Gecenin Keyfini Sürebileceğiniz Özel Tasarım Gece Lambası Modelleri

Günün yorgunluğunu atmak için odamıza çekildiğimizde kendimize  zaman ayırmayı tercih ederiz. Yatağa uzanıp kitap okumayı ya da hafif bir müzik açıp loş bir gece lambası eşliğinde dinlenmeyi kim istemez ki… Masanızda ya da duvarda kullanabileceğiniz gece lambası modellerini sizler için inceledik ve görsellerimizle tarzınıza uygun olanı sunmaya çalıştık. Odanıza uygun gece lambası modellerini birlikte inceleyelim.

1-Dekoratif Masa Lambası

Geceleri uyumadan önce hepimiz kitap okur, dergi karıştırır, günü değerlendiririz. Böyle zamanlarda baş ucumuzda bize eşlik edecek dekorasyona uygun dekoratif masa lambaları kullanabiliriz. Mobilyalarınızın rengine ve modeline göre farklı tasarımlara sahip masa lambası tercih edebilirsiniz. Mobilya ve ev dekorasyon mağazalarında ya da butik dükkanlarda özel dizayn gece lambaları bulabilirsiniz.

2-Duvar Gece Lambası Modelleri

Sadece yatak odanızda değil merdiven boşluklarında, koridorda ve zamanınızın büyük bir vaktini geçirdiğiniz oturma odasında duvar lambaları hem dekoratif hem de kullanışlı olacaktır. Gece karanlıktan korkanlar ve sıklıkla uykudan kalkanlar için çok kullanışlı olacak duvar lambası modellerini evinizin tasarım aklına uygun olarak alabilirsiniz.

3-Led Gece Lambası ile Masal Diyarına Yolculuk

Gece lambalarının en keyifli ve ışıl ışıl olanı led ışıklar… Önceleri sadece yılbaşı zamanı kullandığımız uzun led ışıklar şimdi her yaştan dekorasyon severin yatağını ve odasını süslüyor. Farklı uzunluklarda bulabileceğiniz led gece lambalarını ister duvarınıza sabitleyerek, ister yatağınızın etrafına ve üzerine dolayarak yıldızların altında uyuma keyfini kendi yatağınızda yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuk odalarında ve genç odalarında kullanılan led ışıkları yaratıcılığınız ile birleştirerek müthiş tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere birbirinden şık ve tasarım gece lambası modellerinden bahsettik ve görsellerimizle ilham olmaya çalıştık. Sizlerde bir an önce kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir gece lambası edinin ve ışığın yarattığı atmosfer eşliğinde keyifli vakit geçirin.

İlginizi çekebilir: Eviniz İçin İlginç Aydınlatma Fikirleri ve Önerileri

İlginizi çekebilir: Küçük Yatak Odası Dekorasyonu için 10 İç Mimar Önerisi

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın