Ev Tadilatı Fiyatları Ne Kadardır – Tadilat Ne Kadar Tutar?

Ev tadilatı bulunduğunuz evin içinde huzurla ve mutlu bir şekilde yaşama sürenizi arttıran ve tazeleyen bir faaliyettir. Her gün içerisinde bulunduğunuz odada yaptırmış olduğunuz en ufak bir dekorasyon yeniliği veyahut yeni bir duvar boyası rengi atmosferi komple değiştirip size yeni bir mutluluk ve taze bir enerji sağlayacaktır. Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz alan neresiyse oradan tadilata başlayabilirsiniz . Biz Evde Mimar ekibi olarak tadilat yaptırmak isteyen evlere anahtar teslim tadilat önermekteyiz. Komple tadilat yaptırmanın hem ev sahipleri için hemde ustalarımız için daha verili olduğunu yapmış olduğumuz evlerden gözlemleme fırsatı bulduk.

Ev Tadilatının Avantajları

Hem sizler için hemde bizler için komple ev tadilatının daha avantajlı olduğunu belirtmiştim . Şimdi sizler için bu avantajların ne olduğundan bahsederek kendi tadilatını yapmış olduğumuz evlerden görseller paylaşacağım.

  • Tadilata başlamadan hem siz hemde ustalar tahmini bir bütçe belirlediği için sizlere sürpriz olacak maliyetler ortaya çıkmaz .
  • Sil baştan başlandığı için alt yapı ve tadilat konularında oldukça detaylı bir çalışma yapılmaktadır. Bu sizlere yıllar boyu sorunsuz bir kullanım sağlayacaktır.
  • İnternet üzerinden veya dekorasyon dergilerinden gördüğünüz ve beğendiğiniz tarzları iç mimarlarımız ve ustalarımızla görüşüp sizin evinize uygun olan hale getirip , hayallerinize kavuşabilirsiniz .
  • Zemininizi değiştirmek isterseniz hali hazırda tadilat halinde bir eviniz olduğu için sizlere başka bir zahmet oluşturmadan değiştirebilirsiniz.
  • Sürekli değişen tavan uygulamalarını sizlerde evinizde kullanmak isteyebilirsiniz . Bu konuda evinizin konumu , büyüklüğü ve belirlemiş olduğunuz dekorasyon tarzı ile entegre ederek mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz !

Komple ev tadilatında evinizde yeni dolaplar tercih edebilir aynı zamanda sizler için özel tasarlanmış portmantolar kullanabilirsiniz. Eviniz için belirlemiş olduğunuz tarzı devam ettirmek için küçük , renkli dokunuşlar ve dekoratif ürünler kullanmaktan kaçınmayın.

Ev Tadilatı Fiyatları Ne Kadardır ?

Sizler için hem komple ev tadilatının ne kadara mal olacağından hem de sizlere kalem kalem fiyat vererek aklınızda fiyat konusunda oluşabilecek olan soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

EVİN METREKARESİ EV TADİLATI FİYATLARI
50 – 100 m² ₺ 10.000 – 30.000
100 – 150 m² ₺ 15.000 – 45.000
150 – 200 m ² ₺ 25.000 – 50.000

Detaylı Ev Tadilatı Uygulamaları ve Fiyatları

Kalem kalem oluşturmuş olduğumuz fiyat listesinde sizin eviniz için uygun olan tadilat bölümünü ve uygulamalarını seçebilir . Kendi bütçenizi oluşturabilirsiniz .

TADİLAT BÖLÜMLERİ FİYAT BİLGİSİ
Komple Mutfak Tadilatı ₺ 10.000 – 50.000
Komple Banyo Tadilatı ₺ 5.000 – 30.000
Elektrik Tesisatı ₺ 2.000 – 5.000
Su Tesisatı ₺ 2.000 – 5.000
Zemin Kaplama ( Epoksi ) ₺ 1.500 – 4.000
Tavan Uygulamaları ₺ 1.000 – 3.000
Dolap Uygulamaları ₺ 3.000 – 5.000

Sizler için hem totalde ev tadilatının ne kadar tutacağını hemde kalem kalem detaylı bir şekilde istediğiniz yerin veya değiştirmek istediğiniz odanın , zeminin ve tavan uygulamalarının sizlere ne kadar bir tutara hazırlanacağını hesapladık.

Ev huzuru ve mutluluğu aslında dekorasyon ile doğru orantılıdır . Kendinizi ait hissettiğiniz ve enerjisini sevdiğiniz bir alanda daha huzurlu ve üretken olursunuz . Ev dekorasyonunun bir bütün olduğunu unutmamak gerekir yani sizin tercih ettiğiniz en küçük aksesuarlar bile evinizde belirlemiş olduğunuz tarzın atmosferinin havasını bozabilir veya tam aksine küçük bir detay ile mükemmel bir hava yaratabilirsiniz. Eğer evinizin tadilatına nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız iki seçeneğiniz var birincisi en sevdiğiniz odadan başlamak ikinci olarak herhangi bir sorun olan , sizi rahatsız eden odadan başlamak hangi odadan başlamak istediğiniz size kalmış .

Bugün sizler için Evde Mimar ekibi olarak ” Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar ? ” adı altında hem komple ev tadilatının hemde kalem kalem detaylı ev tadilatının fiyatlarını ve dekorasyon önerilerini sunduk . Umuyoruz ki sizlerde kendi eviniz için yararlı bir konu , içerik bulabilirsiniz . Eğer karar verdiğiniz oda mutfak ise sizler için hazırlamış olduğumuz yazıları inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tadilat Ruhsatı Alınması Gereken Durumlar

Beyza Gözükızıl

Yazdığım içeriklerin her birini örnekler inceleyip size ilham olacak derlemeler oluşturma gayesi ile yapıyorum. Güzel evlere sahip olmak için bana merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Bizi Arayın