CevaplaYazlık Evlerde Kullanılan Duvar Boyası Renkleri Nelerdir?

Merhabalar, genellikle yazlık evlerde temizliği ve ferahlığı temsil eden beyazın tonları kullanılır. Buna ek olarak yazın neşenizi evinizde hissetmek için doğanın renklerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin mavi ve yeşil kullanımı yazlık evlerde çok tercih edilir dilerseniz mavi ile uyumlu renkler bloğumuzdan bu konuda faydalanabilirsiniz. Bu iki baz rengin yanında bahçenizdeki çiçeklerden ilham alarak begonya rengi olan açık pembeler, leylak , lila , turuncu, erguvan renkleri , yazlık evlerde en çok tercih edilen begonvil çiçeğinin tonları olan mor, beyaz, kırmızıyı da seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Özellikle ışık alan odalarınız için canlı, parlak kozmik renkler kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabi ki tüm bu dinamik ve güçlü renklerin kullanılması mekanda bir karmaşa yaratabileceği için size tavsiye ettiğimiz renkler ile uyumlu duvar boyası örneklerini inceleyebilirsiniz.

Beyaz ve açık renklerin ruha verdiğini dingin ve sakin havayı, sarının sıcak tonları ile de kombinlemek evinizde samimi bir ortam yaratabilir. Sarı rengi tercih etmeyi düşünürseniz dikkatleri çeken sarı renk ev dekorasyonu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.
Bizi Arayın