Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları

cambalkonmodellerivefiyatlari

Cam balkon modern toplumun evlerini rahatlatıcı özelliğe sahip değerli tadilat, dekorasyon araçlarından biridir. Günde 12 saati bulan çalışma temposunda balkonların vermiş olduğu hazzı kullanarak rahatlamak, bu zevki taşıyarak mutluluk üreterek büyük önem taşıyacaktır. Biz de bu içeriğimizde size cam balkon modelleri ve fiyatları konusunda bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız. Umarız sizler için faydalı olur.

Ortalama Olarak Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları modelin seçimine göre farklılık gösterecektir. Bu tür farklılıklar yapının niteliğine ve beraberindeki tadilat işleri ile de şekillenecektir. Biz de bu tür özel durumları bir kenara bırakarak size ortalama fiyat seçenekleri sunmaya çalışacağız. İşte cam balkon fiyatları tablomuz:

 Cam Balkon Fiyatları  Her şey Dahil Toplam Maliyet
 Standart Cam Balkon Fiyatları (10 m2)  1.400 TL + K.D.V
 Sürmeli Cam Balkon Fiyatları (10 m2)  2.500 TL + K.D.V
 Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları (10 m2)  2.750 TL + K.D.V

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Sürgülü cam balkon modelleri özellikle küçük evler için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Kullanışlı olmakla birlikte şık duruşu ile de ev sahiplerini cezbettiği doğrudur. Aşağıda ise sizlere cam balkon dekorasyonu konusunda ufak bir derleme sunmaya çalışacağız. Özellikle görselleri Türk evlerine uygun biçimde seçmeye büyük özen gösterdik. Sizlere keyifli ilham almalar diliyoruz.

Cam balkon örneklerine baktığımızda ev dekorasyonu ile ne kadar uyumlu bir şekilde seçildiğini görebiliriz. Siz de kendi eviniz için cam balkon yaptırmak isterseniz evinizi bir bütün olarak düşünüp o şekilde hareket etmelisiniz. Buradaki seçiminiz sizin rahatlık noktanızı belirlerken, evinizin daha iyi gözükmesine de ön ayak olacaktır. Burada bu tür uygulamaları yaparken fayans modelleri, boya badana uygulamaları ev sahipleri tarafından detaylıca incelenebilmektedir.

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Katlanır cam balkon uygulamaları tasarım açısından evinize bambaşka bir hava katabilir. Özellikle misafirleriniz ile beraber geçireceğiniz güzel zamanlar için balkonunuzu genişletebileceğiniz alanlar yaratan bu balkon dekorasyon çeşidi ile siz de kendi evinizde fark yaratabilirsiniz.

Sürgülü cam balkon modelleri manzaralı evler için eşsiz bir balkon deneyimi sunabilir. Örnekleri incelediğimizde de çalışmaların ferahlık kattığını, güzel bir dekorasyon sağladığını gözlemleyebiliriz.

Cam Balkon Korkuluk Modelleri

Cam balkon korkuluk modelleri, balkon tasarımınızı tamamlayan önemli çalışmalardan biridir. Burada hem paslanmaz demirler hem de paslanmaz korkuluklar etken rol oynar. Evin genel yapısı da düşünülerek tasarlanmalı, bu şekilde organizasyon kurulmalıdır. Biz de en çok beğendiğimiz cam balkon korkuluk örnekleri derlemesini sizler için oluşturduk. Umarım beğenirsiniz.

Korkuluk modelleri, evin dış kısmını güzelleştiren önemli çalışmalar arasında yer alır. Dış cephe boya uygulamaları kadar etkili olan bu dekorasyon aracı, güzel bir biçimde uygulandığında muhteşem evlerin meydana gelmesine de ön ayak olabilir.

Tasarım ve Model Nasıl Seçilmeli?

Evde Mimar olarak model seçiminin çok büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Modellerin doğru şekilde seçime, eve uygun biçimde yerleşimi büyük önem taşımaktadır. Özellikle evin bütününü etkileyen cam balkon gibi dekorasyon uygulamalarında bu durumun önemi bir kat daha artmaktadır. Burada esas yapılması gereken evinizin doğru analizi yapıldıktan sonra beğendiğiniz modeli kendi evinize uyarlamak yönünde olacaktır. Yukarıdaki resimlerde incelediğiniz tasarımların birebir aynısını kendi evinizde görmeniz çok mümkün olmayabilir. Çünkü gerek ülkemizdeki evlerin genel yapısı gerekse evin çevresindeki faktörler görsellerdeki etkiyi yaratmanıza engel olabilir. Cam balkon dekorasyonu için daha fazla örnek ve fikir örneği görmek için bu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İşçilik ve Malzeme Ne Kadar Önemli?

Cam balkon çalışmalarında malzeme kalitesi ile işçilik kıyaslandığında malzemenin kullanımının çok daha fazla ön planda olduğunu görebilirsiniz. Burada işçilik birimini boya badana çalışmalarından ayrı tutarak dekorasyon aklı ile yer değiştirebiliriz. Dekorasyon aklı cam balkon örneğinde işçilikten daha önemlidir. Hangi modelin ne şekilde kullanılacağı burada esas önemi oluşturmaktadır. Sorumuzun esas cevabına gelecek olursak en başta dekorasyon aklı daha sonra malzeme üçüncü olarak işçiliği önem sırasına göre yerleştirebiliriz.

Bu yazımızda size dekorasyonun önemli yapı taşlarından birini enine boyuna aktarmaya çalıştık. Burada farklı örnekler sunarak ufkunuzu açmayı aynı zamanda doğru şekilde fiyatlandırarak sizlere ortalama olarak fiyat bilgisi vermeyi hedefledik. Siz de ev dekorasyonu ile ilgili merak ettiklerinizi asma tavan fiyatları ve uygulamaları içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Cam Balkon Dekorasyonu için Fikirler ve Örnekler

 

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

4 yorum

 1. Evime cam balkon yaptırmak istiyordum. Bu yazıyı okumam çok iyi oldu

  29 Ocak 2019, 08:00
  1. Teşekkür ederiz. Umarız eviniz çok güzel olur 🙂

   31 Ocak 2019, 18:22
 2. BURSADA YERİNİZ VARMI CAM BALKON YAPTIRCAM BALKONUMU.

  5 Aralık 2019, 13:31
  1. Elbette 🙂 0850 360 0626 no’lu hattımızı arayarak talep oluşturabilirsiniz 🙂

   5 Aralık 2019, 15:40

Bizi Arayın