapmak boyacı ustaları için önemlidir çünkü bu doğrudan müşteri memnuniyetini etkiler. Evinize gösterdikleri özen bir profesyonelden yardım alırken dikkat ettiğimiz özellikler arasında yer almaktadır. Aradığınız tüm özellikleri Beykoz boyacı ustalarında bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
2019’un En Çok Tutulan Duvar Boya Renkleri

Beykoz Boyacı Ustası Fiyatları

Beykoz ilçesinde ikamet ediyor veya bu bölgeye taşınmak istiyor olabilirsiniz. Taşınırken hepimiz birçok maliyeti göz önünde bulundurmak isteriz. Eğer taşınıyorsanız bu maliyetler arasında nakliye, boya badana, evin tadilatı ve özel dolap yapımı gibi yeni maliyet kalemleri oluşmaktadır. Her birinin fiyatlarını bilmek yaklaşık olarak ne kadar harcayacağımızı öğrenmek isteriz. Bu durumda sizlere yardımcı olabilmek için Beykoz boya badana fiyatlarını sizler için ortalama fiyatlar üzerinden bir tablo hazırladık.

Maltepe Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Ortalama fiyatlar yerine ben daha net bir fiyat öğrenmek isteyenleri de aşağıdaki formumuzu kullanmaya davet ediyoruz. En yakın tutarı boya badana fiyat hesaplama modülü üzerinden hesaplayabilirsiniz. Bu modülde elde ettiğiniz tutar maliyetinizi en doğru şekilde hesaplar. Tabi ki %100 doğru fiyat değildir. Çünkü boya badana maliyetleri evin durumu, duvarların sağlığı gibi faktörlerden etkilenir. Daha detaylı fiyat almak istiyorsanız online keşif yaptırabilirsiniz.

Yükleniyor

 

Beykoz Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Beykoz capcanlı havası ve ruhuyla pek çok rengi içerisinde barındırır. Beykoz’un hemen her mahallesiyle birbirine yakın renkler tercih etmektedir. Ev yapıları gecekondu, apartman veya farklı yapılarda olsa da toprak renklerinin yanında sarı rengi ve tonlarını oldukça sık görmekteyiz. Bu bölgede kullanılan renkler iç açıcıdır ve sizinde ev dekorasyonunuz da ilham olabilir. O halde ilk rengimizle başlamaya ne dersiniz?

yulaf-rengi-duvar-boyasi

Yulaf rengi duvar boyası sadece Beykoz’da değil hemen her yerde görülen bir renktir. Kırsal kesimlerde de oldukça yaygın olduğunu biliyoruz. Bu renk pozitif bir enerji yayarak canlılık saçar. Bu rengi eğer dış cephede kullanacaksanız açık renklerle birlikte nötralize etmelisiniz. Örneğin söve gibi detaylarla bu dengeyi sağlayabilirsiniz. İç dekorasyonda ise bir kirişi veya televizyon arkasını ıslak kum rengi gibi açık bir renk ile kombinleyebilirsiniz.

koyu-kiremit-duvar-boyasi

Koyu kiremit rengi size karanlık gelebilir ama ev dekorasyonunda muhteşem ve lüks görünüm sağlar. Lüks ev dekorasyonunda bu renkle birlikte gümüş veya altın rengi ile kombinlenebilir. Koyu kiremit rengi aynı zamanda beyaz rengi ile kombinlenebilir. Böylelikle modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Kiremit rengi doğadan gelen renk tonları arasında yer alır ve evinize doğal bir esinti katar.

alacati-duvar-boyasi

Alaçatı rengi, sevilen renkler arasında yer alır ve tüm dünyada yaygındır. Aklınıza gelebilecek hemen her renkle uyum sağlayabilir. Eğer minimalist bir dekorasyon istiyorsanız bu rengi duvarlarınızda uygulayabilirsiniz. Alaçatı duvar boyası ile ilgili dekorasyon önerileri için videomuzu izleyebilirsiniz.

Beykoz’un En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Beykoz ilçesi toplamda 25 mahalleden oluşmaktadır. Bütün mahalleler birbirinden güzel mahallelerdir. Aylık 1000-2000 TL arasında kiralar istiyorsanız Çubuklu mahallesi ve civarında, daha yüksek kiralı bir ev istiyorsanız ise Anadolu Hisarı Kavacık mahallesinde istediğiniz evi bulabilirsiniz. Denize yakın bir mahalle olsun, istediğim zaman yürüyüşe çıkıp boğaz havası alayım diyorsanız Anadolu Kavağı, Poyraz veya Anadolu Feneri mahallelerini tercih edebilirsiniz.

Beykoz Boya Badana Ustası Nasıl Çalışır?

Beykoz boyacı ustası çalışırken prensiplerine sadık kalır. İşi hakkında bilgilendirmeyi sever böylelikle müşteri ile iletişimde kalmış olur. İhtiyacınızı belirleyerek işe başlar. Duvarlarınızın sağlığını kontrol eder ve işe başlamadan önce yapılması gereken işlemleri size aktarır. Duvar sağlığı derken ne demek istediğimizi sorabilirsiniz. Duvar sağlığı, duvarın yıpranma durumudur yani çatlak rutubet gibi bir durumun olup olmadığı kontrol edilmeli ve buna göre aksiyon alınmalıdır.

Daha sonraki işlem boya renginize karar vermediyseniz boya rengi seçmektir. Birçok boya rengi arasında kararsız kalmanız çok normal bir durumdur. Eşya renginiz, ev dekorasyon tarzınız, evinizde kullandığınız aksesuarlar hatta kişiliğiniz renk seçmekte önemli bir faktördür. Eğer kararsızsanız Beykoz boyacı ustası bu konuda size destek verecek ve doğru rengi seçmenize yardımcı olacaktır. Birçok evde hizmet vermiş ve birçok dekorasyon tarzında çalışmış oldukları için doğru bir renk seçmekte isabetli kararlar verirler.

Beykoz boya badana ustası aynı zamanda düzenli, temiz ve sistematik çalışır. Evinize özen göstererek boya lekesi yüzünden mağdur olmanızı engelleyecek tüm önlemleri alır. Evinizi boyarken hiç bir maliyetten kaçmaz çünkü önceliği sizin ve ailenizin mutluluğudur. Müşterilerine güven duygusunu aşılayan bu boyacılar için işinin ehli demek çok doğru bir tabir olacaktır.

beykoz-boyaci

Beykoz Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Evde Mimar ustaları her gün pek çok bölgede hizmet vermektedir. Kaliteli ve profesyonel ustalarla çalışmak için 0850 360 0626 no’lu telefondan veya web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

4 yorum

 1. Kafamda soru işaretleri vardı. Bunu kaldırdığımız için teşekkürler

  12 Nisan 2020, 16:57
  1. Teşekkürler 🙂

   12 Nisan 2020, 17:05
 2. Boyacı ustası fiyatları ve nasıl çalıştıkları hakkında çok değerli bilgiler, teşekkür ederim

  12 Nisan 2020, 17:31
  1. Yorumunuz için teşekkür ediyoruz 🙂

   12 Nisan 2020, 17:33

Bizi Arayın