CevaplaNiş nedir ve hangi odalarda tercih edilebilir ?

Merhabalar ;
Öncelikle bizlere soru sorduğunuz için teşekkür ederiz . Sizinde söylediğiniz gibi niş son yıllarda çokça tercih edilen bir dekorasyon çalışması olma özelliğini taşımaktadır .

Niş nedir ?

Niş bakıldığı zaman evinizin içinde veya binanın dışında göze kötü görünmeyen girinti veya çıkıntılara verilen isimdir . Niş evinizde bulunan bütün odalarda kullanabileceğiniz , sergilemek istediğiniz objeleri ön plana çıkarmaya yardımcı olan bir dekoratif çalışmadır.

Hangi odalar da tercih edebileceğiniz konusunda oldukça özgürsünüz çünkü niş çalışmasını banyoda da kullanılır yatak odasında da çocuk odasında da yani sizin evinizin ve dekorasyonunuz  için neresi uygun ise orada niş çalışmasını yapabilirsiniz . Niş çalışması yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de yapmak istenilen yere yapıldığı zaman içerisine yerleştireceğiniz objelerin seçimi , vazo veya saat koyabilirsiniz . Fotoğraflarınızı , kitaplarınızı sergileyebileceğiniz güzel bir alan oluşturmuş olacaksınız .

Daha detaylı bir şekilde örneklendirerek anlattığımız blogumuzu inceleyebilirsiniz : Duvarlarınızı Güzelleştirecek Niş Modelleri-50 Adet

 

Beyza Gözükızıl

Yazdığım içeriklerin her birini örnekler inceleyip size ilham olacak derlemeler oluşturma gayesi ile yapıyorum. Güzel evlere sahip olmak için bana merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.
Bizi Arayın