CevaplaMutfak yaptırmak ne kadar tutar ?

Merhabalar , sorunuz için teşekkür ederiz . Mutfak tadilatı geniş kapsamlı tasarlanması ve planlanması gereken bir konudur . İlk olarak tesisat ve alt yapılarınızın kontrol edilmesi eğer varsa sorunların giderilmesi gerekmektedir . İlerleyen zamanlarda sizlere maddi açıdan sorun oluşturmaması için ilk adımı kesinlikle doğru bir şekilde tamamlamalısınız. Tesisat işlerinizi tamamladıktan sonra hangi tarz mutfağa sahip olmak istediğinizi kararlaştırıp fayans ve yer dekorasyonunu belirlemelisiniz . Adımlar tamamlandıktan sonra tercih edeceğiniz mutfak dolaplarına karar vermelisiniz . Şimdi ise sizlere tahmini tutarlarla oluşturduğumuz fiyat tablosunu göstereceğiz

TADİLAT BÖLÜMLERİ FİYAT BİLGİSİ ( 30  m²  için )
Komple Mutfak Tadilatı ₺ 10.000- 50.000
Elektrik Tesisatı ₺ 2.000 – 5.000
Su Tesisatı ₺ 2.000 – 5.000
Tavan Uygulamaları ₺ 1.000 – 3.000
Dolap Uygulamaları ₺ 3.000- 5.000

Yukarıda belirttiğimiz fiyatlar tahmini fiyatlarımızdır , kesin bilgi için ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz . Aynı zamanda biz Evde Mimar ekibine her zaman ulaşabilirsiniz .

Beyza Gözükızıl

Yazdığım içeriklerin her birini örnekler inceleyip size ilham olacak derlemeler oluşturma gayesi ile yapıyorum. Güzel evlere sahip olmak için bana merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.
Bizi Arayın