Dekoratif Sıva Çeşitleri ve Örnekleri Harika Uygulamalar

Dekoratif sıva kullanımı son yıllarda oldukça artmaktadır. Özellikle dekorasyonunun geleneksel görünüme kayması otantik ve geleneksel görünümün tekrar moda olması dekoratif sıva uygulamalarını daha popüler hale getirmektedir.

bannermimar-02

Dekoratif Sıva Örnekleri

Ülkemizde de son günlerde popürleşen dekoratif sıvalar ile ilgili size hoş önerilerde bulunduk. Umarız sizlere güzel bir rehber olur. Başlıyoruz. 🙂

İlginizi çekebilir: Dekoratif boya örnekleri

İç Cephe Dekoratif Sıva Çeşitleri ve Kullanımları

İç cephelerdeki sıva çeşitleri gün geçtikçe trend hale gelmektedir. Özellikle evini farklı bir havaya büründürmek isteyenler için iç cephe dekoratif sıva çeşitleri son derece fazladır. Ev sahipleri için iyi imkanlar sunabilmektedir. İtalyan boya ile de birleştirilebilen sıva çeşitleri bilinen boya badana dışında ev sahiplerine şahane alternatifler sunabilmektedir.

Ev dekorasyonu yaparken eşya seçimi, eşya yerleşimi dışında da duvarların güzelleşmesi için sıva uygulamalarını düşünebilirsiniz. Evinizde ahşap öğeler varsa ve otantik bir hava kazanmak istiyorsanız dekorasyonunuzu bu uygulamalar ile tamamlayabilirsiniz. Sade ve minimal tarzlar için ise dekoratif sıvalar uygun olmayabilirler. Evde Mimar ekibi olarak genellikler geniş ve rahat bir havaya sahip olan mekanlar için bu sıva çeşitlerini önerebiliriz.

Dekoratif Sıva Uygulamaları Yapımı

Dekoratif sıva uygulamaları yapmak gerçekten zor ve meşakkatli bir süreçtir. Sıvanın duvara uygulanışı sırasında özel mala kullanılmaktadır. Her ustanın kolayca yapabileceği bir çalışma değildir. Bu nedenle siz de evinize italyan boya, dekoratif boya çalışmaları yaptırmak istiyorsanız ustanın referanslarına ve çalışmalarına dikkat etmelisiniz. Yeterince tecrübesi olmayan kişiler ile çalışmamanızı öneririz. İtalyan boya çalışması usta bir işçilik ve kaliteli malzeme gerektirmektedir.

Bu içeriğimizde size dekoratif sıva uygulamaları, dekorasyon için kullanımları ve örnekleri ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık, umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak bizlere dilediğiniz an ulaşabilir, evinizi güzelleştirmek için bizimle dilediğiniz an irtibat kurabilirsiniz. Evde Mimar ekibi olarak biz hazırız. 🙂

İlgili içerik: Dekoratif duvar boyama

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın