Büyükçekmece Boyacı Ustası Boya Badana Süreçleri

buyukcekmece-boyaci-ustasi-boya-badana-surecleri

Marmara denizi ile çevrili olan, İstanbul’un batısında yer alan Büyükçekmece, tarihi bakımdan zengin ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Büyükçekmece’de  5 km uzunluğundaki Kordonboyu gidilmeye değer gören yerlerden birisidir. Kordonboy’u  yaz ve bahar aylarında oldukça hareketli ve kalabalıktır. Çay bahçesi, restoran ve plaj gibi sosyal faaliyetlerde rahatlıkla sunulmuştur. İlçede görülecek diğer yerlerden birisi de İstanbul’un su ihtiyacını karşılayan doğal yaşam alanı olan Büyükçekmece Gölü’dür. Eğer sizde İstanbul’un önemli yazlık alanlarından olan Büyükçekmece’ de yaşıyor, tarihi ve doğal yaşam alanlarının göz büyüleyen renklerine uyum sağlamak istiyorsanız, aldıkları işleri kendi evi ve işyeri gibi çalışıp, güzel işler çıkartan Büyükçekmece boyacı ustalarını tercih edebilirsiniz.

bannermimar-05

Büyükçekmece Boyacı Ustası Fiyatları

Büyükçekmece boyacı ustası , boyama süreçlerini daha kolay ve keyifli bir şekilde yapmaktadırlar. Alanında uzman, işin ehli olan ustalarımız evlerinizde ve iş yerinizde aradığınız huzurlu ortamı sunmak için özenle çalışmaktadırlar. Sadece kendi kazancını değil müşterilerimizin de kazancını düşünen Büyükçekmece boyacı ustalarımız, piyasaya göre bütçenize uygun fiyatlarla düşlediğiniz mekanları rahatlıkla yaratmaktadırlar. Fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız siz değerli müşterilerimiz için tablo hazırladık.

Büyükçekmece Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1 + 1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2 + 1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3 + 1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Sizde boya badana için fiyat hesaplaması yapmak isterseniz sayfamıza göz atarak daha doğru bir fiyat alabilirsiniz.

Büyükçekmece Boya Badana Ustaları

Büyükçekmece’de çalışmakta olan boya badana ustaları, İstanbul’un bir çok kalabalık yerlerinde kaliteli hizmet ve işçiliği olan ustalardır. Müşterilerine karşı dürüst, temiz ve hızlı çalışmalarıyla bilinen ustalarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yaptıkları işi kendilerine yapıyormuş gibi zamanında işe başlamaya, kaliteli malzeme kullanımına ve temizliğine önem vermektedirler.

kartal-boyaci-ustasi

Büyükçekmece tarihi aynı zamanda da yazlık bir ilçe olduğu için boya badana işlemleri sıklıkla yapılmaktadır. Bu ilçedeki, uyum ve dizaynı hiç bir aksaklığa izin vermeyen ustaları tercih ettiğiniz takdirde disiplinli bir işçilikle istediğiniz ortamı elde edebilirsiniz.

Evimizde ve iş yerlerimizde duvar boyası rengi tercih ederken, mekana ferahlık veren ve mobilyalara uygun renkler tercih ederiz. Düşündüğünüz boyayı önceden belirleyerek odanızın ışık durumunu ve mevcut eşyalarınızla oluşturacağı ambiyansı görebilirsiniz. Bu uyum ve dizayn içerisinde, renk seçerken kararsız kalırsanız ve zorlanırsanız işinin ehli olan boyacı ustaları, en güzel ve en iç açıcı tavsiyeleriyle sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaktadırlar. Her yerde olabileceği üzere ışık almayan evler, dar ve çok geniş odalara sahip, eşyalı yada eşyasız evler için doğru renk seçimi çok önemlidir. Doğru renk seçme konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz :

Aydınlık Gösteren Duvar Boyası Renkleri

Büyükçekmece Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Büyükçekmece ilçesine genel olarak bakıldığında yazlık bölge olduğundan, renkler daha sade ve iç açıcıdır. Sade ve minimalist bir yapıda olan çakıl taşı rengi bir çok mobilya ile dekore etmek oldukça kolaydır. Doğada farklı renklere bürünebilen çakıl taşı rengi oldukça tercih edilen bir renktir.

cakiltasirengi

Büyükçekmece’de yine olduğu gibi tercih edilen renklerden bir tanesi de kumsal rengidir. Göze hoş gelen ve sevilerek tercih edilen kumsal rengi, yemek odasından oturma odasına, yatak odasından mutfağa kadar tüm odalar için çok ideal bir renk olmakla birlikte bebek odalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu rengi duvarlarınızda kullanıyorsanız güzel duvar dekoratifleri ile şık görüntüler yaratabilirsiniz. Işık alımı az olan iç cephelerde içinizi rahatlatacak bir renktir.

kumsal-rengi

Büyükçekmece’de iç cephelerde olduğu kadar sahil kesime yakın olan evlerde dış cephede de kum beji rengi kullanılmaktadır. İç cepheye kattığı özel havayla adeta yaz ferahlığı hissettirmektedir. Güneş görmeyen ve ışığı rahatlıkla alamayan evlerde ışığı yansıtarak güneş kadar aydınlık bir ortam oluşturur. Siz de iç açan bu rengi tercih edebilirsiniz.

kumbejirengi

Büyükçekmece aynı zamanda tarihi yerleriyle meşhur olduğu için renk uyumu açısından gri ve grinin tonları sıklıkla evlerde olduğu kadar iş yerlerinde de tercih edilmektedir. Dekorasyon açısından her renk ile uyumlu olan kül grisi rengi mobilya ve dekor eşyalarla bir kullanıldığında çok şık bir görünüm kazandırmaktadır.

kul-Grisi

Büyükçekmece’nin eşsiz güzelliği olan sahili maviliğiyle adeta büyü etkisi yaratmaktadır. Fakat sadece sahil kesimlerinde değil hemen hemen çoğu evde bu sonsuz gökçe mavisi rengi sıklıkla tercih edilenler arasında. Sade ve ferah renklerle çok iyi bir uyum sağlayarak göze hitap etmektedir. Diğer renkler ile uyumu oldukça fazla ve kolay dekore edilen bir renktir.

gokce-mavisi

Sizden gelen sorular doğrultusunda hazırladığımız videoyu izleyerek harika renk tavsiyelerini öğrenebilirsiniz.

Büyükçekmece’nin En Güzel Evleri Hangi bölgesindedir?

Büyükçekmece oldukça hareketli ve canlı, sahil kesimi olan bir bölgedir. Mahalleler her yerde olduğu gibi yer olarak ve bütçesel olarak farklılıklar göstermektedirler. Murat Çeşme Mahallesi’nde kaliteli evler bulunmaktadır fakat mahallenin denize kıyısı yoktur. Ancak fiyat ve performans anlamında ihtiyaçları karşılayacak düzeydedir. Mimaroba Mahallesi ise ilçenin tarihi kısmında yer almaktadır ve eski evler kısmen mevcuttur. Lokasyonun ulaşım gibi zorlukları bulunmamaktadır ve bu nedenle tercih edilmektedir. Büyükçekmece’nin tarihi kesim ve deprem üssü bir bölge olmasından dolayı tadilat işlemleri ve boya badana işlemleri 2-3 yılda bir tekrarlanmalıdır.

Büyükçekmece Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

buyukcekmece-boya-badana-ustasi

Büyükçekmece boya badana ustalarının önceliği müşteri memnuniyetidir. Kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize güven sağlamaktadırlar. İşe başlarken zamanında başlayan, temizliğine özen gösteren ve profesyonel bir işçilik çıkartan ustalarımız, evde ya da iş yerinizde boya yapıldığını hiç hissetmeden, işlerini hızlı, sorunsuz ve özenli bir şekilde halletmekteler. Eşyalı evler boyanırken, mobilyalarınızı ,beyaz eşya ve parkelerinizi ustalarımız özenle koruma oluşturup hiç bir zarar görmeyecek şekilde işlerini yapmaktadır. Sizde güzel ve huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız Büyükçekmece boya badana ustalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Büyükçekmece Boya Badana ve Tadilat Şubemiz

Büyükçekmece boya badana ve tadilat hizmetlerine profesyonel ekibimizle ulaşabilirsiniz.

Rümeysa Küçükpancar

Merhaba, ev dekorasyonuna olan ilgimi ve birçok araştırmalarımı sizlerle paylaşacağım.

12 yorum

 1. Bilgilendirici bir yazı olmuş emeğinize sağlık 🙂

  10 Nisan 2020, 20:07
  1. Yorumunuz bizim için çok değerli teşekkürler 🙂

   12 Nisan 2020, 17:16
 2. Bilgilendirici bi yazı olmuş teşekkür ederiz ☺️

  10 Nisan 2020, 20:09
  1. İlginiz için biz teşekkür ederiz 🙂

   12 Nisan 2020, 17:15
 3. Çok güzel bilgilendirme yapmışsınız teşekkür ederim.

  10 Nisan 2020, 20:10
  1. Biz teşekkür ederiz 🙂

   12 Nisan 2020, 17:15
 4. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim gerçekten çok ilgilisiniz alanınızda başarılarınızın devamını dilerim. 🙂

  10 Nisan 2020, 20:14
  1. Harika yorumunuz için teşekkürler 🙂

   12 Nisan 2020, 17:14
 5. Cok bilgilendirici bi içerik olmuş ellerinize saglık

  10 Nisan 2020, 20:18
  1. Biz teşekkür ederiz 🙂

   12 Nisan 2020, 17:12
 6. Bilgilendirici olmuş teşekkür ederim.

  11 Nisan 2020, 12:34
  1. Biz teşekkür ederiz 🙂

   12 Nisan 2020, 17:06

Bizi Arayın