CevaplaDerz Kalemi ile Derz Boyama Uygulamaları

Merhabalar, sorunuz için teşekkür ediyoruz. Eminiz pek çok kişi aynı sorunu evinde yaşıyordur. Bizler de bu yazımızda sizlere derz boyama ile ilgili bilgiler vermeye, örnekler sunmaya çalışacağız. Derz boyamak özellikle evinizi yenilemek istiyorsanız yapmanız gereken uygulamalar arasındadır. Fayans değiştirmekten çok daha uygun fiyata derz boyama, derz yenileme çalışmalarını yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Fayans boyama

Fayans arası Derz Kalemi ile Derz Boyama

Fayans arası derz çalışmaları yapmak için derzleri yenilemek gerekir. Fayanslarınızın arası için derz kalemi icat edilmiştir. Derz kalemi kullanarak derz aralarını yenileyebilirsiniz. Derz kalemi ile çalışırken dikkat etmeniz gerekenleri ise aşağıda sizler için sıralamaya çalışalım.

  • Antibakteriyel ürünleri tercih edin.
  • Uygulamadan önce derz aralarını temizleyip uygulamaya hazır hale getirin.
  • Uygulama yapmadan önce 2 veya 3 dakika boyunca çalkalayın.
  • Bir kalem 6-7 metrekare fayans arası derz boyayabilir.
  • Derz kalemi kullanılırken fayanslara kaçan kalem darbeleri hemen silinmelidir.
  • Uygulama yaptıktan sonra 3-4 saat boyunca kurumasını bekleyin. Kuruma işlemi sürecinde asla su değmemesine dikkat edin.

Bu içeriğimizde sizlere fayans arası derz kalemi ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarız beğenmişsinizdir. Siz de bu konu ile alakalı bizlere dilediğiniz an sorularınızı yöneltebilir, soru ve görüşlerinizi Evde Mimar ekibine iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Fayans fiyatları

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın