Gaziantep Boya Badana Ustası Ve Boya Badana Fiyatları

Gaziantep Güneydoğu Anadolu bölgesinin sanayi gelişmişlik ve nüfus bakımından en gelişmiş ilidir. Tarih itibariyle de hala yaşanılan en eski kentlerden bir tanesidir.  Burada evlerin güzelliği çok önemli olduğundan dolayı boyacı ustaları tarafından gerçekten dikkat ettikleri bir yerdir Gaziantep, nasıl ki ev sahipleri boyacılarımıza karşı olumluysa boyacı ustalarımız da sizlerin evini o kadar ince ve güzel olması için çabalamaktadır.

bannermimar-05

Gaziantep Boya Badana ve Yapı Dekorasyon İşleri Nasıl Yapılır?

Gaziantep boya badana ustaları işini en iyi şekilde yaparak sizi hayallerinizdeki dekorasyona ulaştırmaya amaçlar. Gaziantep ayrıca büyük bir şehir olması ve sanayinin gelişmiş olması nedeniyle sizlerin her türlü yapı malzemelerini kolayca bulabileceğiniz ve temin edebileceğimiz bir ilimizdir. Yaptığımız işleri memnuniyet gayesini göz önünde bulundurarak yapmaktayız.

 

gaziantep boya badana ustası ve fiyatları

 

Gaziantep boya badana işleri öncelikle evinizi keşif ile başlar. Evinizi doğru bir şekilde inceleyen boyacı ustası evin eksiklerini tadilat yapılması gereken yerleri sizlere bildirir. Sizin zevkinize göre seçtiğiniz veya karar veremediyseniz bizler sizlere en çok tercih edilen veya en son çıkan boya seçeneklerinde size yardımcı olmaktayız. Boya da seçildikten sonra evinizi güzelleştirmek için çalışmalara başlayabiliriz. Evin tüm iç dekorasyonu ve tadilat evin keşfinden sonra ki süreçte belirlenmektedir. Gaziantep boya badana fiyatları da yaptığımız bu keşiften sonra belirlenmektedir. Boya badananın kalitesi ev sahibi ile konuştuktan sonra belirlenmektedir. Ortaya çıkan plana göre eviniz de boya badana ve tadilat işleri başlamaktadır.

Gaziantep Boyacı Fiyatları

Aşağıdaki tabloda malzeme ve tüm işçilik fiyatlarını görebilirsiniz eğer eviniz buradaki metre kare ölçeklerinde değilse buraya tıklayıp fiyat tablosuna gidebilirsiniz.

Gaziantep Boya Badana Fiyatları Eşyasız Eşyalı
50-80 m2 750-1200 TL 1.00-1.450 TL
80-120 m2 1.200-1.800 TL 1.450-2.050 TL
120-150 m2 1.800-2.250 TL 2.050-2.500 TL

Buradaki fiyatları genel olarak verilmektedir eğer net bir fiyat almak isterseniz online keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Keşif sonrasında tam fiyatlarımız belirginleşmektedir. Burada bilinen boya markaları ile çalışılmaktadır.

Gaziantep Bölgesinde Hangi İç Dekorasyon ve Tadilat İşleri Yapılır?

Gaziantep ilinde yaptığımız iç dekorasyon ve tadilatlarımız dünya standartlarına uygun olarak yapmaktayız. Yıllar içinde Gaziantep ilinin yapısı değişmekte ve daha modern görünüme kavuşmaktadır. Bizler evde mimar ekibi olarak Gaziantep ilinde en çok yaptığımız iç dekorasyonlar ve tadilatları şu sıra ile sıralayabiliriz.

 • Alçı-alçıpan
 • Asma tavan
 • Epoksi zemin kaplama
 • Parke yapımı

Bu faaliyetlerin dışındaki tüm iç dekorasyon çalışmalarını yürütmemizin yanında Gaziantep’te yaptığımız çalışmalarla sizlere de bir fikir vermenin yanında evinizi hayalinizdeki güzelliğine kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eviniz için dekorasyon önerilerinde bulunarak sizlere yardımcı olaya gayret ettik.

Bu yazımızda size Gaziantep boyacı ustası ve boya badana fiyatları ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Ümit ederiz ki sizlere olabildiğinde açıklayıcı olabilmişizdir. Siz de merak ettiklerinizi Evde Mimar ekibi olarak bize iletebilir, soru ve görüşleriniz istediğiniz an da bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Adana boyacı ustası

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

3 yorum

 1. Bir Gaziantepli olarak bu yazınızı çok beğendim en kısa zamanda evimi size boyatmak istiyorum

  9 Şubat 2019, 12:59
 2. Merhabalar. Boya keşif süreci ücretli mi acaba?

  9 Şubat 2019, 13:02
  1. Merhabalar, keşif tamamen ücretsizdir. İsterseniz online keşif ile iç mimardan ücretsiz destek alabilirsiniz.

   9 Şubat 2019, 13:37

Bizi Arayın