En Uygun Boyacı Ustası Fiyatları

Boya badana sektörünün en önemli öğelerinden biri hiç şüphesiz boyacı ustasıdır. Müşteri her zaman en uygun boyacı ustası fiyatları ile çalışmak ister. Bu yüzden bu fiyatlara nasıl ulaşılması gerektiği, nasıl en doğru en uygun fiyatın seçilmesi gerektiği oldukça önemlidir. Biz de Evde Mimar olarak bu içeriğimizde size bu konulardan bahsedeceğiz. İşte içeriğimizdeki alt başlıklar:

  1. Boyacı ustası fiyat hesaplama
  2. Boyacı ustası işçilik fiyatları
  3. Boya badana için en doğru renk seçimi ve dekorasyon önerileri
  4. Usta evi nasıl güzelleştirir?
  5. Boyacı ustası nasıl olmalıdır?
  6. İletişim nasıl sağlanmalı?
  7. Fiyatlar ne zaman ve nasıl belirlenmeli?
  8. Müşterilerimizden görüşler

Boyacı Ustası Fiyat Hesaplama

Boyacı ustası fiyat hesaplama modülü Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde ortaya konan inovasyondur. Bu hesaplama bölümünde siz de evinizin metrekaresini, boya badana uygulamanızı girerek tahmini fiyat bilginize erişebilirsiniz. Bu hesaplamaların ardından ise online keşif alarak net fiyatlara ulaşmayı ihmal etmeyin. Not: Fiyatlarımız malzeme dahil bir şekilde verilmektedir.

Yükleniyor

Boyacı Ustası İşçilik Fiyatları

İşçilik fiyatları yapılan işin kalitesine göre farklılaşmaktadır. Burada evin durumu, istenilen uygulamanın niteliği işçilik fiyatlarının belirlenmesinde rol oynamaktadır. Özellikle ustanın titiz çalışması tüm malzemeleri muazzam bir şekilde kullanması burada oldukça önemlidir. Evi kendi evi gibi sahiplenip çalışmalarını hassasiyet ile gerçekleştirmesi bu süreçte oldukça önemlidir. İşçilik fiyatları da bu parametrelerden etkilenerek belirlenmektedir. Boya malzemesi fiyatı ve işçilik ile birleşince boya badana fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Boyacı Ustası Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler Dekoratif Boya (Eşyasız)
1+1 (60-90 m2) 800-1.200 TL 1.150-1.460 TL  2.150-2.450 TL
2+1 (90-120 m2) 1.200-1.500 TL 1.460-1.750 TL 2.450-2.750 TL
3+1 (120-150 m2) 1.500-1.800 TL 1.750-2.000 TL 2.750-3.000 TL

Boya Badana için En Doğru Renk Seçimi ve Dekorasyon Önerileri

Boya badana yaptırmadan önce karar verilmesi gereken sorulardan biri hiç kuşkusuz renktir. Renk seçimi doğru bir şekilde yapılırsa ev de o kadar güzel gözükür ve ev sahibinin işi rahat bir şekilde çalışmalar yapılabilir. Biz de size yardımcı olmak için uzmanından renk önerileri içeriğimizi oluşturmanın yanında sizin kolayca renk seçebilmeniz için eğlenceli bir renk seçme testi hazırladık. İki sayfamızı da ziyaret ederek bu süreçte kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.

Usta Evi Nasıl Güzelleştirir?

Ev sahipleri olarak en büyük endişemiz elbette evimizin hayal ettiğimiz gibi olmayacağı yönündedir. Burada kimi zaman ustaya kimi zaman da malzemeye güvenemeyerek sorunlar yaşarız. İşte tam da bu noktada ustaların evi güzelleştirmesi için profesyonelleşmesi gerekir. Ev sahiplerinin isteklerini tam olarak anlaması, doğru şekilde anlamlandırması istenir. Ustanın buradaki empati yeteneği evin güzelliği için büyük öneme sahiptir. Empati kuran, duvarları istenildiği gibi inşa eden ustalar herkesçe çok fazla sevilir.

Evi güzelleştirmenin temel noktası sevgidir. İşini severek yapanlar elbette güzel evler ortaya çıkarırlar. Duvarları renklendirirken evin tüm atmosferini değiştirmek de bu çalışmalara bir örnektir. Bir usta sadece fırça ile duvara darbeler vurmaz. Gerçek bir usta uyguladığı renkler ile farklılıklar değişimler yaratır. Boyacı ustası olarak tabir edilen başarılı kimseler de bu usta grubundan meydana gelir.

Boyacı Ustası Nasıl Seçilmeli?

Boyacı ustaları sektöre artık geleneksel boyacılıktan çok daha farklı bir anlam kazandırıyor. Evlerimizdeki tek tip boyadan ziyade daha yaratıcı tasarımsal evler yapılmalı. Biz de Evde Mimar ekibi olarak hem evinizi sigortalanıyor hem de özgün işler ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

boyaciustasiornekleri

Boyacı ustaları öncelikle sizlere samimi ve güvenilir bir imaj çizmeli. Samimi kişiliği, ustanın evinizde yapacağı değişiklilerde daha özenli olmasını sağlar. Sizin evinizi kendi evini boyar gibi boyamalı. İşini severek yapan ustaların yapacağı işler, evinizin daha özenli boyanmasını sağlar.

Boyacı ustası evinizde yaratıcılığını da konuşturmalıdır. Sizin kafanızdaki farklı duvar boyalarına ek olarak size daha yaratıcı fikirler de sunmalıdır. Evinizi olabildiğince diğer insanlar tarafından ilham alınacak boyuta taşımalıdır.

Boyacı Ustası İle Aranızdaki İletişim Nasıl Olmalı?

Detaylı araştırmalarınız sonucu boyacı ustasını seçtiniz. Sıra, iletişim kabiliyetinin nasıl olduğudur.

İyi bir boyacı ustası iletişim kabiliyeti açısından kendini en iyi geliştirmiş ustadır. Size tamamen dürüst bir şekilde evde iş süresince nasıl gelişmeler olduğunu haber vermelidir.

boyamalzemeleri

Boyacı ustaları, sıcakkanlı bireyler olup konuşkan olmalıdır. Bu sizin ondan daha kolay fikir almanızı sağlayacaktır.

Sizin evinizi inceleyip evinize uygun bir renk olup olmadığı konusunda size fikir de vermeli. Evinizin yapısına aykırı bir renk söylediğinizde size eviniz için istediğiniz rengin uygun olup, olmadığını da söyleyebilmelidir. Daha da ileriye gidecek olursak, sizin karakter analizinizi anlayabilmeli, size sorular sormasına da izin vermelisiniz çünkü kişiliğinizi evinizin rengine taşımak isteyeceksiniz.

Siz de kişiliğiniz ve renk seçiminiz arasındaki ince bağlantıyı analiz etmelisiniz ve boyacı ustalarından muhakkak fikir almalısınız.

Fiyatlar Ne Zaman ve Nasıl Belirlenmeli?

Boyacı ustasını buldunuz, iletişimi sağladınız. Sıra fiyatı ne zaman belirleyeceğinizdir.

Öncelikle boyacı ustaları ile fiyatı belirlemek için sitemizden online keşif sayfasından iletişime geçip, evinizi gezdirip evinizde duvar kağıdı var mı, rutubet var mı, ev güneşli mi her detayı söyleyip, göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca içeriğimizde yer alan evinizdeki eşya durumuna ve metrekareye göre fiyat hesaplama modülümüz bulunmaktadır. Buradan da fiyat hesaplayıp, nasıl bir boya badana istediğiniz seçeneğimizi de sizler için sunduk.

Müşterilerimizden Görüşler

İçeriğimizi tamamladıktan sonra müşterilerimizden boyacı ustası ile ilgili görüşler toplayarak size ev sahiplerinden görüşler derlemeye çalıştık. Evini boyatan insanlardan siz de tecrübelerini dinleyebilirsiniz.

“Boyacı ustası beni anlamalı.” – Melis Yüceloğlu

Benim evim için boyacı ustası daha fazla anlayış göstererek benim evimi kendi evi gibi görmeli. Evimi güzelleştirirken benim neler istediğimden haberdar olmalı.

“Hızlı olması benim için en önemlisiydi.” – Ceren Ceylan

Benim evimin boya badana faaliyetleri için ayıracak zamanım çok fazla olmadığından zamanım kısıtlıydı. Bu yüzden hızlı bir şekilde çalışan ustaların varlığı beni çok mutlu etti.

“Renk ve boya markası seçiminde usta iyi olmalı.” – Önder Uysal

Renk seçimini iyi bir şekilde yapabilmek için ustanın yardımına ihtiyaç duydum. Bu seçimleri iyi bir şekilde yapabilmek için bir uzman görüşü ve beraberin boya markası önerisi benim özelimde bana önemli bir fayda sağladı.

“Şeffaflık boya badana sektöründe de önemli.” – Mustafa Akıncı

Boya badana sürecinde bana tam anlamı ile şeffaf davranan ustayı ben daha fazla tercih edilir buluyorum. Bence Türkiye’de dürüst ve şeffaf davranan ustalar her zaman bir adım öndedir.

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın