Dubleks Merdiven Altı Dolap Modelleri ve Örnekleri

Merdiven altlarını her zaman verimli kullanmak gerekir. Bu alanlar atıl kalan alanlar olmamalıdır. Doğru ve dekoratif şekilde kullanılmalı, pratik çözümler ile ev eşyalarınızın önemli bölümünü depolamalıdır. İşte bizler de Evde Mimar ekibi olarak bu içerikte sizlere dubleks merdiven altı dolap modelleri ve beraberinde en iyi merdiven altı dolap örnekleri hazırladık. Umarız beğenirsiniz.

İlgili içerik: Merdiven kapatma

En Harika Dubleks Merdiven Altı Dolap Modelleri

Her zaman örnekleri incelemek harika bir vizyon getirir. Doğru örnekler ile evinizi de güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bu bölümde size farklı farklı dekorasyon akıllarını toplayarak güzel bir derleme gerçekleştirdik. Haydi başlayalım. 🙂

Merdiven Altı Dolaplar Nasıl Olmalı?

Merdiven altı dolaplar son yıllarda raylı bir şekilde dizayn edilmektedir. Raylı ve sürgülü seçimler son dönemde trend olmasının yanında sizlere vereceği kullanım kolaylığı ile de tercih edilebilir olmaktadır. Beyaz renk seçimi çok fazla tercih edilir. Beyazın saf ve sadeliği temsil etmesinin yanında pek çok renk ile uyum içerisinde olması ve genellikle merdiven renginin beyaz olması oldukça önemli bir etken oluşturmaktadır.

İlginizi çekebilir: Koridor halıları nasıl olmalı?

Merdiven altı dolaplar içerisinde çekmeceler özel bir yer kaplar. Genellikle çekmecelerin fazla olması istenir. Hem kullanım alanı hem de tasarım için çekmece detayları önemlidir.

Merdiven Altı Dolap Malzemeleri ve Fiyatları

Merdiven altı dolaplar suntalam ve mdf üzerine yapılır. Lake ve akrilik modelleri çok fazla uygulanmaz, tercih edilmez. Fiyatlar da elbette ki yapılacak işe göre değişmektedir. Fakat ortalama olarak  5.000 TL ile 20.000 TL arasında istenilen özelliklere göre fiyat değişimi olmaktadır.

Bu içeriğimizde sizlere dubleks merdiven altı dolap modelleri sunmanın yanı sıra sizlere faydalı olmak için de öneriler, fikirler sunmaya çalıştık. Evlerinizin merdiven altlarını iyi bir şekilde kullanmanız için bahsettiğimiz dolap modellerini denemelisiniz. Dolap modelleri evinizdeki eşyaları düzenlemenin dışında dekorasyonunuzu güçlendireceği için güzel bir eve dolayısı ile iyi bir yaşam kalitesine de sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

İlginizi çekebilir: Yapışkanlı folyo dekorasyonu

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın