Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 10 Yer

Boş taşınma kolisi bulmak taşınmak isteyenler için son derece önemli noktalardan biridir. Taşınmaya girişmeden önce eşyaları koyabileceğimiz bu koliler tasarımsal kaygıdan ziyade taşıma kolaylığı ön plana alınarak çalışmalar yapılır. İşte bu noktada boş taşınma kolisi bulabileceğiniz yerler gündeme gelir. Biz de bu içeriğimizde size koli bulmanın yollarını aktarmaya çalışacağız.

10. Süper Marketler

supermarketkolileri

Süper marketler kolilerini kullanabileceğiniz yegane alanlardan biridir. Bim, A101, Şok gibi büyük marketlerin depolarında yüzlerce boş koli bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken görevlilere rica edip istemektir. Hemen size uygun koliyi getirip eşyalarını muhafaza edebilirsiniz. Eğer kolayca koli bulmak istiyorsanız bu süpermarketleri deneyebilirsiniz.

9. Pazar Yerleri

pazarkolileri

Eğer evinizin önünde, sokağında, yan caddesinde pazar varsa çok şanslısınız. Güzel, sevimli ve etkili kolileri bulabilirsiniz. Bunun için pazarcı abilerimize taşınacağınızı söyleyerek kolilerinden isteyebilirsiniz. Zaten boş olan ve onlar için taşıması zahmetli bu ekipmanlardan siz bir fayda yaratabilirsiniz.

8. Teknoloji Ürünü Satan Mağazalar

teknolojimagazalari

Teknoloji ürünleri bilindiği gibi oldukça büyüktür. Bu büyüklükteki eşyaları taşımak için elbette ki kocaman koliler gerekir. İşte tam da sizin aradığınız kolileri bu teknoloji mağazarlarında bulabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde bulabileceğiniz bu kolileri iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

7. Yapı Marketler

yapimarketlerikolileri

Yapı marketler, bir küçük deyiş ile nalburlar koli bulabileceğiniz iyi alanlar olabilir. Nalbur abilerimize ya da yapı marketlerde çalışan personel rica ederek boş taşınma kolisi bulabilir. Bu kolileri hemen evinize götürebilirsiniz.

6. Bujiteri Dükkanları

bujiteriyeri

Büjiteri ekipmanları koliler şeklinde getirilir ve o şekilde raflara yerleştirilir. Bu koliler küçük olan bu dükkanlarda fazla yer kapladığı için sürekli atılırlar. İşte tam da burada biz devreye girebilir, bu kolileri bujiteri sahiplerinden teslim alabilirsiniz.

5. Tekstil Mağazaları

tekstilmagazasigorunum

Lc Waikiki, Koton, De Facto gibi tekstil mağazalarında bolca koli bulunur. Burada çalışanlara rica ederek bu boş taşınma kolisi olarak kullanacağınız ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Bu mağazalara girmişken de kendinize havalı duracak şeyler bakabilirsiniz.

4. Kırtasiyeler

kirtasiyegerecleri

Okuduğumuz kitaplar kırtasiye koca koca koliler aracılığı ile ulaşır. Bu kolilerin sürekli geldiği bu mekanlar ise taşınmak isteyenler için tam bir koli cenneti kıvamındadır. Buradaki esnaf ile iyi ilişkiler kurarak ücretsiz bir şekilde kolilere ulaşabiliriz.

3. Mobilyacılar

mobilyacilar

Mobilyaların aksesuarları çoğu zaman koliler aracılığı ile taşınır. İşte tam da burada ev sahipleri için temiz, boş taşınma kolileri ortaya çıkar. Siz de mobilyacı esnaf ile iletişim kurarak evinizi rahatça taşıyacak bu gereçlere ulaşabilirsiniz.

2. Beyaz Eşya Mağazaları

beyazesyagorseli

Beyaz eşyalar oldukça büyük nesnelerdir. Evimizde taşınması da oldukça zor olan bu nesneler için büyük koliler türemiştir. Evimizdeki eşyaların da sığacağı bu eşyalar bizler için eşsiz bir kaynaktır. Evinizin yanında böyle mağazalar varsa hiç düşünmeden gitmenizi öneriyoruz.

1. Kozmetik-Güzellik Mağazaları

gratismagazasikoli

Gratis, Koko gibi güzellik mağazaları yoğun koli alışverişinin olduğu yerlerdir. Buralardaki hanımlara rica ederseniz eviniz için iyi koliler bulabilirsiniz.

Bu yazımızda size boş ve ücretsiz bir şekilde bulabileceğiniz koli yerleri sunmaya çalıştık. Çevremizde her gün gördüğümüz belki de uğramadan geçtiğimiz yerlerin bize büyük fayda sağlayabileceğini unutmamamızı bu içeriğimizde görmüş olduk. Siz de bu esnaflarla bundan böyle daha bir sıcak ilişki kurabilirsiniz. İlginizi çekebilecek diğer konu olan taşınma izni ile alakalı da içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın