Gaziosmanpaşa Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

gaziosmanpasaboyaciustasi

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. Gaziosmanpaşa semti adını, Osmanlı paşası Gaziosmanpaşa’dan almıştır.  Avrupa yakasında olup İstanbul’un geç dönem yerleşim yerlerinden biridir. Gaziosmanpaşa eskiden Eyüp ve Çatalca sınırları içerisinde yer alıyordu. Eyüp ilçesi taşlı ve topraklı olduğu için halk arasında Taşlıtarla deniyordu. 1952 de Göçmenlerin iskanı olmuştur. Nüfus yıldan yıla artmıştır özellikle 80-2000 arası patlama yapmıştır. Bir zamanlar Taşlıtarla olarak anılan bu semt şimdilerde oldukça gelişmiş bir yapıdadır. Nüfusu bir çok ülke ile yarışır durumdadır. Eğer ki sizin Gaziosmanpaşa da eviniz var ise Gaziosmanpaşa boyacı ustaları işini son derece titizlikle yapar. Evde Mimar olarak hizmetlerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. İçeriğimizdeki Gaziosmanpaşa boya badana ustası fiyatları ve detaylı bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

bannermimar-03

Gaziosmanpaşa Boyacı Ustası Fiyatları

gaziosmanpasa-boya-badana-ustasi-fiyatlari
Gaziosmanpaşa bölgesine hizmet veren boyacı ustası ekibi evinizi güzelleştirmek için titizlilikle ve sevgiyle çalışmaktadır. Evinizin her odasını kaliteli boya ile boyarlar ve etik iş kuralları bilinciyle çalışırlar. Evinizi boyattırdıktan sonra daha sade, şık ve güzel bir görüntüsü olacaktır. Gaziosmanpaşa boyacı ustası her zaman işini en iyi yapan ustalardan oluşturulmuştur. Evde mimar ekibi olarak biz de sizin için oluşturduğumuz boyacı ustası ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Hizmetimiz üstün kalite anlayışındadır. Fiyatlara gelecek olursak fiyatlarımız hemen hemen aynı fiyatlardan oluşmaktadır. Semtten semte fiyat değişikliliği olmamaktadır. Fiyat değişikliği; evinizin metre karesi, eşyalı olup olmaması, büyüklüğü ve küçüklüğü vb. durumlardır. Bizler, siz evinizde daha güzel bir şekilde oturasınız diye çalışmalarımızı çok ince eleyip sık dokuyoruz. Evde mimar ekibi olarak sizler için bir fiyat tablosu hazırladık aşağıdan inceleyebilirsiniz :

Boya Badana Fiyat Hesapla

Gaziosmanpaşa Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Gaziosmanpaşa Boya Badana Ustaları

gaziosmanpasa-boyaci-ustasi

Eğer Gaziosmanpaşa bölgesinde oturuyor ve boya badana ustası arıyor iseniz tam doğru adrese geldiniz demektir. Boya badana ustalarımızı seçerken sizler için oldukça titiz ve özenli bir şekilde davranıyoruz. Boya badana konusunda hızlılık şarttır. Ustalarımız oldukça yoğun bir programda çalıştıkları için başladıkları işleri zamanında bitiren ve müşteri hizmetleri bilinciyle çalışan ustalardır. Her meslek grubunda olduğu gibi boya badana ustalarımızda da iletişim kavramı son derece önemlidir. Çalışma sırasında sizlerle sürekli diyalog halinde kalırlar ve sizin isteklerinize göre çalışmalarını sürdürürler.  Boya badana ustasında olması gereken özelliklerin en önemlisi güven olgusu gelmektedir. Boya badana ustaları sizin evinize de kendi evini boyuyormuş gibi boyarlar. Evinizin herhangi bir yerine zarar gelmemesi için oldukça titiz ve dakik çalışırlar. İlk adımda duvarlarınıza astar atarlar veya zımpara yaparlar. Ardından tüm eşyalarınızı üzerilerine boya vs. damlamaması için güzelce muhafaza ederler. Boya işlemi bittikten sonra yaptıkları işleri her hangi bir problem var mı diye tekrardan dikkatli bir şekilde kontrol ederler. Çalışmalarının sonunda ise size gerekli bilgileri verirler.

Gaziosmanpaşa Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Boya renkleri oldukça önemli bir konudur. Evimiz için en iyi renk kararını vermeliyiz. Son zamanlarda popüler olan başlıca renkler vardır fakat tam aksine her insanın kendi zevkine göre evinin rengini seçmesini diliyorum. Gaziosmanpaşa bölgesinde tercih edilen boya renkleri ise genellikle parlement mavisi, gri renk tonları ve kum beji renginin tonlarını oldukça tercih ediyorlar.

Parlement Mavisi Duvar Boyası

Mavinin tonları genellikle sadakati, iyiliği, sorumluluğu temsil eder. Parlement mavisi huzurun temsilidir. Evinize geldiğiniz zaman daha huzurlu olmak istiyorsanız parlement mavisini seçmenizden yanayım. İşinizden stresli geldiğiniz zaman stresinizi azaltır ve size iyi gelir. Ben de mavi tonlarını seven birisiyim. Eğer ki boya badana yaptıracak olursanız parlement mavisini hepinize tavsiye ediyorum.

Kum Beji Duvar Boyası

Kum beji rengi son zamanlarda trendlerde olan bir renktir. Sade ve uyumlu bir renk olduğu için gayet kullanışlıdır. Kum beji rengi sakin bir renk olarak bilinir ve evlerde gayet sizi sakinleştirir. Daha da sakin olmak istiyorsanız kum beji ve yanına toz pembe vb. renkleri de kullanarak stresli zamanlarınızı sakinliğe çevirebilirsiniz. Bu da sizin ruh sağlığınız için gayet faydalı olur. Görüldüğü gibi renkler bile ruh sağlığımıza iyi geliyor.

İlginizi çekebilir:

Gaziosmanpaşa’nın En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir ?

Gaziosmanpaşa’nın en güzel evleri Karayolları, Karadeniz ve Hürriyet mahallelerindedir. Bu mahallelerde genellikle en lüks diye tabir edilen evler vardır.Bu evler kentsel dönüşüm ile yapılmıştır ve hala bir çok inşaat devam etmektedir. Genellikle yeni yapılar , büyük metre kare, fazla oda sayılı, iş etiğine uygun işçilik, izolasyon, merkeze yakınlık, site içi ve dışı havuz, kapıcı hizmeti vb. bulunur. Evlerin çevresi ise genellikle toplu ulaşıma, marketlere, restoranlara, spor salonlarına, pazarlara vb. bir çok sosyal yerlere ulaşım mesafesi oldukça yakındır. Gaziosmanpaşa her ne kadar tehlikeli bir semt olarak da bilinse güvenli mahalleleri de mevcuttur.

Gaziosmanpaşa Boyacı Ustası Nasıl Çalışır ?

gaziosmanpasa-boya-badana-ustasi

Gaziosmanpaşa boyacı ustaları oldukça gayretli, disiplinli, temiz çalışan, iş etiğine sahip bir şekilde çalışırlar. Kendileri  boya badana konusunda oldukça tecrübelidirler. Ustalarımızın bir çoğu 10 yıldan fazla bir çalışma geçmişine sahiptir. Gaziosmanpaşa boya badana ustaları işlerine çok sadık insanlardır ve oldukça anlayışlı insanlardır. Evde Mimar olarak sizler için boya konusunda işini en iyi yapan ustaları seçiyoruz ve evlerinizi titizlilikle boyattırıyoruz. Bu seçimleri yaparken özenli ve titizlilikle davranarak sizler için üstün hizmet anlayışına bağlı olarak çalışanlarımızın doğru kişiler olması için belirli adımlardan geçirdikten sonra referans tekniğiyle işe alıyoruz. Eğer sizde evinizi işinin ehli kişilere boyattırmak istiyorsanız Evde Mimar olarak sizlere çok yakınız.

Gaziosmanpaşa boya badana ve tadilat işlemleriniz için bizimle 0850 360 0626 no’lu telefondan, sitemiz üzerinden veya info@evdemimar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Merve Ilgaz

Ev dekorasyonu ve ev düzenlemesi ile ilgili kendimin ilham aldığı örnekleri ve modelleri sizlere içerik halinde sunmaya çalışacağım.

5 yorum

 1. Evdemimar ekibinin yönlendirmesiyle evimi gri rengine boyattim, kendilerine çok teşekkür ediyorum çok memnun kaldım

  24 Nisan 2020, 22:58
 2. Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık.

  24 Nisan 2020, 22:58
 3. Güzel bir ekip. Başarılar ve hayırlı kazançlar dilerim.

  25 Nisan 2020, 00:12
  1. Teşekkür ederiz 🙂

   25 Nisan 2020, 01:33
  2. Teşekkürler Burcu Hanım

   25 Nisan 2020, 05:40

Bizi Arayın