Birbirinden Güzel 20 Sallanan Sandalye Modelleri

Biz rahat oturmayı seven bir milletiz. İşten ya da okuldan yorgun argın geldiğimizde kendimizi bir yerlere atmak isteriz. Bazen bu koltuk hiç rahat değil şuraya güzel bir koltuk alalım deriz. Bu sefer de akıllara sallanan sandalye gelir. Evin bir köşesinde duran ve o köşeyi güzelleştiren sallanan sandalyedir.

Birbirinden Güzel Sallanan Sandalye Modelleri

Sallanan sandalyeler eskiden hep babaların kullandığı koltuklar olarak geçerliydi. Babalar yorgun bir şekilde evlere geldiğinde direk olarak sallanan koltuklara kendilerini atarlardı. Hatta filmlerde ve dizilerde de karşımıza bu zamana kadar hep böyle çıkmıştır ama artık bu algı değişti. Sallanan sandalyeler artık genç yaşlı fark etmeksizin herkesin pratik olarak kullandığı koltuklar olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni nesil gençler sallanan sandalye alımını her geçen gün daha da arttırıyor. Yeni eve çıkanlar kendi kafalarında mobilyalarının nasıl ve nerede duracağını düşünürken sürekli sallanan sandalye için bir köşe kafada çoktan yapılmış olur. Şimdi gelin evleri bu kadar güzelleştiren ve konforunu sağlayan bu birbirinden güzel sandalye modellerine bakalım.

Sallanan Sandalye ile Uyumlu Dekorasyon Örnekleri

Herkesin bildiği ve yaptığı üzere sallanan sandalyeler için hep köşeler yapılmıştır. Peki bu köşeleri tamamlayan ne gibi dekorasyon örnekleri olabilir. Şöyle düşünelim. Bir sallanan sandalyeniz var, yanında da güzel bir abajur olduğunuzu hayal edin. Sizin kitap okuma köşeniz orası olur. Yanında da güzel ve tasarımsal bir sehpa ile bu köşe takımını tamamlamanız mümkündür.

İlginizi çekebilir: Saten boya

Her ev tarzına özel sallanan sandalye seçmeniz gerektiğini unutmayın. Minimal bir eviniz var ise çok şatavatlı bir sallanan sandalye almamaya çalışın. Ev dekorasyonunuza uygun sallanan sandalye modelleri araştırmasına girişebilirsiniz.

Evinize gelen arkadaşlarınızın kaçının sallanan sandalyeye ben oturacağım dediğini hatırlıyor musunuz? Evinde sallanan sandalyesi olan hemen hemen herkesin başına bu olay gelmiştir. Siz de evinize daha fazla güzelleştirmek için buradan daha detaylı örnekler alabilirsiniz.

Sizlere gönüllerimizin sultanı sallanan sandalye hakkında derlemelerde bulunduk. Umuyoruz ki siz de bu köşeye uygun dekorasyon ürünleriniz ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Kafanızda karışıklık oluştuğu takdirde siz de bizlerden öneri alabilirsiniz. İletişim bölümümüzden bizlere her daim ulaşmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir; Evinize Yakışacak Sürgülü Kapı Modelleri

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

4 yorum

 1. Sandalye modelleri çok hoşumuza gitti. Sanırım birçoğu dekorasyon dünyasında farklılık katabilir.

  15 Nisan 2018, 07:58
  1. Hüseyin Bey görüşleriniz için çok teşekkür ederiz. Biz de sizin gibi dekorasyon dünyasında sallanan sandalye dikeyinde fark yaratacağını düşünüyoruz.

   15 Nisan 2018, 09:02
   1. Merhabalar, urunleri siz mi uretiyirsunuz. Satin Almak mumkun mu?

    25 Şubat 2019, 01:16
    1. Merhabalar, üretimimiz bulunmamaktadır. Sizlere yalnızca dekorasyon önerileri sunuyoruz. Boya badana ve komple tadilat işleri yapmaktayız.

     25 Şubat 2019, 19:41

Bizi Arayın