CevaplaKomple Ev TadilaTı Yaptırmak İstiyorum Önerilerinizi Alabilir Miyim?

evtadilativeyenileme

Uzun zamandır kalınan ev elbette tadilat ister, üstelik binanızın eski olması da bunu daha da gerekli kılıyor. Öncelikle komple ev tadilatı fiyat hesaplama işlemi evinizde neler yaptıracağınızla ilgilidir. Başka bir deyişle anahtar teslim tadilat anlamına da gelen komple ev tadilatı ne kadar sürer sorunuz da yine evinize uygulanacak işlemlerle alakalıdır. Çalıştığınız için kısıtlı zamanda pratik bir şekilde halletmek istiyorsanız size ilk önerimiz bir tadilat listesi çıkarmak olacaktır. Evde başlıca tadilattan geçecek yerleri tespit edip yapılacak işlemleri planlayarak yazdığınız takdirde ustalarla diyaloğunuz daha iyi olduğu için işiniz daha kısa sürede bitecek ve komple ev tadilatı tutarını daha iyi hesaplayacaksınız.

 Komple Ev Tadilatında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Komple ev tadilatı işleminde öncelikle uzman kişilerce evinizin incelenmesi gerekir. Bu uygulama evinizde yapılacak kırma dökme veya tesisat değişimi gibi ağır işlemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek için önemlidir. Ev keşfinizden sonra sizin de belirlediğiniz listeye göre yapılacak işlemler netleşir ve ona göre ustaları çağırabilirsiniz. Bu aşamadan sonra boya badana ve dekorasyon işlemlerine geçebilirsiniz. Ücretsiz Online Keşif  ve Ücretsiz İç Mimar Desteğimiz için tıklayabilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Maliyeti Hesaplama Nasıl Yapılır?

Komple ev tadilatı fiyatlandırması yapacağınız her işleme göre tek tek hesaplarak belirlenir. Komple ev tadilatı hesaplama tutarı elbette yapacağınız her işleme göre değişim gösterir. Örneğin duvar kırdırma, tezgah ve fayans yapımı ustalık emeğini de içereceği için daha yüksek fiyatlandırılır. Burada önemli olan temiz ve düzgün çalışan ustalar ile eviniz için en uygun malzemeyi kullanarak yapacağınız yenilemenin uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Ortalama 80-100 m2’lik bir eviniz varsa ve komple ev tadilatı istiyorsanız karşılaşacağınız fiyat 15.000 ila 30.000 arasında değişmektedir. Anahtar Teslim Tadilat Komple Ev Dekorasyonu Fiyatları İçin Tıklayabilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Sürer?

Komple ev tadilatı fiyat hesaplama gibi tadilat süresi de yapacağınız işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Güvenilir ve dakik usta seçimi de vaktinizi boşa harcamamak ve işlerinizi kısa sürede tamamlamak için önemlidir. Ortalama 80-100 m2’lik bir evi anahtar teslim tadilat ile yenilemek istiyorsanız size 8 ila 15 gün arasında bir süre biçebiliriz. Kimse evini pis bırakıp etrafa zarar veren ustalar ile çalışmak istemez bunun için hem daha ayrıntılı bilgi almak hem de güvenilir bir ekiple çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşmak İçin Tıklayın!

Ayşe Nur Onuk

Siz de evinizi güzelleştirin diye elimizden gelen yaratıcı önerileri sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Evde mimar ekibi olarak herkesin hayalindeki evde yaşamasını hedefliyoruz.
Bizi Arayın