Daire ve Ofis Tadilatı Örnekleri ve Uygulamaları

Daire ve ofis tadilatı yaptırmak çehremizi değiştiren ruhumuzu ve yaşadığımız atmosferi güzelleştiren çalışmalar arasında yer almaktadır. Özellikle işyeri tadilatı ve ofis tadilatı gibi derin değişimler hem işimizi büyütmemize hem de yaşadığımız yerin güzelleşmesine yardımcı olur. Bizler de bu içeriğimizde Evde Mimar olarak daire tadilatı, ofis tadilatı ile alakalı bilgiler vermeye sizlere nasıl yapıldığını, yapıldığında nasıl durduğunu aktarmaya çalışacağız.

Ofis ve İş Yeri Tadilat Örnekleri

Ofis ve iş yerlerinin tadilatı büyük değişimlere yol açar. Işıklandırmalardan, duvarların durumuna kadar pek çok öğe firmanın sahip olduğu enerjiye göre, marka vizyonuna göre yeniden yapılandırılır. Bu tadilat sırasında önce altyapı daha sonra duvarlar ve en son aşamada iç dekorasyon yeniden dizayn edilir.

Ofis Tadilatı Ne Kadar Tutar?

Ofis tadilatı yaptırmak elbette ki standart bir şekilde ücretlendirilemez. Ofisleri yenilemek için birçok öğe ve çalışma göz önünde bulundurularak yeniden şekillenmektedir. Tüm bunlara rağmen Evde Mimar olarak sizlere ortalama olarak bir fiyat verebiliriz. Aşağıda sizlere sunacağımız tabloda ofis tadilat, iş yeri tadilatı gibi birçok hizmetin tahmini fiyatlandırmasını görebilirsiniz. İşte ofis tadilat fiyatları:

Ofisin Metrekaresi Ortalama Ofis Tadilatı Fiyatları
60-90 m2 10.000-30.000 TL
90-150 m2 15.000-45.000 TL
150-200 m2 25.000 TL-50.000 TL

Daire ve Ofis Tadilatı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Daire ve ofis tadilatı yapılırken öncelikle tadilat yapılacak alanın çok iyi bir şekilde incelenmesi gerekir. Sağlam bir keşif ve sağlam bir iç mimari inceleme ile birlikte ofis tadilatı son derece güzel bir şekilde gerçekleşebilir. Ofislerin daha iyi bir görünüm elde etmesi için öncelikle alt yapının iyileştirilmesi gerekir. Alt yapısı tam ve doğru şekilde yapılan yerler her zaman çok daha iyi bir dekorasyona yol açarlar. Elektrik ve su tesisatı gibi altyapı çalışmalarının ardından duvarları yenilemek esastır. İster duvar renkleri değişimi ister alçıpan çalışmaları yaparak ofisinizin veya dairenizin daha iyi bir görünüme sahip olmasına ön ayak olabilirsiniz. Ofisinizde özellikle parke modelleri arasından yapacağınız seçimler sizlere olumlu katkı yapacaktır.

İlgili içerik: Banyo tadilatı ne kadar tutar?

Ofis Dekorasyonu için Öneriler

Dünyanın her yerinden ofis dekorasyonu için eşsiz fikirler geliyor. Bunların her biri ofisiniz için yenilikçi bir yapı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ofis dekorasyonu resimleri ile bizler de bu noktada sizlere farklı bir vizyon kazandırmak istiyoruz. Bu vizyon ile hem çalışanların daha verimli bir şekilde çalışmasını hem de markanın müşterilere daha bir şekilde yansıtılacağını umuyoruz.

Bu yazımızda sizlere daire ve ofis tadilatı ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de merak ettiğiniz noktaları bizimle paylaşabilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ev tadilatı

İlginizi çekebilir: Çalışma Odası Dekorasyon Örnekleri

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın