CevaplaFeng Shui Ev dekorasyonu

Feng Shui temel olarak düzenleme ve uygulama sanatı olarak düşünülür. Bir mekanda nesnelerin ve sizin yerleşiminin hayatınızdaki deneyime  ve yaşantınıza nasıl etki ettiğini anlamaya çalışır. Feng Shui ev, ofis veya bahçe olsun yaşantımızın alanlarındaki enerjileri dengelemeyi ve bu enerjinin bizim ile uyumunu sağlamayı öğreten karmaşık bir bilgi bütünüdür. Amacı, bir mekanda bulunan insanlar için huzuru sağlamaktır. Kimileri batıl bir inanç olarak görse de Feng Shui uzun zamandan beri doğu kültürlerinde ve de yakın zamandır batı kültürlerinde iç mekan tasarımının ev ve çalışma alanlarının mimari düzeni hakkında etkiye sahip olmuştur.
Sağlıklı yaşam huzurlu bir hayat doyumsuz bir aşk ve başarılı bir kariyer dahil olmak üzere birçok alanda etkili olması sebebiyle Feng Shui hemen hemen hayatınızın her alanında ayrıntılı ipuçları verir.  Evdemimar ekibi olarak bu alanda da bilgi sahibi olmakta ve evlerinizi bu yönde güzelleştirmekteyiz.
Sizde evinizi Feng Shui sanatına göre düzenlemek istiyorsanız bizle iletişime geçebilir yada Feng Shui ile alakalı daha fazla bilgi için “Feng Shui Nedir ? Temel İlkeleri Nelerdir ?” adlı bloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın