Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Zeminin doğru şekilde kaplanması iyi tasarımın yapılması dekorasyonunun temel taşlarından biridir. İşte epoksi zemin kaplama fiyatları araştırması da bu süreçlerin başında yer alır. Doğru fiyatı almak iyi çalışmalar ile evi güzelleştirmek evinizi güzelleştirecek durumlardan biridir. Biz de Evde Mimar ekibi olarak size fiyat listemizi sunmanın yanında doğru fiyat ile birlikte verilecek en iyi hizmeti de anlatmaya çalışacağız. Epoksi boya hakkında merak ettiklerinizi bu içeriğimizde bulabileceksiniz.

telefonarama

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatı Tablosu

Epoksi zemin kaplama fiyatları süreç içerisinde yaptırmak isteyenler için büyük bir merak konusu olacaktır. Biz de size ortalama olarak fiyat vermek için tablo vermek istiyoruz. Ancak kesin epoksi zemin kaplama m2 fiyatı almak için keşif yapılması zorunludur. İşte sizin için hazırladığımız epoksi zemin kaplama m2 fiyatı tablosu:

Epoksi Zemin Kaplama Çeşidi Uygulanacak Ara Kat Epoksi Kaplama Kalınlığı Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyat
Anti-Statik Epoksi Zemin Kaplama 2 Kat 3 mm 18-23 EURO
Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama 2 Kat 2-3 mm 16-20 EURO
Self-Leveling Epoksi Zemin Kaplama 3 Kat 2-3 mm 14-20 EURO
Granürllü Epoksi Zemin Kaplama 2 yada 3 Kat 3 mm 8-10 EURO
Epoksi Boya 2 Kat 6-9 EURO

 

Bir işin kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayan yegane etmenler kesinlikle malzemedir. Malzemenin iyi bir şekilde belirlenmesi işçilik bakımından büyük önem arz ederken malzemeni fiyatları da önemli bir birim oluşturur. İşte burada epoksi zemin kaplama malzeme fiyatları devreye girer. Hem fiyat hem de kalite iyi bir şekilde bulunursa güzel evler güzel yapılar bu şekilde ortaya çıkar. Epoksi sektörü içerisinde malzeme fiyatı oldukça farklı seviyelere çıkmaktadır. Burada zemin kaplama açısından modellerin, örneklerin varlığı tam bir sanat ile neticelenecektir. Çalışmaların bu şekilde vuku bulması için malzemelerin modellere uygun seçilmesi gerekir. Bu durum da ekstra maliyetler ortaya çıkarabilir. En doğru epoksi zemin kaplama fiyatları için profesyonel ustalar ile keşif yapılması gerekir. Bu keşif sırasında tüm isteklerinizi tecrübeli ustalarımıza iletebilirsiniz.

epoksizeminkaplamornegi

Epoksi Reçine Fiyat Listesi

Epoksi reçine, boya ve zemin kaplama üzerine yapılan çalışmalar arasından sıyrılan farklı bir dekorasyon aracıdır. Özellikle mobilyaların üstüne, masa ve zeminlerin belli bölümlerine uygulanışına şahit olabilirsiniz. Burada fiyat kısmında alacağınız bilgi ve yapmak istediğiniz çalışmaları planlamak büyük önem taşımaktadır.

Epoksi Reçine Fiyatları Markalara Göre Taban ve Tavan Fiyatları
Kg 50 TL – 90 TL

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Üç boyutlu zemin kaplama özellikle kadınların en çok sevdiği uygulamalardan biridir. Üç boyutlu zemin kaplama fiyatları belirlenmesi ise başlı başına önemsenmesi gereken bir süreçtir. Özellikle keşif noktasında işini bilen uzmanlar tarafından süreç yönetilmeli bu uzmanlar işi önemseyerek müşterilerini anlayarak yönetebilmelidir. Üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerine başlamadan önce alanda keşif yapılması oldukça önemli bir işlemdir. Keşif sırasında nasıl bir uygulama yapılacağı ve ne kadar epoksi zemin kaplama malzemesi kullanılacağı belirlenmektedir. İşlemler boyunca profesyonel üç boyutlu epoksi zemin kaplama ekipleri çıkarılan plana sadık kalmalıdır. Aynı zamanda üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerini kesinlikle profesyonel ve tecrübeli ekipler tarafından yapılması önemlidir. Uygulama sırasında yapılan küçük hatalar ileride büyük problemlere dönüşebilmektedir.

Keşif süreci 3d zemin kaplama için büyük önem taşır. İşin uzmanı olan kişiler tarafından ev veya başka bir yapı ziyaret edilerek fiyat verme işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi sırasında birçok detay dikkate alınarak sürece dahil olunmuş olur. 3d kaplamaların bu yönü nedeni ile biraz zahmetli bir keşif süreci olduğu da söylenebilir.

Başarılı 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

Örnekleri incelemek size eşsiz fikirler verebilir. Örneklere bolca yer verdiğimi dekorasyon fikirleri yazımızda da bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Biz de epoksi özelinde başarılı 3 boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri derlemesi yaptık. 3d yer tasarımı olarak da bilinen bu örnekleri inceleyerek siz de kendi eviniz için ilham alabilirsiniz.

Epoksi uygulanması biraz zor olsa da üstünde yaşaması oldukça keyifli zeminlerin yaratıldığı bir alandır. Uygulamaların çeşitliliği yapılara destek olurken hayal gücünüzü de geliştirdiği için fark yaratacak çalışmalara zemin hazırlamaktadır.

Neden Epoksi Tercih Edilir?

Epoksi kir tutmayan, toza izin vermeyen bir zemin çeşididir. Kullanımı da diğer zemin kaplama türlerine göre farklı olduğu için tercih edilme yollarını değiştirebilmektedir. Genel olarak ise sağlamlık, kir tutmaması ve renk, örnek sayılarının fazla olması şeklinde olmaktadır. Okullarda, hastanelerde, aşınmış yüzeylerde ve hassas zemin olması gereken yerlerde bu uygulama hayat bulmaktadır. Epoksi kaplamaların bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise oldukça dayanıklı ve estetik bir yüzeye sahip olmasıdır. Çok geniş kullanım alanları içerisinde fabrikalar, depolar, mağazalar, alışveriş merkezleri ve hastaneler bulunmaktadır. Bir zemin kaplama uygulaması öncesinde zeminin ihtiyacı olan epoksi zemin kaplama çeşidinin doğru bir şekilde belirlenmesi önemlidir. Fabrikalarda portakal kabuğu desenli epoksi tercih edilirken, mağazalarda metalik epoksi boya örnekleri oldukça fazla görebiliriz.

Epoksi Zemin Kaplama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Zemin kaplama işlemlerinden önce zemindeki sorunlar tespit edilmelidir. Böylece kaplama işlemine başlamadan önce çatlaklar ve delikler kapatılır. Yapılan epoksi kaplamanın uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanılabilmesi için düzgün bir zemine uygulanması önemlidir. Zeminde bulunan sorunlar keşif sırasında belirlenir ve anında müdahale edilir. Aynı zamanda kaplama işleminden önce malzeme miktarının doğru bir şekilde belirlenmesi gerekir. İstenilen kalınlığa ulaşılabilmesi için malzeme miktarı hesaplamasının titizlikle yapılması önemlidir. Eğer malzeme miktarı fazla hesaplanırsa epoksi zemin kaplama fiyatları yanlış hesaplanabilir. Böyle sorunlar ile karşılaşılmaması için profesyonel ve tecrübeli epoksi zemin kaplama ustaları ile çalışmak faydalı olacaktır.

Epoksi Zemin Kaplama Çalışmalarımızdan Örnekler

Sizler için yaptığımız epoksi zemin kaplama çalışmalarımızdan birkaçını sizler derledik. Sadece evlerde değil, hastane, okul ve spor salonu gibi yerlerde de kullanılan epoksi zemin kaplama çalışmalarımızdan birkaçını sizler derledik. Bu görsellerin size fikir vermesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Epoksi Boya Kullananların Görüşleri

Epoksi boya kullananlardan aldığınız görüşler sizi bambaşka bir hale sokabilir. Özellikle dizayn etmek istediğiniz alanın durumu ve örneklerin kullanımı hakkında daha öncesinde başarı ile uygulamış kişilerden görüşler alabilirsiniz. Biz de bu bölümde size bu uygulamayı deneyen kişilerin görüşlerine yer veriyoruz.

epoksizeminkaplamaornekleri

Hande Güçlü – Başarılı Uygulamalar Mutluluk Getiriyor

Epoksi boya konusunda yapmak istediklerinizi uygulayabileceğiniz iyi bir usta bulursanız çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun için tasarım ve örnekleri iyi bilen kişiler ile çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Pelin Baykan – Okul için İdeal

Biz de okul olarak zemin kaplama çalışmalarını yaptırdık. Harika sonuç aldığımızı söyleyebilirim. Bunun için epoksi boya yaptırmak isteyenlerin iyi sonuç alacağını tavsiye ediyorum.

Banu Yelken – Spor Salonları Yaptırabilir

Spor salonlarının zeminleri oldukça önemlidir. Epoksi zemin kaplama işini biz de bir tanıdığımızdan duymuştuk. Zeminimize harika oldu. Herkese iyi bir örnekle birlikte kullanmasını öneriyorum.

Yusuf Yelkovan – Şık Zemin Oluşturuyor

Epoksi zeminin en önemli özelliği şık olması. Biz de kendi yapımızda uygularken bu özelliğinden dolayı tercih ettik. Bunun için şık ve modern bir şekilde yapınızı dizayn etmek istiyorsanız bu uygulamayı düşünebilirsiniz.

Ayşe Şahin – Çocukları için Birebir

5 yaşındaki oğlum için banyomuzu farklı bir tasarıma kavuşturduk. Zeminimizi güzelleştirirken çocuğumuz da banyoda dahi çok mutlu oldu. Tüm çocuklu aileleri bu uygulamaları denemeye davet ediyorum.

Burcu Güler – Güzel Örnekler ile Her Şey Daha İyi

Güzel örnekleri kullanmak ve şahane çalışmaları yapmak için iyi seçim yapmak gerekir. Bizim kendi evimizde uyguladığımız derin bir araştırma sonucu meydana geldi. Siz de kendi eviniz için aynı yöntemleri uygulayarak çalışmalarınıza hız verebilirsiniz.

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

15 yorum

 1. Merhabalar blogunuzu severek takip ediyorum. Çok güzel bir yazı olmuş temizleme önerilerini de yazarsanız çok sevinirim

  7 Ocak 2018, 14:41
  1. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Temizleme önerilerini de oluşturacağız. Çalışmalarımızı yapıyoruz.

   7 Ocak 2018, 14:44
 2. Merhabalar blogunuzu yeni buldum yazılarınız açıklayıcı ve yalın severek takip edeceğiz

  8 Haziran 2018, 08:38
  1. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Bizler de sektörü bilgilendirmeye devam edeceğiz.

   8 Haziran 2018, 08:59
 3. Merhaba
  Epoksi fiyat tablonuzda hangi çeşit epoksi kaplama, kaç mm. Kalınlık ve tipine göre 1 m2 de harcayacağınız malzeme cinslerini de yazarsanız iyi olur. Teşekkürler.

  7 Ağustos 2018, 08:46
  1. Öneriniz için teşekkürler. İçeriğimizi ona göre düzenleyerek tekrar yayına alacağız. Detaylı bilgi için siz de bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

   7 Ağustos 2018, 14:32
 4. Epoksi uygulaması harici zeminlerde de kullanılabiliyor mu? Terasta su yalıtımı amacıyla kullanılabilir mi?

  10 Ağustos 2018, 06:26
  1. Epoksiyi bu amaçlarla da kullanabilirsiniz. Epoksi sağlam bir malzeme olduğu için açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

   10 Ağustos 2018, 06:56
  2. Merhabalar Ömer Bey;
   teraslarda genelde su yalıtım özelliği ve görece olarak epoksi ürünlerden daha esnek olması sebebi ile poliüretan tercih edilir,görselde epoksiden hiçbir farkı yoktur

   17 Nisan 2019, 18:50
 5. Selam gerçekten faydalı bilgilerle dolu yaralı bir yazı olmuş emeğinize sağlık

  3 Nisan 2019, 23:12
  1. Teşekkür ederiz, faydalı olmaya çalışıyoruz.

   5 Nisan 2019, 09:14
 6. Barış Bey;
  Çok faydalı bir yazı olmuş,ancak ufak bir noktaya değinmek isteriz. Epoksi zemin kaplama uygulama birim fiyat çalışmalarında sistemin fiyatları etkilediği kadar metraj ve beton kondisyonu da birim fiyatları etkilemektedir.Bu kapsamda deforme olmuş,düşük kaliteli ve penetrasyonu zayıf betonlarda sarfiyat oranlarımız arttığından birim fiyatlarda ciddi farklılıklar görülebilir. Bu konuda biz müşterilerimizi her zaman uyarıyoruz ve özellikle telefondan fiyat vermemeye çalışıyoruz. Alanı görüp,gerekli incelemelerden sonra net fiyat çıkartabiliyoruz.

  17 Nisan 2019, 18:53
  1. Merhabalar, elbette ki net bir keşif sonunda fiyat çıkacaktır. Fakat müşterinin kafasında bir fiyat canlanması için ortalama olarak bu rakamları vermek bilgilendirici olabiliyor. Bu nedenle zaman zaman fiyatlarımızı güncelleyerek aktarmaya devam edeceğiz.

   22 Nisan 2019, 13:02
 7. 3 boyutlu zemin kaplama m2 ne kadar.?

  16 Ocak 2020, 14:44
  1. 3 boyutlu zemin kaplama fiyatları istediğiniz modele göre değişiklik gösterebilir. İstediğiniz model ve güncel fiyat bilgisi için 0850 360 0626 yı arayarak öğrenebilirsiniz 🙂

   22 Şubat 2020, 21:35

Bizi Arayın