Evinin Boyanmış Halini Gör

Eviniz için renk seçimi yapmak, boya badana uygulaması seçmek oldukça zorlayıcı bir süreç olabilir. Evde Mimar olarak biz bu süreçleri size kolaylaştırarak boya badana işlemlerinizi keyifli bir hale getirmek istiyoruz. Bunun için size sitemizde birçok seçenek sunduk. Bu seçeneklerin arasında ufak testler ile renk ve boya uygulamaları seçimi varken şimdi de evinizin dilediğiniz renge boyanmış halini görebileceğiniz muhteşem bir uygulama ile karşınızdayız. Uygulamamızı tanıtmadan önce renk seçimi ve boya uygulaması belirlemeniz için sizi testlerimize davet ediyoruz.

Evimi hangi renge boyamalıyım? testi çöz.

Hangi boya badana uygulamasını seçmeliyim? testi çöz.

Yukarıda belirttiğimiz linklerden renkleri ve boya uygulamanızı belirlediğinizi varsayarak size uygulamamızdan bahsetmek istiyoruz. Aşağıda vereceğimiz forma boyanacak alanın resmini, hangi renge boyanacağını belirterek kısa süre içerisinde evinizin o renk ile boyanmış halini cep telefonunuzda veya mail adresinizde bulabilirsiniz. Bunun için açık bir şekilde evinizin resmini çekmeye dikkat etmelisiniz. Formun ardından öncesi ve sonrası biçiminde ev boyama örneklerini de inceleyebilirsiniz.

hemenarama

Resmini gönder, rengini seç, boyanmış halini gör

Yükleniyor

Formu doldurduktan sonra bizden gelecek geri bildirimleri beklemelisiniz. Tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede evinizin boyanmış halini göreceksiniz. Bu sırada bu uygulama ile boyanan evleri inceleyebilirsiniz.

Sanal Boya Badana Örnekleri

Burada bizim seçtiğimiz, müşterilerimize boya badana uygulaması yapmadan önce sunduğumuz örnekleri inceleyerek siz de kendi eviniz için ilham alacak renklere sahip olabilirsiniz. Bu galeri de ev dekorasyonu için fikirler de size vizyon katacaktır.

Siz de kendi evinizin fotoğrafını yollayarak dilediğiniz renge boyanmış biçimini hemen görebilirsiniz. Evinizde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamanız dileğiyle.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın