Ekru Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Uyumlu Olduğu Renkler

Ekru rengi duvar boyası örnekleri daha çok bej rengine benzemektedir ancak bir ton daha açık renk olarak göze çarpmaktadır bununla birlikte yaz ve bahar aylarında birebir kullanabileceğiniz renklerdendir. Çünkü açık tonları ile birlikte yaz aylarında evinizi daha aydınlık gösterecek bahar aylarında da dışarısının ferahlığı evinize yansıyacaktık böylece evinize harika bir dekorasyon kazandırmış olmaktasınız.

ekru rengi

Ekru Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Yazın eviniz için en çok tercih edilen renklerden olan ekru rengi kısa zamanda sizin de favorileriniz arasında kendine yer bulacaktır. Boyanın rengi sebebiyle  birçok mobilya ve eşyanızla uyum içinde olacaktır ve evinize ayrı bir hava katacaktır. Diğer renklerle de kolayca uyum sağlayan ekru rengi ile misafirlerinizin dikkatini hemen çekeceksiniz!

Ekru Rengi ile Uyumlu Renkler

Ekru rengi yumuşak renklerden biri olduğu için pek çok renk ile harika bir şekilde çalışabilir. Biz de Evde Mimar olarak sizlere ekru rengine uyan açık ve koyu renk tonları sizlere aktaracağız.

Bebek Mavisi Rengi

Bebek mavisi ve beraberinde onun yakın tonu olan turkuaz rengi ekru rengi ile harika bir uyum sağlar. Daha soft bir dekorasyon için vazgeçilmez bir renk olan bebek mavisi rengi ile salonunuza refahlık katabilirsiniz. Özellikle genç odası ve çocuk odasında oldukça fazla kullanılan bebek mavisinin ekru rengi ile uyumunu siz de denemelisiniz!

Alakalı içerik: Desenli boya

Antrasit Rengi

Antrasit rengi ev dekorasyonunda oldukça kullanılan bir renktir. Özellikle mutfak mobilyalarında oldukça fazla tercih edilir. Antrasit renginin sık ve zengin duruşu ile siz de evinize asil bir hava katabilirsiniz. Ayrıca duvar dekorasyonlarında da sıkça tercih edilen antrasit rengi, ekru da dahil diğer krem tonları ile de güzel bir uyum sağlar.

Vişne Çürüğü Rengi

Vişne çürüğü rengi ekru rengi ile uyum içerisinde olan başka bir renk olarak göze çarpmaktadır. Evinizin bölümlerinde rahatlıkça kullanacağınız vişne çürüğü rengi ve ekru, çarpıcı tasarımıyla göz kamaştıracaktır!

Bu yazımızda size ekru rengi ile alakalı bilgiler sunmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de bu konu ile alakalı olarak merak ettiğiniz sorularınızı Evde Mimara ekibine iletebilir, ekru rengine yakın bir renk olan meltem rengi başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

2 yorum

  1. Site ve içerikler başarılı.

    18 Temmuz 2018, 15:51
    1. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Kendimize geliştirmeye devam edeceğiz.

      19 Temmuz 2018, 09:00

Bizi Arayın