Evinizi Güzelleştirecek 2017 Ev Dekorasyonu Fikirleri

2017 yılı tam bir dekorasyon yılı olarak adlandırılır. Yılın kendi içinde getirdiği teknoloji alışkanlık ve davranışlarımız üzerindeki etkisi elbette ki ev dekorasyonu anlamında da görüşlerimizi, yaşam tarzımızı etkilemektedir. Evinizi güzelleştirecek 2017 ev dekorasyonu fikirleri de bu aşamada yer bulmuş olup, güzelleştirme amacında herkese hitap edebilmektedir. Evinin modern olmasına, modaya uymasına ve son trendlere dikkat edilerek tasarlanmasına önem gösteren herkes için 2017 ev dekorasyonu fikirleri büyük önem taşıyarak günümüze yansımaktadır.

2017 Ev Dekorasyonu Fikirleri

2017 yılının getirdiği en önemli şey teknoloji odaklı yaşamaktır. Ev dekorasyonu anlamında da teknolojik bir görünüm bu yıla damgasını vurmaktadır. Evinin güzelleşmesini ve daha yaşanılır bir hale gelmesini isteyen birçok kişi için teknolojiden kopmadan yapılan tasarımlar huzur kurtarıcı bir konumda oluşmaktadır. 2017 ev dekorasyonu fikirleri bu kapsamda süregelmeye devam ederken, yaşam kalitesinin artması da bu doğrultuda doğru bir şekilde yansıma yapabilecektir. Boya badana faaliyetleri 2017 yılında uygulama bazında genişleme göstermiştir. İtalyan boya, sedef boya, saten boya gibi uygulamalar bu yıllarda kendini evlerimizde daha sık göstermeye başlamıştır. Evlerin düzene girmesinde iyileşmesinde hayallerdeki konuma gelmesinde boya badana uygulamalarının yeri oldukça önemlidir. Bunun yanında yazımız olan 2018 ev dekorasyonu fikirleri içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda sıradan duvarlar yerini daha yaratıcı duvarlara ve dekorasyon alanlarına bırakıyor. Teknolojinin yansımasını evinizde yaşatmak isteyen biriyseniz size sunacağımız görseller ilginizi çekecek. Herkes evinde değişiklik yapmak ister, bu bir bakıma kendinizi yenileme isteğinizden kaynaklanır. Evinizde yaratmak istediğiniz değişiklik için ilham kaynağı almak istiyorsanız, görsellerimizi incelemeye başlayalım.

1.Salonda dinamizmi barındıran tablolar

modern tarzda ev

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Minimal tasarım alternatifi

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Mutfağınızdaki sıcak atmosfer

4. Rahat hissetmenizi sağlayacak detaylar

5. Çini işinin en güzel örneklerinden

5. Ferah banyo tasarımı

6. Sanatı da unutmayanlar için

7. Bisiklet ruhunu yatak odasına taşıyanlar

8. Çalışma odanızda yaratıcılığınızı arttırın

9. Yemek yemeyi zevkli hale getirin

10. Dostunuzu da unutmayın 🙂

2017 ev dekorasyonu fikirleri konusunda bahsedilince duvarları şekillendirmek konusuna değinmeden olmaz. Duvarları niş yaparak, alçı ve alçıpan uygulamalarını uygulayarak ve duvar kağıdı uygulamaları ile hayallerinizdeki şekle sokabilirsiniz. Bunun için elbette ki bir iç mimardan destek almanız gerekmektedir. Burada evinizi iyi bir şekilde keşfeden, ihtiyaçlarınızı belirleyen ve size fikirler sunan bir mimar yaşam kalitenizi arttıran bir evde yaşamanıza sebep olabilir. Bunun için araştırmalar yapmanızın yanında işin uzmanlarından da destek almalısınız.

Bu içeriğimizde size 2017 ev dekorasyonu fikirleri sunmaya çalıştık. Evinizi daha iyi bir yer haline getirmek için faydalı içerikler üretmeye çalışacağız. Evde Mimar ile dilediğiniz an iletişime geçebileceğinizi ve evinizi güzelleştirebileceğinizi unutmayın. 7 gün 24 saat iletişim bölümlerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın