Beyoğlu Boyacı Ustası Boya Badana Hizmetleri

beyoglu-boyaci-ustasi-boya-badana-hizmetleri

Beyoğlu ilçemiz, İstanbul’un güzide semtlerinden biri olmakla beraber eski İstanbul ruhunu taşır. Beyoğlu, İstanbul’un hem tarihini taşır hem de yaşamak için harika bir tercihtir. Beyoğlu mimari olarak bakıldığında modernizmden etkilenmiştir. İlçe toplamda 45 mahalleyi bünyesinde barındırır. Bu nedenle her kısmında farklı bir mimari ve dekorasyon görmek mümkündür. Örneğin Tom Tom veya İstiklal mahalleleri canlı ve renkli hayatıyla öne çıkarken, Cihangir daha sakin bir ortama sahiptir. Bu içeriğimizde sizlere bölgesel olarak dekorasyon önerileri vermenin yanında Beyoğlu boyacı ustası ve boya badana hizmetlerinin nasıl işlediği konusunda bilgiler vereceğiz. Ayrıca bu bölgeye yakın bölgelerde ki boyacı ustalarına şu içeriklerimizden ulaşabilirsiniz:

Fatih Boyacı Ustası Boya Badana Süreçleri

Taksim Boyacı Boya Badana Ustası

bannermimar-05

Beyoğlu Boyacı Ustası Fiyatları

Beyoğlu’nda yaşıyor veya bu bölgede yaşamınızı devam ettirmek istiyorsanız sizi bazı maliyetler bekleyecektir. Beyoğlu’nda bulunan yapılar ne çok eski ne de çok yenidir. Bu binalarda standart bakım işlemleri uygulamak önemlidir. Böylelikle binanın sağlığını daha uzun süre korumuş olursunuz. Beyoğlu boya badana hizmetleri genel olarak bakıldığında ortalama sayılabilecek düzeydedir. 600 – 700 ₺ gibi tutarlardan başlayan ücretler 1600 – 1700 ₺’ye kadar değişebilmektedir. Değişkenlere neden olan birinci faktör evin kaç metrekare olduğudur. Merak edenler var ise metrekare başına genellikle 2-2.5 litre boya gitmektedir. Boya badana hizmetleri kalifiye eleman gerektirir. Bu nedenle Beyoğlu boyacı ustası donanımlı kişilerdir. Sizler için hazırladığımız tablodan ortalama fiyatları görebilirsiniz.

Beyoğlu Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Evin eşyalı veya eşyasız olma durumu da boya badana hizmetlerinin fiyatını etkilemektedir. Çünkü çalışma alanında daha fazla önlem almak gerekir ve rahatlık açısından daha zor şartlar altında çalışmak anlamında gelir. Eğer sadece bir odayı boyatacaksanız hem maliyeti düşürmek hem de ustanıza yardımcı olmak için odanızda ki eşyaları başka bir odaya geçirebilirsiniz. Net bir fiyat öğrenmek için ise dilerseniz online keşif ile fiyat alabilir yada hemen aşağıda yer alan boya badana fiyat hesaplama modülümüzü kullanabilirsiniz.

Yükleniyor

Beyoğlu Boya Badana Ustaları

beyoglu-boya-badana-ustasi-fiyatlari

Beyoğlu boya badana ustaları işinin ehli ustalardır. Uzun yıllar tecrübeleri bulanan boyacı ustalarının estetik bakış açıları da dikkat çekmektedir. Müşterilerin bir çoğu ev yerleşimi konusunda ustalarımıza danışmakta ve sonuçlardan hep memnun kalmaktadır. Ayrıca renk seçiminde de oldukça iyilerdir. Evin duvar boyası rengi seçimi oldukça zor ve uzun süren bir süreç olabilir. Kararsız kaldığınız durumlarda bu işi boyacı ustasına rahatlıkla bırakabilirsiniz. Evin ışık alma durumu, hangi cepheye baktığı, kullandığınız mobilyaların rengi gibi birçok faktörü göz önünde bulundurur ve sizin için ideal rengi bulur.

Beyoğlu boyacı ustasının her şeyden önce düşündüğü bir şey var ise o da müşterisinin memnuniyetidir. İşin ne kadar iyi olduğunu düşünürse düşünsün eğer müşterisi mutlu olmadıysa usta için bu bir başarısızlıktır. Beyoğlu boya badana ustası başarısızlığı asla sevmez bu nedenle müşterisini dinler ve onun istek ve ihtiyaçlarına yönelik hareket eder. Boyacı ustasının iletişimi kuvvetli olduğu gibi aynı zamanda temiz çalışır. Evinize zarar vermeyen usta evi bulduğu gibi bırakmak için gerekli önlemleri alır ve bu şekilde çalışır.

beyoglu-boyaci

Boya badana ve tadilat işleri profesyonellik gerektirir. İşini ciddiye alan ve evinize kendi evi gibi davranan ustalarla çalışmak her zaman büyük nimettir. Bu şekilde çalışan ustalarla çalıştığınızda hem sonuçtan mutlu olursunuz hem de evinize aldığınız kişiye güven duyduğunuzdan dolayı içiniz rahat olur. Evde Mimar markası altında organize olmuş boya badana ustalarını evinize alırken ve evinizi güzelleştirmesi için emanet ederken güvenebilirsiniz. Hepsi özenle seçilmiş işini dikkatle ve özenle yürüten ustalardır.

Beyoğlu Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Beyoğlu farklı farklı tarzlara kapısını açmış bir ilçedir. Yerli veya yabancı pek çok kişi bu ilçede mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaktadır. Kültürel değerler, yaşam tarzı ve zevkler gibi nedenlerden kullanılan boya renkleri değişebilmektedir. Örneğin yalnız yaşayan kişiler genellikle daha salaş ve endüstriyel tarzda ev dekorasyonlarına gittiğinden antrasit gibi grinin tonlarında renkleri tercih etmektedir. Bu bölgede yaşayan aileler ise modern tarzı benimsemiştir. Çakıl taşı ve fil dişi renginin yoğun kullanılan renkler olduğunu ustalarımız tespit etmiştir.

marjinal-gri-boya-rengi

Grinin en çok kullanılan tonu ve geçtiğimiz yılın en gözde renkleri arasında yer alan marjinal gri renginden bahsedelim. Marjinal gri biraz riskli bir boya rengidir. Evin aldığı ışık, mobilya ve koltukların rengi gibi faktörlerden çok fazla etkilenmektedir. En çok rastlanan şikayet ise rengin mavimsi bir görüntü verdiği yönündedir. Bu nedenle iyi bir boyacı ustası ile çalışmak bu renkte önemlidir. Doğru yapılan bir astar işlemi ile rengin en yüksek verimliliğini alabilirsiniz.

fildisirengi

Fildişi rengi, açık bir renk olduğundan evde ferah bir görünüm sağlar. Ayrıca sarının güzel seçilmiş bir tonudur ve ışık almayan evler için ideal bir seçimdir çünkü aydınlık gösterir. Fildişi rengini hemen her odada kullanabilirsiniz. Genellikle bu rengin tercih edildiği yer ise mutfaktır.

cakiltasirengi

Çakıl taşı rengi, bej ile gri arasında bir renktir. Çok tercih edilmesinin en büyük sebebi nötr bir renk olmasıdır. Mobilyalarınız ve koltuk döşemelerinizin rengini ortaya çıkarmak istiyorsanız kullanacağınız ilk renk çakıl taşı olacaktır. Çakıl taşı rengi ile bir çok rengi kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer bu renklerden birini beğenmediyseniz ve farklı bir renk arıyorsanız Beyoğlu boyacı ustası ile birlikte harika kararlar verebilirsiniz.

Beyoğlu Boya Badana Ustası Nasıl Çalışır?

beyoglu-boyaci-ustasi-hizmetleri

Beyoğlu boya badana ustası hem boya badana işlerinde hemde tadilat işlerinde oldukça beceriklidir. Bunun sebebi duvarların tadilata ihtiyacı olabilmesinden kaynaklanmaktadır. Beyoğlu boyacı ustası belirli bir plana göre çalışır. Dilerseniz bunları maddeler halinde sıralayarak sizler için kısa ve öz bir boya badana süreci nasıl olur anlatalım.

  1. Duvarda her hangi bir hasar olup olmadığını tespit etme.
  2. Eğer hasar veya darbe var ise tadilat işlemi uygulama.
  3. Boya öncesi astar işlemi uygulama.
  4. İlk kat boya işleminin yapılması.
  5. İkinci kat boya işleminin yapılması.
  6. Kestirme işlemleri ve tavanın boyanması.

Boya badana nasıl yapılır?” sorusunun cevabı için içeriğimizi ziyaret edebilir veya videomuzu izleyebilirsiniz.

Beyoğlu’nun En Güzel Evleri Hangi Mahallesinde Bulunur?

Beyoğlu’nda bulunan tüm mahallelerde evler oldukça şirindir. Bakarken hangisini seçeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Burada devreye işinize veya ailenize olan yakınlığı gibi durumlar devreye girmektedir. Ayrıca gelir durumunu da göz ardı etmemekte fayda vardır. Eğer gelir durumunuz yüksek ise Cihangir’den, orta gelirli iseniz de Kamer Hatun mahallesinden bir ev tercih edebilirsiniz. Ev boyutları ise her iki mahallede de 60 ile 140 metrekare arası değişiklik göstermektedir. Eğer ulaşım bakımından rahat olmak istiyorsanız Halıcıoğlu mahallesini tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Beyoğlu boyacı ustası arıyorsanız uzman ekip ve profesyonel çözümler için bizi 0850 360 0626 numaradan arayabilir veya internet sitemiz üzerinden taleplerinizi güvenle iletebilirsiniz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

Bizi Arayın