Cevaplaİzmir Boyacı Ustası Fiyatları Nasıldır?

Buca bölgesi aktif olduğumuz ve birçok evi güzelleştirdiğimiz bir bölge, buralarda genel olarak kum beji rengi ile birlikte lületaşı, fildişi gibi bilinen açık renkler tercih ediliyor. Bizim de tavsiyemiz bu ferah renkleri evinizde kullanmanız yönünde olacaktır. Burada eğer evinizin farklı bölümlerinde farklı atmosferler yaratmak istiyorsanız deniz kabuğu rengi, cam göbeği rengi gibi renklere de eğilebilir, ofis ortamı oluşturmak istiyorsanız antrasit rengi veya füme rengi duvar boyası örneklerini inceleyebilirsiniz. Evinizi Evde Mimar ile boyatmak için ise size fiyat bilgimizi aşağıdaki tabloda size aktarmaya çalışacağız.
İzmir Boyacı Ustası Fiyatları

1+1 (50-80 m2)
500-800 TL

2+1 (80-110 m2)
800-1.100 TL

3+1 (110-150 m2)
1.100-1.500 TL

İzmir boyacı ustası fiyatları, eşyasız evler için oluşturulmakla birlikte, 1 yıl Evde Mimar garantisi, büyük boya markaları ile çalışma ve Evde Mimar standartları içermektedir. Boya badana süreçlerinin her birini tam bir profesyonellikle tamamlıyor, evleri güzelleştirmek için markamızı sürekli geliştiyoruz.

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.
Bizi Arayın