Cappuccino ve Krem Rengi Mutfaklar

cappucinovekremrengimutfak

Hepimizin müptelası olduğu kahvenin tonlarını da mutfağımıza taşıma zamanı geldi. Son zamanlarda sıkça göreceğimiz cappuccino ve krem rengi mutfaklarda yerini almaya başladı. Krem rengine mutfak dahil olmak üzere evimizin çoğu yerinde, duvar boyalarında görmeye aşinayız. Sütlü kahveyi andıran cappucino rengi de mutfağınıza bu sene sakin ve sıcak bir hava katacak.

Cappuccino ve krem rengini mutfak dolaplarında kullanarak mutfağınızın havasını tamamen değiştirebilir, mutfağınıza şıklık ve modernlik  katabilirsiniz. Bu renklerin sağladığı atmosfer içerisinde kahve içerken hissettiğiniz o sıcaklığı mutfağınızda da yakalayabilirsiniz. Biz de evde mimar olarak; mutfağını yenilemek isteyenlerin ve tasarım meraklılarının işine fazlaca yarayacak iç mimarımızın tavsiyesi üzerine Cappuccino ve Krem Rengi Mutfak dekorasyonu içeren bir yazı hazırladık.

Krem ve Cappuccino ile Uyumlu Mutfak Dolabı Modelleri ve Renkleri

Cappuccino renginin karakteri krem rengine göre daha yoğun ve baskındır. Eğer mutfağınız çok büyük değilse mutfağınızı çok boğmamak adına alt dolaplarınızı cappuccino rengi kullanırken üst dolaplarınızı da krem ya da beyaz renkten yana kullanabilir, ortamı biraz daha ferah gösterebilirsiniz. Mutfağınız büyükse üst dolaplarınızda yine cappuccino rengini ve beyaz ile kremin koyu tonlarını kullanabilirsiniz. Genellikle küçük mutfakları ferah ve aydınlık göstermek için krem mutfak dolapları kullanılır. Krem renginin mutfağınızda yarattığı yumuşak hissi farklı renkler kullanarak hareketlendirebilirsiniz. Özellikle yeşil ve mavi tonları krem rengi mutfaklarınızı canlandırmak için mükemmel birer seçenek olacaktır.

Krem ve Cappuccino Rengi Mutfak Dolabı ile Uyumlu Tezgah Renkleri

Krem rengi mutfağınızda beyaz renk aksesuarlar hakimse siyah renk mermer tezgah mutfağınıza asillik kazandırıp modern bir görünüm sağlayacaktır. Mutfağınıza daha samimi ve sıcak bir hava katmak isterseniz ahşap tezgah ya da cappuccino rengi mermer kullanabilirsiniz. Eğer ışık alan bir mutfağa sahipseniz beyaz renk mermer tezgahınızı yeşil saksı bitkileriyle süsleyebilirsiniz. Dilerseniz mutfak dekorasyon önerileri yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutfak Aksesuarlarımızla son dokunuşu yapalım!

Aksesuarlarımızda cappuccino ile uyumlu renkler kullanacak olursak evde mimar olarak beyaz, gold renkte ve eskitme tarzda mutfak gereçlerini tavsiye ederiz. Ayrıca mutfağınızda kullanacağınız küçük saksı bitkileri çok daha şık ve doğal bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Krem ve cappuccino rengi mutfaklarınıza beyaz renk tezgah arası fayanslar çok yakışacaktır. Tezgah arası fayans seçimi için modelleri buradan inceleyebilirsiniz.

 

Bu içeriğimizde sizlere Cappucino ve Krem Rengi Mutfak dekorasyonundan bahsettik. Siz de bu senenin trendini yakalamak isterseniz yeni mutfak tercihinizi cappuccino renginden yana kullanabilir, kahve tadında sıcacık, aynı zamanda şık ve modern bir mutfağın keyfini çıkarabilirsiniz. Umarız bu içeriğimiz sizler için faydalı olmuştur. Mutfağınız ile ilgili dekorasyon önerileri almak için bizlerle iletişime geçebilir, iç mimarımızla online keşif avantajından faydalanarak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; Mutfak Boya Renkleri Nasıl Olmalıdır 20 Güzel Örnek

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın