Dekorasyon ve İç Mimarlık ile İlgili En Başarılı Instagram Hesapları-Youtube Kanalları

Ev dekorasyonu her zaman en merak edilen konular arasında yer almayı başarmıştır. Ev dekorasyonunu yapan iç mimarlar ise günümüzün en trend ağı sosyal medyalarda binlerce takipçiye ulaşabiliyorlar. Biz de bu içeriğimizde sizlerin de takip edebileceği harika bir derleme yapmaya çalışacağız. Umarız sizlerin de tarzına, zevkine hayran olacağı iç mimarları, ev dekorasyonu ile uğraşan yaratıcı beyinleri sizlerle tanıştırmış oluruz.

Ünlü Dekorasyon ve İç Mimarlık Instagram Hesapları

İç mimarlık ve dekorasyon ile ilgili derlemelere sosyal medyanın görsel yönü en yüksek mecrası Instagram ile başlıyoruz. Binlerce takipçisi olmasının yanında farklı tarzları ile dikkat çeken, güzel işlere imza atan bu hesapları incelemenizi biz de sizler için öneriyoruz.

5- Fine Decoration Instagram Hesabı

Instagram içerisinde güzel resim paylaşmak yetmez onlara atmosfer katmak gerekir. Fine Decoration Instagram hesabı da bu atmosferi telefonlarınıza getiren farklı sosyal medya hesaplarından biri. 350.000 takipçi sayısı her ne kadar fazla olmasa da tarzı ve yaptıkları ile ilerde çok daha büyük kitlelere hitap edebilir.

finedecorationhesabi

4- Ryan Korban Instagram Hesabı

Ryan Korban dünyanın en ünlü iç mimarları arasında yer alıyor. Bu ünü de büyük oranda Instagram üzerindeki başarısından kaynaklanıyor. Beyaz rengin büyüleyici etkisini kendi Instagramına yansıtan iç mimar için süsü, gösterişi çok sevdiğini söylemek yanlış olmaz.

ryankorbanhesabi

3- Ev Boyama Instagram Hesabı

Türkiye’den bir örnek ile listemize devam ediyoruz. Güzel evlerin ve huzur dolu mekanların paylaşıldığı Ev Boyama Instagram Hesabı, ev sahipleri için ilham dolu evleri sunarak güzel bir çizgide paylaşımlarına devam ediyor.

evboyamainstagram

2- Grant Gibson Instagram Hesabı

Ünlü iç mimarlar arasında da rahatlıkla gösterilebilir bir kişi olan Grant K. Gibson ınstagram üzerinde de mükemmel paylaşımları ile fark yaratmayı başarıyor. Geometrik şekillere önem veren iç mimar için iyi bir sosyal medya kullanıcısı olduğunu söyleyebiliriz.

grantgibsonhesabi

1- Evde Mimar Instagram Hesabı

Evde Mimar bizlerin yönettiği dekorasyon ve iç mimarlık üzerine birçok şeyi bulabileceğiniz bir Instagram hesabı. Kendi Instagramımızda İç Mimar Kenan’dan dekorasyon tavsiyeler, Yönetici Müjgan’dan yaşanmışlık örnekleri, haftanın 3 günü ev dekorasyonunun püf noktaları gibi birçok konsept de içeriği bulabilirsiniz. Size özel sizinle iletişime geçen kendi evinizi de bir anda Evde Mimar Instagram hesabında bulabilirsiniz.

evdemimarhesabi

En Çok İzlenen-Sevilen Dekorasyon ve İç Mimarlık Youtube Kanalları

Youtube dijital mecranın en çılgın en sempatik ve en etkili alanlarından birini oluşturuyor. Her sektörde olduğu gibi dekorasyon alanında da Youtube bünyesinde birçok fenomen var. Bunların içerisinde ünlü iç mimarlar ve dekorasyon firmaları da mevcut. Biz de bu bölümde size dekorasyon ve iç mimarlık alanlarında fark yaratan Youtube kanallarından bahsedeceğiz.

5- Bonito Designs Dekorasyon Youtube Kanalı

bonitodesignyoutubekanali

Hindistan’ın ekzotik tarzını Youtube kanalına yansıtan iç mimar, bu kanalda evleri inceleyerek harika evleri bizlere sunuyor. Özellikle farklı bir kültürden ilham almak isteyenler için kesinlikle öneriyoruz.

4- Simple Home Art Decor Ideas Youtube Kanalı

Dekorasyon ve kendin yap alanındaki videoları ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Simple Home Art Decor İdeas özellikle bilgi verici videoları ile sektörde biliniyor. Basit bir şekilde anlatımda bulunarak çok geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor.

simpledecorartideaskanali

3- İç Mimar Berna Youtube Kanalı

Türkiye’nin en sempatik Youtuberlarından biri olan İç Mimar Berna, dekorasyon ile alakalı öneriler vermenin yanında evleri gezerek harika evleri bizlere deneyimletebiliyor. Samimi tavırları ve iç mimari konusundaki bilgileri ile şimdiden milyonlara ulaşmış durumda olan Berna, dekorasyon dünyasına da farklı bir bakış açısı katıyor.

icmimarbernayoutubekanali

2- Evde Mimar Youtube Kanalı

Evde Mimar olarak biz de Youtube kanalımızda aktif olarak videolar çekiyoruz. Ünlülerin evlerini yorumladığımız bölümler, dekorasyon önerileri verdiğimiz videolar ile evlerini güzelleştirmek isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Siz de ev dekorasyonu, boya badana ve birçok alanda faydalı videolar arıyorsanız Evde Mimar kanalını inceleyebilirsiniz. İşte örnek bir videomuz:

1- Rosanna Pansino Youtube Kanalı

Rosanna dünyanın en büyük youtuberlarından biri. 10 milyon abonesi ile devasa bir kitleye sahip konumda bulunuyor. Evi ile alakalı videolar çekiyor, çok sempatik olmasının yanında muhteşem de bir sunum yeteneğine sahip. İşte biz de bu bölümde size Rosanna’nın kendi evini anlattığı videoyu sunalım.

Bu yazımızda sizler için dekorasyon dünyanın en sevilen harika Youtube kanalları ve Instagram hesaplarını aktarmaya çalıştık. Umarız sizler için ufak açıcı hesapları iyi bir şekilde derlemeye başarmışızdır. Siz de merak ettiğiniz diğer konuları bize dilediğiniz an ulaşarak belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tadilat sözleşmesi örneği

Bonus: Romantik yatak odası

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın