Güngören Boyacı Ustası Boya Badana Hizmetleri

gungoren-boyaci-ustasi

Güngören, İstanbul’un Avrupa kıtasında yer alır. Yüz ölçümü bakımından en küçük ilçesidir. Metropol semti olmasından dolayı kırsal bölgesi ve köyü yoktur. Küçük bir ilçe olmasına rağmen nüfusu kalabalıktır. Güngören tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bugün hala eski zamanlardan bugüne kadar korunmuş olan çeşitli mirasları ile mistik havasını korumaktadır. Güngören tarihi çok eski devirlere dayanan bir yaşam alanıdır. Bizans dönemindeki köyün eski adı Vitos’tur.  Bizans İmparatorluğu’nun geçimine büyük katkıda bulunurdu. Ayrıca araziden Halkalı içme suyu kanallarının geçişi, dini öneme sahip Ayazma’nın bulunuşu köyün değerini arttırmaktaydı. Osmanlı döneminde İstanbul’da Samatya ve Yenikapı yemenici esnafının dokudukları yemenileri, padişahtan almış oldukları izinle suyu bol olduğu için burada yıkanırdı.

Güngören Boyacı Ustası Fiyatları

Güngören boyacı ustası işine sevgi katarak evinizi güzelleştirmeyi amaçlar. Konforlu ve nefes alabileceğiniz alanlar yaratmak her zaman önceliğidir. Her ev farklı özelliklere sahip olduğu için her boya badana süreci de beraberinde farklılıklar getirir. Bu noktada Güngören boyacı ustası tecrübesine dayanarak yaptığı analizlerle titizce oluşturduğu planı uygular. Güngören boyacı ustası için disiplin çok önemlidir. Bu konuda asla taviz vermemesiyle bilinir. Güngören bölgesindeki ortalama boyacı ustası fiyatlarını görmeniz için bir tablo oluşturduk:

Çatalca Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Evinizin duvarlarında çatlak ve rutubet gibi sorunlar varsa tablodaki fiyatlar değişiklik gösterebilir. Daha detaylı fiyat bilgisine online olarak ulaşabilirsiniz.

Güngören Boya Badana Ustaları

Ev dekorasyonu duvarların boyanmasından başlar. Ev dekorasyonunda en az dış cephe boyası kadar iç cephe boyası da çok önemlidir. Boya badana çalışmalarında yapılan ufak dokunuşlar dahi büyük farklar yaratmakta etkilidir. Hepimizin zevkleri farklıdır ve ev dekorasyonunda kendimizi ifade etmeye çalışır evimizin bizden izler taşımasını sağlarız. Evinizde olduğunuz sürece sürekli gözünüzün önünde olacak en büyük alan duvarlardır. Evinizdeki güzel boyanmış duvarlara giden yol da Güngören boya badana ustalarından geçer. Güngören boya badana ustaları sizin için önemli olan hiçbir ayrıntıyı atlamadan boya badana sürecinin planını etkili analizlerle çıkartır ve işe koyulur. Badana sürecinin yoğun verilen emeklerin bir sonucu olduğu unutulmamalıdır.

Güngören Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Fildişi rengi hemen her dönem mimarisinde kullanılan bir renktir. İç mekan dekorasyonunda modern, minimalist, country gibi her tarz dekorasyonda tercih edilebilir. Elektronik cihazlarımızın yaydığı radyasyonun sebep olduğu negatif enerjiyi en aza indirir. İnsan enerjisini dengeleyici özelliğe sahip olduğu için evlerde sıkça kullanılan bir renktir. Minimalist veya dar kullanım alanına sahip evlerde de ışığı yansıtma özelliği nedeniyle kullanıldığını görmekteyiz.

Fildişi rengini dekorasyon bütünlüğüne göre kombinlemek genellikle kolaydır. Güzel bir uyum yakalanabilecek renkler skalası yine oldukça geniştir. Bizim favorilerimiz olan meltem rengi, alaçatı rengi ve mavinin pastel tonları ile göze hoş görünen bir uyum sağlanabilir. Bu renkler yumuşak geçişlerden hoşlananlar için harika bir seçim olacaktır. Daha canlı renklerden hoşlananlar da yine zevke göre turkuaz, sarı, mercan gibi renkler yanında kullanabilirler. Bu renklerin modunuzu yükselteceğinden Evde Mimar ailesi olarak oldukça eminiz.

Mavi, gökyüzü ve denizin simge rengidir ve onlar gibi insan psikolojisi üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.  Mavi inceliğin ve nezaketin rengidir. Yaratıcılığı, hayalciliği, ciddiyeti, güvenilirliği ve idealizmi beraberinde getirir. Bulunduğunuz ortamın mavi renkte olması size soğukkanlılık, olgunluk ve pozitif atmosfer getirir. Gökyüzü mavisi rengiyle boyanmış odanıza girdiğinizde rahatlatıcı bir yumuşak mavi temiz hava hissedersiniz. Yatak odasında tercih etmek mavi rengin sakinleştirici özelliği sayesinde uyku kalitenizi artırabilir. Bunun yanında keten yatak takımları kullanmak da iç mekanlarınıza yaz havası katmak için her zaman iyi bir yoldur. Açık renk mobilyalarla şık bir uyum sağlanması mümkün.

Doğanın verdiği güven, huzur ve yaratıcılığı insanlara yansıtır. Ev dekorasyonu sırasında kumaşlı eşyalarda, duvarlarda veya herhangi bir şekilde kullanılan yeşil renk ve tonları, sizin doğaya ve canlı çiçeklere olan ihtiyacınızı tatmin edebilir. Mistik yaşam tarzına sahip olanlar için idealdir. Eğer meditasyona ilgi duyuyorsanız vücudumuzdaki çakralardan kalp çakrasının yeşil renkle sembolize edildiğine aşinasınızdır. Kalp çakrası kalbimizle, ciğerlerimizle, göğsümüzle; yani bizim temel merkezimizle alakalıdır. Eğer kalp çakranız açık ve güçlüyse pozitif enerji yayar, hayatınıza sevgiyi çekersiniz. Kendinizi yeşil renkle çevrelediğinizde sakin ve açık görüşlü olursunuz. Eğer evinizin duvarlarını hangi yeşil tonuna boyamanız gerektiğinde kararsızsanız size önerimiz su yeşili rengi olacaktır.  Renk kombinasyonlarında ise yine su yeşili, beyaz, bej ve kahverengi tonlarında mobilya ve aksesuarlar kullanmak hoş bir görüntü oluşturur.

İlginizi Çekebilir: Göz Alıcı Modern Salon Dekor Ürünleri

Güngören’in En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Güngören ilçesi tarihin birçok döneminden esintiler taşımaktadır. Daha çok dini sembollerin yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Genç Osman Camii, Tarihi Yeniçeri Ocağı ve Aziz Paşa Mesire Yeri bunlardan birkaçıdır. Güngören Güneşli mahallesi konut seçiminde tercih edilmekte ve nüfus yoğunluğu her geçen gün artmaktadır. Güngören tarihi yarımadaya yakınlığı sebebiyle eski zamanlardan beri metropol olarak süregelmiştir.

Güngören Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

Güngören boyacı ustası boya badana sürecinin her aşamasında sizinle iletişim halindedir. Sürece başlamadan önce derin analizler sonucunda evin planını çıkarır. Boya badana sürecinde mekan zemininin ve (varsa) eşyaların korunmasına dikkat eder. Bilgi birikimi olan ve profesyonel ekiplerle organize halinde hiçbir ayrıntıyı atlamadan size zaman geçirmekten keyif alacağınız bir yaşam alanı sunar. Size de bu keyfi yaşamak kalır. Özel istek ve önerilerinize hangi aşamada olursa olsun kulak verir ve sizi dinler. Süreç sonunda ev sahiplerine memnuniyet garantisi sunarlar.

gungoren-boya-badana-ustasi

İlginizi Çekebilir: Boya Badana Ustası Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde Mimar ailesi olarak sizi profesyonel boya badana ustalarıyla bir araya getirmek her zaman birinci amacımız. Daha fazla bilgi için bizimle web sitemizdeki iletişim kanallarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Evra Dinç

Dekorasyona olan tutkum her geçen gün büyüyor ve pek çok araştırma yapıyorum. Burada sizlerle beğendiğim fikirleri paylaşacağım.

2 yorum

  1. Daha önce Evde Mimar’a evimi boyatmış biri olarak kaliteli paylaşım için teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık 🙂

    23 Nisan 2020, 14:46
    1. Memnuniyetinize çok sevindik. İyi günler dileriz 🙂

      23 Nisan 2020, 23:02

Bizi Arayın