Ev Dekorasyon Blog Siteleri

evdekorasyonblogsiteleri

Ev dekorasyonu adına yapılabilecek birçok şey yapılmaktadır. Bu kapsamda ev dekorasyon blog siteleri faydalı ve ilham verici olmaktadırlar. Ev sahipleri için özellikle dekorasyon önerileri ve geri dönüşüm fikirleri ileten, fikirlerin nasıl gerçeğe dönüştüğünü gösteren ve örnekler ile yol gösteren blogların varlığı son derece önemli olmaktadır. Burada blog siteleri incelemek, insanların tecrübelerini dinlemek son derece önemli olacaktır.

Dekorasyon Blog Siteleri

Yapınızı hayal ettiğiniz hale getirmek için öneriler veren size faydalı olabilecek dekorasyon blog siteleri ulaştırmaya çalıştığımız içeriğimizde yabancı ve yerli birçok öneride bulunacağız.

1-Boyacım Gelsin

Boyacım Gelsin, boya badana ile ilgili önerilerde bulunurken, ev dekorasyonu ile ilgili sağlam içeriklere de ev sahipliği yapıyor. Bu noktada siz de değişik şeyleri öğrenmek ve özellikle boya badana alanında bir blog arıyorsanız Boyacım Gelsin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

boyacimgelsinblog1

2-Evde Mimar

Evde Mimar web sitemiz, dekorasyon önerileri vermenin yanında eviniz için alacağınız hizmetin şeklini de belirliyor. Hayal ettiğiniz eve sahip olmanız için size yardımcı olmak amacı ile kurulan firmamız da ev dekorasyonu anlamında güzel görsellere de rastlayabilirsiniz.

evdemimarblog1

3-Evdeki Dolap

Evdeki Dolap, özellikle mutfak dolapları ve banyo dolapları anlamında güzel önerilerde bulunmaktadır. Bu önerilerin bir kısmı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Özel dolap yapımı konusunda merak ettiklerinizi bu blogta bulabilirsiniz.

evdekidolapblog1

Ev Blogu

Dekorasyon blogları dışında ev blogu da özellikle ev eşyaları için ev dekorasyonu için öneriler bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu noktada biz de size birkaç ev blogu sunmaya gayret edeceğiz.

Ev dekorasyonu önemli bir tecrübe ve profesyonellik isteyen çalışmalar arasında yer almaktadır. Bu çalışmalar arasında yer almak ve organizasyonu doğru şekilde yapabilmek büyük önem taşımaktadır. Burada İç mimarların yükü olduğu kadar ev sahibi de kendi üzerindeki sorumluluğu hissetmelidir. Bu tür çalışmalar sırasında işlevlerin doğru şekilde yerine getirilmesi, çalışmaların istenilen bir şekilde yapılması son derece mühim bir noktayı temsil etmektedir. Ev blogları, dekorasyon blog siteleri işte burada yüksek öneme sahip olmaktadır. Bilgiler arttıkça, örnekleri inceleme gücü arttıkça ev dekorasyonu anlamında fikirlerin de değiştiğini ve evrildiğini hissedebiliriz. Hayatımızda kitaplar kadar bilgi dolu olan bu blogları takip etmek bu mana da insana değer katacaktır.

Yabancı Ev Dekorasyon Blogları

Yurtdışında da pek çok başarılı örnek ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle ingilizceniz iyiyse evinizi istediğiniz hale getirmek için daha iyi fikirler ile karşılaşabilirsiniz. İşte burada yabancı ev dekorasyon blogları etkili olabilir. Biz de Evde Mimar olarak size bu blogları derlemeye çalıştık. Umarım sizin için iyi bir derleme yapabilmişizdir.

1. Pinterest

pinterestblog

Pinterest, tam olarak bir blog olarak görülmese de başarılı örneklerin bulunduğu önemli bir sitedir. Özellikle insanların kendi evlerini paylaşması size ilham olabilir. Birçok başarılı blogger da pinterest kullanmak da size önemli bir örnek kaynağı olabilmektedir. Pintereste buradan ulaşabilirsiniz.

2. Houzz

houzzevblogu

Houzz, dünyada ev dekorasyonu adına en çok kaynağın bulunduğu platformlardan biridir. Amerika tabanlı olan Houzz içeriklerini kullanıcıları için hazırlamakta, uzmanlardan aldığı görüşleri kendi dekorasyon blogunda derlemektedir.

3. Interior Design

icmimarblogu

İç mimariye meraklı herkesin incelemesi gereken bloglardan biri olan İnterior Design, konunun uzmanlarından taşıdığı bilgileri blogunda yansıtmaya çalışmaktadır. Özellikle profesyonel bir bakış açısı isteyenler için ideal bir inceleme alanı olabilir.

4. Good House Keeping

goodhousekeepinggorsel

Derleme sevenler için önemli bir kaynak olan bu blog, dekorasyon dünyasının onediosu gibi çalışır. Takip edenlere güzel derlemeler ile eşsiz fikirler verebilir. Kendi evi için farklı bir bakış açısı isteyenler bu blogu inceleyebilirler. Good House Keeping aynı zamanda ev dekorasyonu ile alakalı bir dergidir.

5. Country Living

countrylivingsitesi

Tarzı sebebi ile biraz daha dar bir kesime hitap etse de bu ev dekorasyon blogu sizin zevkinize tercüman olabilir. Özellikle farklı düşünebilen biriyseniz bu blogu inceleyebilirsiniz.

Bir yazıyı okumak, yeni bir şey öğrenmek bazen hayatı değiştirebilir. Hayatın bize getirmiş olduğu bu avantajı kullanmak bizim için en önemli süreçlerden biridir. Ev dekorasyonu blog siteleri de bize katacak birçok şeyi olan, öğrenmemize yardımcı önemli sitelerden biri konumunda bulunmaktadır. Elimizde böyle bir imkan varken bunu kullanmak, bu özelliği gün yüzüne çıkarmak son derece önemli olacaktır.

Evde Mimar olarak bu içeriğimizde size blog önerileri sunmaya çalıştığınız. Okuyacağınız ve kendinizi geliştirebileceğiniz bu blog önerilerini incelemeyi ihmal etmemeniz dileğiyle. Güzel ve mutlu bir evde yaşayın. Siz de merak etttiğiniz diğer sorular için bizimle iletişime geçebilir, 7 gün 24 saat merak ettiğiniz soruları bize yöneltebilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

6 yorum

 1. Dekorasyon üzerine epey geniş kapsamlı siteler varmış. bu makale yolumuza ışık tutacak gibi gözüküyor. siteyi yer imlerine eklicem.

  10 Aralık 2017, 18:23
 2. Ev dekorasyonları önemli tabiki, iş yerleri,mekanlar renklerin seçimi çok önemli. Normal bir dekorasyoncu ile arasında ciddi bir fark var arkadaşlar.

  Ben yıllar önce evimi yaptırdım bir dekorasyoncuya onun yaptığı ile arasında ciddi bir fark var. Renk tonajları olsun
  evin yapısı olsun mimari çizimleri olsun gerçekten profesyonel çalışıyorlar. Dekorasyoncu ile Mimar bence karıştırılmamalı tabiki dekorasyoncu olup mimar ile çalışan
  kişilere lafım yok o ayrı hem dekorcu hem ‘de mimarlık ile birlikte çalışan firmalar bence daha iyi hem işi bilen mimar ile çalışıyorlar hemde işi bilen dekorasyoncu ile çalışıyorlar
  işte ozaman ortaya güzel bir mekan çıkar.

  5 Mayıs 2018, 06:07
  1. Görüşlerinize katılıyor, bu konuda ev dekorasyon blog siteleri bazında da katkıyı da es geçmemenizi öneriyoruz.

   5 Mayıs 2018, 10:20
 3. ben evim için duvar kağıdı düşünüyordum da acaba güzel olur mu taş desenli duvar kağıdı Tv ünitesi için aslında bi siteden de beğendim ama güvenli mi diye kararsız kaldım siteler güvenli oluyor mu acaba

  20 Mayıs 2018, 09:51
  1. Merhabalar, duvar kağıtları evinizin tüm atmosferini belirleyen çalışmalar arasında yer alır. Bu yüzden bilinen markalar üzerinden ilerlemeniz daha iyi olacaktır. Bu konuda merak ettiğiniz bir konu varsa Evde Mimar ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

   21 Mayıs 2018, 07:11
 4. iyi bir site teşekkürler. Bilgiler ve verdiğiniz örnekler gerçekten çok işime yaradı teşekkür ederim.

  22 Nisan 2019, 18:58

Bizi Arayın