Buz Grisi ve Gümüş Grisi Duvar Boyası Örnekleri ve Uygulamaları

gumusgrisivebuzgrisi-768x384

Günümüzün ev dekorasyonunun en trend renklerinden biri hiç kuşkusuz gri renktir. Gri rengin ev dekorasyonuna olumlu katkısı ve modern hayatımıza etkileri epey fazladır. Bu doğrultuda da boya firmaları renk kartelalarına gri renk ve türevlerini yerleştirmeye devam ediyorlar. Bu renklerden ikisi de buz grisi ve yakın bir ton olan gümüş grisi rengidir. Bu içeriğimizde bu iki rengin evlerde nasıl harika durduğuna şahit olabileceksiniz.

bannermimar-04

Buz Grisi ve Gümüş Grisi Duvar Boyası Örnekleri

Buz grisi ve gümüş grisi renkleri birbirine çok yakın renkler oldukları için bir arada sunmak istedik. Evlerde nasıl kullanıldığını görürseniz sizler için de ilham olacağı kanaatine vardık. Umarız beğenirsiniz.

Buz Grisi ve Gümüş Grisi  Renk Neden Tercih Edilir?

Gri renk ve türevleri pek çok renk ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Buz grisi ve gümüş grisi de uyum sorunu yaşamayan renkler arasındadır. Sade anlayışları ile birlikte minimalist akıma sahip evlerinize de iyi gelecek olan buz grisi rengi, hayatın pek çok aşamasında da kullanılması gereken renkler arasındadır. Sadece duvar boyası değil, tekstil ürünlerinde, ev eşyalarında da bu renkleri tercih edebilirsiniz. Eğer beyaz ağırlıklı bir dekorasyonunuz varsa buz grisi rengi ve gümüş grisi rengini deneyerek evinizdeki dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Süpürgelikleriniz beyazsa veya mobilyalarınız beyaz ağırlıklı ise bu renkler arzu ettiğiniz harika evin oluşmasına katkıda bulunacaklardır. Tüm bunların yanında buz grisi rengi ve gümüş grisi rengi iyi ışıklandırılırsa evinizin genel ışıklandırmasına da katkıda bulunacaktır.

İlginizi çekebilir: Gri renk

Gümüş Grisi ve Buz Grisi Rengi Hangi Odalarda Tercih Edilir?

Renk elbette ki çoğunlukla salonlarda tercih edilmektedir. Fakat mutfak bölümü de bu rengin kullanımı için harika seçenekler sunabilir. Mutfak dolapları üzerinde ve mutfak eşyalarında gümüş grisi rengi tercih edilebilir. Bununla birlikte grinin beyaza yakın tatlı tonları da mutfağınız için harika olacaktır. Modern mutfak dünyasında bu renkler geleceği temsil etmektedir. Evde Mimar olarak sizlere kesinlikle öneriyoruz.

Bu içeriğimizde sizlere gümüş grisi ve buz grisi renkleri ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bize sorabilir, Evde Mimar ekibi ile dilediğiniz an evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebiliri: Roma grisi

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın