CevaplaDekoratif Elyaf Sıva Fiyatları Ne Kadardır Örnekleri ile Anlatabilir Misiniz?

Elyaf sıva ile ilgili soru sorduğunuz için teşekkürler. Ülkemizde çok sık kullanılmasa da dekoratif anlamda faydalı bulduğumuz bu ürünü size anlatmaya çalışalım.

Elyaf Sıva Nedir?

Elyaf sıva, uygulandığı yüzeyde mantolama etkisi yapan aynı zaman dekoratif bir görüntü ve efekt boya benzeri sıva türüdür.

Dekoratif elyaf sıva özellikle ısı kaybını önlemek için iç cephe uygulaması olarak tercih edilir. Soğuk ve sıcak havalarda sağladığı hoş ortam sebebi ile de kullanımı artmaktadır.

Dekoratif Elyaf Sıva Örnekleri

Elyaf sıva yüzlerce çeşit oluşturulabilir. Burada üretici firmaların zevki üretim kabiliyeti modelleri, örnekleri belirler. Biz de size elyaf sıva ile ilgili beğendiğimiz birkaç örneği gösterelim. İşte sizin için hazırladığımız elyaf sıva örnekleri:

Dekoratif Elyaf Sıva Fiyatları

Dekoratif elyaf sıva çalışmaları, örnekleri ile birlikte oldukça farklılaşmaktadır. Burada seçilen model, eve yapılan keşif önemli noktaları oluşturmaktadır. Biz ise şimdi size sunacağımız tabloda birkaç dekoratif elyaf sıva fiyatları sunmaya çalışacağız.

Dekoratif Sıva Fiyatları Sade Tasarım Pürüzlü Yüzey Yalıtımı Yüksek Malzeme
Dekoratif Elyaf Sıva Malzeme 30-35 TL 35-45 TL 45-60 TL

Siz de elyaf sıva dışındaki uygulamaları incelemek istiyorsanız alçıpan modelleri içeriğimizi ilgili linkten inceleyebilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın