Eskitme Beyaz Mobilya İle Güzelleşen Evler

eskitme-beyaz-mobilya-ile-guzellesen-evler

Evinizin dekorasyonunda değişiklik yapmak, ev ortamına farklı bir hava katmak için yapabileceğiniz türlü değişimlerin arasından dikkat çekici ve tarz olan eskitme mobilyalar, nadir olmaları dolayısıyla hemen göze çarpar ve istenilen havayı yaratırlar. Evinize gelen misafirlerinizin hemen dikkatini çekeceği gibi duruşuyla kendine hayran bırakacaktır. Eskitme mobilyalarda tercih edebileceğiniz ve evinizin dekorasyonuna en fazla yakışacak renk beyazdır. Eskitme beyaz mobilyaları evin her alanında kullanabilir, her köşeye farklı bir hava katabilirsiniz. Evinize şık bir hava verebilir, eskitme mobilyaların sıcaklığıyla odalarınızda rahat ve samimi ortamlar oluşturabilirsiniz.

mimari-gorsellestirme-banner

Mutfak İçin Beyaz Eskitme Mobilya Örnekleri

Evde en çok kullanılan yaşam alanlarından olan mutfakta ahşaptan yapılmış eskitme beyaz mobilyaların vereceği sıcaklık ile mutfak ortamına istediğiniz havayı verebileceksiniz. Mutfakta yapabileceğiniz bu değişikler, özellikle mutfak dolaplarında ya da raflarında kullanabileceğiniz tasarımlar boyacı ustalarımız tarafından dilediğiniz şekilde boyanacaktır. Eskitme mobilya seçenekleri en çok mutfak dolaplarında kullanılmakla birlikte, mutfak masalarında veya dekorasyon amaçlı kullanılan eşyalarda da görülebilir. Eskitme beyaz mobilyaların mutfakta nasıl duracağını merak ediyorsanız alttaki örnekleri inceleyebilir, kafanızda kendi eviniz için bir model oluşturabilirsiniz. Eğer beyaz rengi tek başına kullanmak istemiyorsanız bu renge yakışacak diğer renk alternatiflerini görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Salon İçin Beyaz Eskitme Mobilya Örnekleri

Salon evde dekorasyon açısından en fazla değer verilen yaşam alanı olduğundan beyaz eskitme mobilyaların en fazla yakışacağı yerdir. Salona eskitme mobilyalarla yapacağınız küçük ya da büyük her türlü dokunuş odanın duruşunda farklılık yaratacak ve odaya adımını atan herkesin anında ilgisini çekecektir. Ahşabın dokusunun el oyma desenlerle birleşmesiyle elde edilen bu nadir mobilyaya eskitme tekniğinin uygulanmasıyla salonunuza eşsiz bir hava katabilirsiniz. Kullandığınız bu mobilyalarla odaya vintage bir görünüm verebilirsiniz, aynı zamanda eskitme mobilyaları modernize ederek eskimeyen bir tarz oluşturabilirsiniz. Salonda eskitme beyaz mobilyaların yanına yakışacak renkleri, aksesuarları ve dekorasyonları alttaki linklerden sitemizde bulabilirsiniz.

Fikir edinmeniz açısından aşağıdaki örnekleri inceleyebilir, kendi evinize uygun olan tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Eskitme Mobilya Boyama Fiyatları

Mobilyaları boyamak oldukça özen gerektiren bir iştir. Mobilyalara eskitme görüntüsünü vermek için kullanılan birçok teknik bulunmaktadır. Yetenekli ustalarımız sayesinde mobilyalarınızın istediğiniz şekilde boyanacağına ve sonucun tatmin edici olacağına emin olabilirsiniz.  Doğru teknikleri uygulayarak mobilyanızın yıpranmadan istenilen görüntüye ulaşmasını sağlayacaklardır. Boyama fiyatları mobilyanın türüne, şekline ve boyutuna göre değişebilir. Evde Mobilya Boyama Fiyatları ve Örnekleri sayfamızdan boyama fiyat örneklerine ulaşabilir, boyama tekniklerini inceleyebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca evinizde gerçekleştireceğiniz her türlü boya/badana işleri için sitemizi ziyaret edebilir, oturduğunuz yerden masrafınızın ne kadar olacağını Fiyat Hesapla sayfamızdan hesaplayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Elif Miray Yılmaz

Ev dekorasyonu hakkındaki bildiklerimi ve öğrendiklerimi buradan sizlerle paylaşacağım.

Bizi Arayın