CevaplaFayans Rengi Nasıl Değiştirilir?

Sorunuz için teşekkür ediyoruz. Fayanslarınızın rengini değiştirmeden önce fayanslarının silinebileceğini ve boyanabileceğini bilmelisiniz. Eğer sorununuz fayansların eskimesi ise fayans nasıl silinir, temizlenir başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Eğer dekorasyon amaçlı boyama yapmak, renk değiştirmek istiyorsanız ise tam olarak doğru yerde bulunuyorsunuz.

Fayans Renk Değiştirme Örnekleri

Örnekleri incelerseniz renk değiştirmenin korkulacak bir şey olmadığını, doğru şekilde yapılırsa iyi bir dekorasyon sağlanabileceğini görebilirsiniz. Bunun için fayans boyama yapabilir, renk değişimi yapabilirsiniz.

Fayans Boyama Çalışmaları

Fayans boyama ile renk değişimi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Özellikle fayansların eskidiği durumlarda bile fayans boyam ile renk değişimi sağlayabilirsiniz. Bu bölümde de sizlere nası boyama yapılacağını basit bir biçimde anlatmaya çalışalım.

fayansrenkdegistirmeornek

Adım 1:
Fayansların yüzeyini boyanmaya hazır hale getirmelisiniz. Bunun temizlemeli, derz aralarındaki lekeleri gidermelisiniz.
İlgili içerik: Derz kalemi ile derz boyama
Adım 2:
Astar kullanarak zemini boyamaya hazır hale getirmelisiniz.
Adım 3:
Fırça yardımı ile fayans boyama uygulaması yapabilirsiniz.
Adım 4:
Zımpara ile yüzeyleri düzleştirebilirsiniz.

Adımları doğru bir şekilde uygularsanız fayans boyama çalışmalarını da tamamlamış olursunuz. Bu konuda sizlerin soruları varsa Evde Mimar ekibi ile dilediğiniz an iletişim kurabilirsiniz. Sizin evinizi güzelleştirebilmek için biz hazırız.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın