Filli Boya Renk Kartelası-Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri

Filli boya, evini güzelleştirmek isteyenler için binlerce renk seçeneği ile eşsiz bir müşteri deneyimi sunmaktadır. Renk seçeneği ile birlikte kaliteli boyaları ile de müşteri nezlinde önemli bir yer edinmiştir. Renk kartelası ile birlikte evlerin de güzelleştiği, evdekilerin ruhlarının da mükemmeleştiği bir ortama yaratabilmek mümkün olabiliyor. Biz de evinizi güzelleştirebilmek için Filli Boya renk kartelası-kataloğu örneklerini derlemeye çalıştık. Bu bağlamda size örnekler ile birlikte en çok kullanılan Filli Boya tavsiyelerini de sunmaya çalışacağız.

Filli Boya Renk Kartelası-Kataloğu

Filli Boya, Betek Boya bünyesinde olan Türkiye’nin en büyük iç cephe boya markalarından biridir. Özellikle yapı marketlerde kolay bulunabilir olması, markayı iç cephe boya kategorisinde en çok tercih edilen ürün seviyesine getirmiştir. Özellikle Anadolu topraklarında sık tercih edilmesinin başlıca nedeni oradaki nalburda bulunabilir olmasıdır. Kaliteli imajı ve yıllardan beri süregelen marka değeri de bu durumu desteklemekle birlikte günümüzde duvarları süsleyen renkler arasına dahil olabilmektedir. Bu marka nazarında örnekleri incelemek, örnekler üzerinden renkleri seçebilmek etkili olacaktır. Aşağıda Filli boya renk kartelası-kataloğu bulabilirsiniz.

boyatalebiolusturma

filliboyarenkkartelasikataloguiccepheboyarenkleri1 filliboyarenkkartelasikataloguiccepheboyarenkleri2

filliboyarenkkartelasikataloguiccepheboyarenkleri3

En Çok Tercih Edilen Filli Boya Renkleri

Filli boya kendi içerisinde de fenomenler oluşturmaktadır. Fenomen renkler, insanların evlerini daha fazla süslemekte, duvarların birçoğu bu renkler ile güzelleşmektedir. Biz de Evde Mimar olarak kendi müşterilerimizden aldığımız dönüşlerle size en çok kullanılan Filli boya iç cephe renkleri derlemesi yaptık. Umarız sizin için ilham verici olur.

Filli Boya Kum Beji Rengi

Filli Boya kum beji rengi, Türkiye’nin en çok kullanılan renkleri arasındadır. Bu renk sade duruşu ve minimalist anlayışı ile fark yaratan boya renkleri arasında kendine yer edinmiştir. Rengin genel kullanımı mobilyalar ile uyumlu olduğu için de her eve kolaylıkla uyarlanabilmektedir.

filliboyakumbejirengi

Filli Boya Lületaşı Rengi

Lületaşı rengi genel itibari ile sade bir renktir. Sade duruşunun yanında ferahlık katan dokusu ile de bambaşka bir atmosfer yaratmaktadır. Siz de kendi evinizde huzur dolu bir renk istiyorsanız Filli boya lületaşı rengini deneyebilirsiniz.

luletasirengifilliboya

Filli Boya Kartopu Rengi

Kartopu rengi de tıpkı kum beji ve lületaşı rengi gibi en çok kullanılan renkler arasında kendine yer edinmiştir. Sadeliğin ve saflığın temsilcisi olan bir renk evini daha sade tasarlamak isteyenler için mükemmel bir seçenek olacaktır.

kartopuduvarboyarengifilliboya

Sizlere Filli Boyanın en güzel 3 rengini derledik. Evinizi boyatmadan önce bu 3 rengin nasıl kullanılacağı üzerine örnekler de paylaştık. Ayrıca Fawori Boya iç cephe renklerini de inceleyip fikir alabilirsiniz. Siz de bu bakımdan fikir edinebilirsiniz. Bizlere soracağınız sorular ya da öneriler olduğunda iletişim kısmımızdan her daim ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Evinizi Güzelleştirecek Badana Boya Renkleri

Barış Korkmaz

Dekorasyon konusunda size yardımcı olmaya çalışıp daha mutlu ve huzurlu evlerde yaşamanıza destek olmaya gayret edeceğim. Yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın