Boya Badana Fiyatları Hesaplama ve Belirleme

Boya badana fiyatları evini boyatmak isteyen için oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Fiyat konusunun evlere göre net olmaması ve evden eve değişmesi müşteri gözünden de acaba boya badana fiyatları nasıl belirleniyor nasıl hesaplanıyor gibi soruların türemesine yol açmaktadır. Biz de bu anlamda Evde Mimar olarak size Türkiye’nin ilk ve tek boya badana fiyat hesaplama modülünü hazırladık. Aşağıda belirtilen özellikleri girerek kolayca evinizin ne kadara boyanabileceğini hesaplayabileceksiniz. Fiyatlarımızın tümüne 1 yıl garanti, hizmet sigortası, Evde Mimar yüksek standartı dahildir. Haydi şimdi hesaplayın.

Yükleniyor

Boya badana fiyatları bölümünden ücreti belirledikten sonra ise mutlaka online keşif bölümümüzü ziyaret etmelisiniz. İç mimar ekibimiz sizinle iletişim kurarak online olarak dekorasyon önerileri sunuyor. Evinizi güzelleştirmek için ekibimizle konuşurken, boya badana işlemleriniz için de anında keşif alarak kesin fiyat ile sözleşme yapabilirsiniz.

telefonarama

Fiyatları Tablo Biçiminde Görün

Fiyat hesaplama aracımızı evinizin ne kadara boyanacağını hesaplamak için kullanabilirsiniz. Bunun dışında fiyatları tablo biçiminde net bir şekilde görmek istiyorsanız da aşağıda sizin için hazırladığımız malzeme dahil metriklere göz atabilirsiniz.

Fiyat Tablosu Eşyasız Evler Eşyalı Dekoratif Boya (Eşyasız)
1+1 (60-90 m2) 650-1.050 TL 1.000-1.300 TL  2.150-2.450 TL
2+1 (90-120 m2) 1.050-1.350 TL 1.300-1.750 TL 2.450-2.750 TL
3+1 (120-150 m2) 1.350-1.650 TL 1.600-1.850 TL 2.750-3.000 TL

Boya Badana Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Boya badana fiyatları hesaplanırken birçok faktör elbette ki göz önünde bulundurulmalıdır. Hesaplama modülümüzden yola çıkacak olursak evin metrekaresi boyama işlemi için oldukça büyük öneme sahiptir. Metrekare birimi bilindikten sonra ise boyanacak alanın eşyalı mı yoksa eşyasız mı olduğu büyük önem taşımaktadır. Burada hizmetin türünü belirlediği için evin eşyalı olması ekstra bir maliyet yükü olacaktır. Eşyalı evlerde ise temiz işçiliğe ev sahibinin büyük önem vermesi gerektiğini Evde Mimar olarak tekrar hatırlatmak isteriz.

boyabadanafiyathesaplamaresmi

Sektörün en önemli parametrelerinden biri kesinlikle uygulamaların türüdür. Boya badana uygulamaları evi güzelleştirmek için her geçen gün artarak devam etmekte gelişerek sektöre yenilikler katılmaktadır. Bu noktada italyan boya, sedef boya gibi birçok uygulama ev sahipleri tarafından istenebilmektedir. Bu tür dekoratif boya uygulamaları ise hem malzeme fiyatı hem de uygulanması açısından fiyata doğrudan etki etmektedir.

Evinizin ne kadar süre içerisinde boyanacağı da fiyatları etkilemektedir. 1 gün içerisinde boyama yapabilmek için ekibin çoğalması hizmet organizasyonunun büyümesi gerekir. Bu durum da fiyata yansıyacaktır. Bu sebeple 1 günde boyanması istenen işlerde farklı bir fiyat politikası izlenir.

Duvarların durumu, tadilat işlemleri eksperin gözünde büyük öneme sahiptir. Boya badana fiyatları sadece kağıt üzerinde verilmez. Duvarların genel durumu da saptandıktan sonra fiyatlar belirlenir. Bunun için modülümüzden hesaplama yaptıktan sonra online keşif alınmasını muhakkak öneriyoruz. Online keşif neticesinde kesin fiyat belirlenebilecektir.

Ev Boya Badana Fiyatları

Ev için özel boya badana fiyatları her zaman belirlenmelidir. Evlerin kendi içerisinde her daim farklı olduğunu düşünecek olursak, ev boya badana fiyatları da bu bağlamda online keşif ile birlikte belirlenmesi gereken fiyat parametrelerinden biridir. Burada evin duvarlarının yapısı, evin boyutları ve boyanacak alan planlama yapmak için bilinmesi gereken bilgiler arasında yer almaktadır.

İstanbul Boya Badana Fiyatları

İstanbul içinde belirli fiyatları belirlemek her zaman için zor olacaktır. Genel itibari ile 20 milyonluk bir şehir olan bu megakent içerisinde her yer farklı şekilde fiyatlandırılabilir. Genel boya badana sektörü böyle işlemektedir. Fakat Evde Mimar için bu geçerli değildir. Evde Mimar ile aldığınız tüm fiyatlar, İstanbul’un her bölgesinde geçerlidir. Evde Mimar evleri güzelleştirmeyi her daim ön planda tutar.

İstanbul boya badana fiyatları ile diğer illerinde fiyatları arasında Türkiye ekosisteminde pek fazla değişiklik olmaz. Burada esas değişken evlerin durumu olacaktır. O sebeple fiyat hesaplama modülümüzü Trabzon, Tekirdağ veya Antalya gibi yerlerden doldurmanız da size faydalı olacaktır.

Bu içeriğimizde Türkiye’nin ilk ve tek boya badana fiyat hesaplama modülünün yanında size nasıl hesaplama yapılır bilgisini vermeye çalıştık. Sizler için açıklayıcı olduğunu umuyoruz. Siz de bu bağlamda merak ettiğiniz diğer konuları bize iletişim bölümünden yöneltebilir, Evde Mimar ekibi ile dilediğiniz an irtibat kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Sizi Anlayabilen Boya Badana Ustası

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

11 yorum

 1. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Daha da iyilerini yapmak için çalışıyoruz.

  11 Kasım 2017, 11:52
 2. Harika olmus. Hesaplama bolumune bayildim.

  5 Aralık 2017, 19:49
 3. Her şey için teşekkürler çok yardımcı oldu

  9 Aralık 2017, 19:18
 4. Hesaplama çok tutarlı ve bilgilendirici olmuş. Teşekkürler.

  9 Aralık 2017, 19:24
 5. Oldukça yararlı bir yazı, googledan direk bu şekilde fiyatlara ulaşabilmek çok güzel ve hızlı oluyor. Teşekkürler

  9 Aralık 2017, 19:38
 6. 1 yıl garanti vermeniz ve online keşif çok iyi olmuş. Teşekkürler

  12 Aralık 2017, 08:42
 7. Çok güzel bir yazı olmuş. Fiyat hesaplama modülüne bayıldık.

  9 Temmuz 2018, 09:26
 8. Kurucusuyla tanıştığım ve hem siteyi hemde fikiri beğendiğim harika bir girişim. Tebrikler…

  9 Temmuz 2018, 09:28
  1. Görüşleriniz için teşekkürler, umarız evinizi bir gün güzelleştirebiliriz.

   9 Temmuz 2018, 11:30
 9. Güzel bir yazı. Elinize sağlık

  2 Haziran 2019, 22:01
  1. Teşekkürler, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

   6 Haziran 2019, 11:03

Bizi Arayın