Çekmeköy Boyacı Ustası Boya Badana Süreçleri

cekmekoy-boyaci-ustasi-boya-badana-surecleri

Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan daha öncelerde Ümraniye ilçesine bağlı olan bir mahalleyken 2009 sonrasında ilçe haline gelmiştir. İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından biri olan Çekmeköy çok güzel ormanlara da ev sahipliği yapmaktadır. Yeşilliğin bol olduğu bu harika ilçemiz yaşamak için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek ulaşım açısından gerekse vakit geçirebilecek yerler bakımından zengin olarak sınıflandırabiliriz. Bu bölgede bulunan evler çok eski sayılmamakla birlikte belirli aralıklarda bakım ve tadilat işlemi gerektirmektedir. Çekmeköy boyacı ustası ve tadilat işlemleri için usta arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bu içeriğimizde Çekmeköy boya badana fiyatları ve süreç hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Üsküdar boyacı ustası, Beykoz boyacı ustası, Ümraniye boyacı ustası ve diğer tüm ilçelerde boya badana ve tadilat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

boyacibanneri

Çekmeköy Boya Badana Ustası

Çekmeköy ilçesinde hizmet veren boya badana ustaları birçok usta arasından seçilerek hizmet ağımıza katılmışlardır. Çekmeköy boya badana ustası güvenilirlik konusunda size hiç bir kuşku bırakmayacak şekilde çalışırlar. Pek çok müşterimiz çalışma prensip ve metodlarından memnun kalmışlardır. Müşterilerine her şeyden fazla önem veren ustalar işçilik konusunda da oldukça hassaslardır.

cekmekoy-boyaci-ustasi

Bir boya badana ustasında aranan özelliklerin başında güven geldiğini hepimiz biliyoruz. Evimizin kapılarını tanımadığımız insanlara açmak zordur. Evde Mimar ekibinde yer alan Çekmeköy boya badana ustası size bu güveni verir. Saygılı ve hoşgörülü davranışlarının yanında çıkardığı harika işlerle sizin gönlünüzü kazanacaktır. Bu ustalar temiz çalışan ve evinize önem veren ustalardır. Evinizin zarar görmemesi herhangi bir darbe almaması usta için oldukça önemlidir. Bunun nedeni boya badana ve tadilat işlemleri evlerinizi güzelleştirmek evinizin sağlığını arttırmak için yapılmasıdır. Aksi bir durumla karşılaşmak sizin hoşunuza gitmeyeceği gibi Çekmeköy boyacı ustasının da hoşuna gitmeyecektir.

Boya badana ustaları çalışırken belirli takım işlere ayrı özen gösterirler. Bunlardan bir tanesi az önce bahsetmiş olduğumuz evinizin zarar görmemesi durumudur. İkinci bir özen konusu ise kaliteli iş çıkarmaktır. Boya badana hassas bir iştir. Duvar sağlığı kontrol edilmeli boya seçimi doğru yapılmalıdır. Örneğin en son kullandığınız boya yağlı boya ise üzerine su bazlı bir boya uygulamak doğru bir işlem değildir. Duvarlarınızda boya atması, kabarma gibi sorunlara yol açabilir. Eğer böyle bir durumda ve su bazlı boya kullanmak istiyorum diyorsanız iyi bir boyacı ustasıyla çalışmalı ve gerekli işlemleri ustanın uygulaması gerekir. Kolaya kaçmak yerine kaliteli işlere odaklanan Çekmeköy boyacı ustaları ile bu işi başarabilirsiniz.

Çekmeköy Boya Badana Fiyatları

Çekmeköy boyacı ustaları müşterilerine karşı nazik oldukları kadar düşüncelidirler. İstanbul geneline bakıldığında ortalama fiyat düzeyinde fiyatlar sunarlar ve bazen müşterilerine küçük fiyat avantajları da sunabilirler. Fahiş fiyatlardan uzak dururlar ve müşterilerini zora sokacak fiyatlar sunmazlar. Boya badana fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. Kullanılacak boya bunlardan biridir. Eğer boyayı kendiniz temin etmiyorsanız bu fiyatın artmasına bir sebeptir. Boyayı kendinizin temin etmemesinin bir avantajı vardır. Boyacı ustaları genellikle markalarla anlaşmalı çalışır ve daha ucuz bir şekilde boya alabilirler. Evde Mimar birçok boya firmasıyla anlaşmalı çalışır. Bu nedenle işi boyacınıza rahatlıkla bırakabilirsiniz. Boya badana fiyatlarını ortalama olarak görmek için aşağıdaki tablomuza göz atabilirsiniz.

Çekmeköy Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Fiyat tablomuzda da gördüğünüz gibi boya badana fiyatları evin eşya durumuna ve metrekaresine göre de değişim göstermektedir. Eşya durumunun fiyatı etkileme sebebi ustaya çıkaracağı zorluktur. Eşyasız evlerde koruma için daha az malzeme harcanır ve ustanın çalışma alanı geniş ve rahattır. Eşyalı evlerde bu durum tam tersidir. Bu sebeple boya badana fiyatı bu durumdan etkilenir. Daha isabetli fiyatlar için online keşif seçeneğimizi inceleyebilirsin. Evinize ne kadar boya gideceğini öğrenmek için harika bir hesaplama aracı geliştirdik.

Çekmeköy Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Çekmeköy bölgesi genelde bej-i pembe ve pembe kahve gibi karışımlardan oluşan renklerin yanında çakıl taşı rengini de görmek mümkün. Bu bölge gerek insanlarıyla olsun gerekse dekorasyon anlayışlarıyla samimi ve sıcak görüntüler barındırıyor. Çekmeköy ilçesinin doğal güzelliklerinin yanında bize pek bir söz kalmasa da ev dekorasyonunuzda seçeceğiniz boya rengi hakkında söyleyecek bir kaç sözümüz var. Şimdi bu renklere bir göz atmaya ne dersiniz?

cakiltasirengi

Çakıl taşı rengi, sadece Çekmeköy bölgesinde değil tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ve tercihler arasında ilk sıralarda yer alan bir renktir. Ulaşılması kolay olan bu boya rengi her dekorasyonda kullanılabilir. Ev dekorasyonunda eşyalarla uyum sağlayan bir renktir. Eğer başka bir renkle kombinlemek isterseniz koyu yeşil, mavi, yavruağzı gibi renklerle uyumludur.

bej-pembe-duvar-boyasi

Bej-i pembe duvar boyası size hafif turuncuya dönük bir rengi anımsatabilir. Bu renk riskli bir renk olabilir genellikle açık renkler olan bej, beyaz, krem gibi mobilyalarla birlikte kullanılır. Olabildiğince sade ve minimalist tasarımların rengi olabilir. Bu rengi uygulamadan önce beyaz rengiyle karıştırıp hafif açabilirsiniz. Elde ettiğiniz renk tonuyla su yeşili gibi renkler birlikte kullanıldığında harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

pembe-kahve-duvar-boyasi

Pembe kahve duvar boyası oldukça samimi ve sıcak bir renktir. Bu renk evlerde kullanıldığında özellikle vintage ev dekorasyonu sevenlerin favori rengidir. Pudra kahve ismiyle de karşımıza çıkmaktadır. Kahverengi, gri ve bej renklerinin her tonuyla çok iyi şekilde kombinlenebilir ve rengini ortaya çıkarır. Evinizin rengini seçerken umarız size bu konuda fikirler verebilmişizdir.

Çekmeköy’ün En Güzel Evleri Hangi Bölgesinde Bulunur?

Gerçeği söylemek gerekirse Çekmeköy’de bulunan tüm mahalleler güzel ve yaşam için uygundur. Eğer şehrin kalabalığından uzak doğa içinde bir yaşam istiyorsanız Reşadiye ve Ömerli mahallelerini tercih edebilirsiniz. Burada yerleşim yerleri genellikle bahçeli evlerden oluşmaktadır. Bunun tam tersi şekilde yaşamın çok daha içinde olmak isterseniz de Cumhuriyet ve Alemdağ mahalleleri daha doğru tercihler olacaktır. Bu bölgedeki kira fiyatları ise 900 ₺’den başlayarak 2500 ₺’ye kadar yükselmektedir. Tercih tamamen sizin bütçenize ve istediğiniz ev boyutlarına bağlıdır.

Çekmeköy Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Çekmeköy boyacı ustası çalışırken önceliği sizin ne istediğinizdir. Desenli boya, düz boya veya boya rengi hiç fark etmez sizin isteğinize odaklanarak çalışır. Bu bölgeye hizmet veren boya badana ustaları her türlü boya uygulamalarında ustalaşmışlardır. Nazik ve kibar olan bu ustalar oldukça deneyimlidir. Deneyimlerinden yararlanmak isterseniz çekinmemelisiniz çünkü size yardım etmek için her zaman heveslidirler. Evinizde temiz çalışarak sizin memnuniyetinizi öncelikli tutarlar. Evde Mimar ustalarının nasıl çalıştığını ve sürecin nasıl işlediğini merak ediyorsanız aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizde boya badana ve tadilat işlerinizde bizimle iletişime geçebilir, hayallerinizdeki evi oluştururken size yardımcı olmamıza izin verebilirsiniz. Bize ulaşmak için 0850 360 06 26 no’lu numarayı arayabilir, sitemiz üzerinden talep oluşturabilir veya info@evdemimar.com’dan talebinizi iletebilirsiniz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

4 yorum

 1. Daha önce Evde Mimar ekibiyle çalışmıştım. Harika boyacı ustalarınız var, teşekkürler.

  24 Nisan 2020, 23:14
  1. Değerli yorumunuz için teşekkürler

   25 Nisan 2020, 01:22
 2. Çekmeköy’e taşınmayı düşünüyordum. Boyacı ustası ararken sizlerle karşılaştım. Taşınma işlemlerimde ilk sizinle iletişime geçeceğim.

  25 Nisan 2020, 01:33
  1. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız 🙂

   25 Nisan 2020, 01:51

Bizi Arayın