CevaplaKış Bahçesi Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Sorunuz için teşekkür ederiz,kış bahçenize uygun dekorasyon önerilerimizi  sizlerle paylaşalım.
-Kış bahçesi dekorasyonunda en çok dikkat etmeniz gereken mobilyalarınızdaki renk secimi olacaktır. Her acıdan Güneş ışığını üzerine çekecek bir alan olduğu için kış bahçelerimizde beyaz, çakıl taşı ya da krem rengi kumaşta koltuklar ve oturma takımları tercih etmemiz dekorasyon aklıyla uyumlu olacaktır.
-Hem kışın hem de yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz hasır mobilyalar kış bahçenizle uyumlu farklı renkleri ile dekorasyonun en keyifli parçası olacaktır. Tarzınıza göre sade bir bahçeye sahipseniz bahçe mobilyanızı tamamlayıcı pastel ve gri tonlarında yastık ve örtüler kullanabilir, daha renkli bir dekorasyon aklına sahipseniz doğanın renklerinden  ilham alarak eksik parçalarınızı tamamlayabilirsiniz.
-Kış bahcesi dekorasyonunun belki de en önemli noktası ışıklandırmadır. İstediğiniz o huzurlu ve keyifli ortamı sarı renk ışıklandırma yardımı ile rahatça sağlayabilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın