CevaplaAlçı Sıva M2 (metrekare) Fiyatları İşçilik + Malzeme Ortalama Ne Kadardır?

Alçı sıva işleri hem evlerde hem de ofisler çok sık kullanılan tercih edilmek zorunda kalınan çalışmalar arasında yer almaktadır. Eğer yaşanılan bir eve alçı sıva gerekiyorsa duvarlar ile ilgili ciddi problemler vardır. Duvarlar ile ilgili bu durumlarda saten alçı çekmek çözüm olabilir. Yeni yapılan evlerde ise alçı sıva çalışmaları yapılmaktadır. Biz de Evde Mimar olarak size alçı sıva fiyatları tablosu ile yardımcı olmaya çalışalım. Hem işçilik ve malzeme fiyatlarımız ile sizleri en azından tahmini bir şekilde aydınlatmaya gayret edelim.

Alçı Sıva Fiyat Tablosu

Aşağıdaki fiyat tablomuzda alçı sıva ile alakalı işçilik ve malzeme fiyatlarını birlikte görebilirsiniz.

Evde Mimar Alçı Sıva Fiyatları Yalnızca Malzeme Fiyatları Yalnızca İşçilik Fiyatları
Alçıpan Üstüne Saten Alçı 3 TL 6-8 TL
Ano ve Astarlı Alçı Sıva 8 TL 10-12 TL
Kara Sıva Üstüne Saten Alçı 3 TL 5-8 TL

Alçı sıva işleri genellikle tam bir keşif sonunda net fiyata kavuşur. Keşif sırasında tadilat ile alakalı birçok etmen incelenerek doğru fiyat belirlenmeye çalışılır. Biz de cevabımızın sonunda sizlere birkaç alçı sıva çalışması örneği göstererek sizlere nasıl çalışıldığını iletmeye gayret edelim.

Alçı Sıva Çalışma Örnekleri

Alçı sıva çalışmaları öncesi ve sonrası görselleri ile nasıl yapıldığını ne şekilde gerçekleştiğini ve beraberinde nasıl güzel evler oluştuğunu görsellerde görebilirsiniz. Alçıpan modelleri sayfamızdan da daha fazla model inceleyebilirsiniz. Konu ile alakalı detaylı bilgi için ise Evde Mimar ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Saten alçı nasıl yapılır?

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.
Bizi Arayın