Kağıthane Boyacı Ustası Boya Badana Hizmeti

kagıthaneboyaciustasi

Kağıthane; ismini geçmişten alan nadir semtlerden biridir. Engebeli arazisi vadiler ve derelerden oluşmakta olup vadide geçmişte tarihte kağıt imalathanesi olduğu söylenmektedir. Kağıt imalathanesinin dışında vadilerde un değirmenleri ve barut üretimi yapılan baruthanelerde bulunmaktaymış. Enteresan bir bilgide 18. yüzyıla kadar Kağıthane laleleri ile de çok meşhurmuş. Bölgede Osmanlı zamanında çok fazla tarihi köşk ve kasır yapılmış olup en meşhuru Sadabad kasrıdır. Günümüzde aynı ismi taşıyan eski kasrın yanında bulunan sadabad camii günümüze kadar tarihi görüntüsü koruyarak ahşap evler ile birlikte gelmiştir. Tarihten gelen güzel mimari düzenlemeler bugün merkezi konumda olan Kağıthane’de kentsel dönüşüm ya da yeni yapılanmalarda dikkat edilerek tasarlanmaktadır. İlçenin konumu gereği çok fazla nüfus sirkülasyonu olduğu için yeni evlerine taşınan, evlerinden çıkanlar ya da değişiklik isteyenler boyacı ustalarımızı tercih etmektedir. Kağıthane boya badana hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

bannermimar-03

Kağıthane Boyacı Ustası Fiyatları

Boya badana hizmeti veren boyacı ustalarımız fiyatlandırma yaparken birçok kriteri göz bulunduruyor. Bu kriterlerden bazıları evinizin ilk defa boyanıyor olması, daha önce boyanmış koyu bir boya badana renginin üstüne yapmak istediğiniz bir boya badana rengi, uygulama yapılacak olan zeminin durumu gibi durumlar Kağıthane boyacı ustalarımızın size vereceği fiyatı farklılaştırmaktadır. Dilerseniz aşağıdaki tablo haricinde biraz daha detaylı bir fiyatlandırma yapmak isterseniz fiyat hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çatalca Boya Badana Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler
1+1 (60-80 m2) 600-780 TL 1.100-1.300 TL
2+1 (80-120 m2) 780-1.150 TL 1.300-1.450 TL
3+1 (120-150 m2) 1.150-1.400 TL 1.450-1.650 TL

Kağıthane Boya Badana Ustaları

Kağıthane boyacı ustası konusunda biraz kısıtlı bir ilçe olurken hizmet veren boyacı ustalarının da sizlere çok fayda sağlayamadığını tespit ederek bu bölgede boya badana hizmeti vermek için yola çıktık. Kağıthane boyacı ustalarımız deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Bu boyacı ustalarımız sizlere gerek duyulduğunda tüm tecrübelerini aktarmaktan mutluluk duyacaktır. Nedir bu boyacı ustası tecrübeleri derseniz birkaç örnek ile sizlere bahsedebiliriz; saten boya yaptırmak istiyorsunuz fakat duvarların zemini düz ve pürüzsüz olmadığından uygun hale getirmek size ekstra maliyetler yaratacağında plastik boya çeşidi ile de aynı havayı yakalayabileceğiniz tavsiyesini yapar. Diyelim odanız güneş almıyor ve sizin boya badana renk seçiminiz koyu tonlarda bu renkler sizlerin vakit geçirdiği ortamları daha karanlık hale getirip sizleri mutsuz edebileceğinden daha açık renkler kullanmanız ile odalarınızın aydınlanarak mobilyalarınızın ön plana çıkacakları tavsiyesinde bulunur. Dilerseniz bu bölgede tercih edilen boya renklerini yazımızın devamında okuyarak konu hakkında fikirler edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Ev Boyama Ustası Nasıl Seçilir? Tüm Detaylar

kagithaneboyaciustasinasilcalisir

Kağıthane Bölgesinde Tercih Edilen Boya Renkleri

Nar çiçeği boya rengi genellikle büyük evlerde salonlarda tercih ediliyor. Boyacı ustalarımız tarafından bu alanlarda daha çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri açık renk mobilya ve dekorasyon aksesuarları ile ferahlatıcı yaşam alanları sağlamasıdır.

Göz Atabilirsiniz; Marshall Renk Kartelası ve Kataloğu İç Cephe Boya Renkleri

İlginizi Çekebilir; Nar Çiçeği Rengi Boya ve Dekorasyon Örnekleri

Mavi boya badana rengi her yerde kullanabileceğiniz çok farklı tonları olan ve en fazla tercih edilen renklerden biridir. Boya badana hizmeti veren boyacı ustalarımız bu renkleri genç odalarında ve daha fazla vakitler geçirilen oturma odalarında da tercih edilmesi için tavsiye etmektedir.

Mürdüm boya rengi gri ve beyaz ile birlikte kullanıldığında ortaya muhteşem bir görsel şölen çıkmaktadır. Kağıthane boyacı ustası bu rengi önerdiği alanlar hepimizin günün yorgunluğunu atacağımız ve güne güzel başlayacağımız yatak odalarında tercih edilmesini önermektedir.

İlginizi Çekebilir; Mürdüm Rengi Duvar Boyası ile Zenginleşen 20 Ev

Şampanya boya rengi krem renginin tonları arasında gösterilse de başlı başına bilinen bir ana renk gibidir. Boya badana hizmeti verdiğimiz müşterilerimize mutfaklarında, yemek odalarında ve salonlarında ahşap tonlarında ki mobilyaları ile harika görüneceğinin tavsiyesini vererek tercih etmelerini birçok kez sağlamışızdır.

Kağıthane’nin En Güzel Evleri Hangi Bölgesindedir?

Günümüzde ilçenin her bölgesinde halen her gün yeni bir konut ve ofis projesi yükselmektedir. Levent, Şişli, Maslak ve Taksim gibi merkezi yerlere ulaşımın kolay olması Kağıthane’nin yenin projelerinin tercih edilmesinde büyük rol oynuyor. Seyrantepe mahallesi ve cendere caddesi bu yeni oluşumun lokomotif yerleri olarak göze çarpmaktadır. Kentsel dönüşümüzde hızla ilerlediği Cendere caddesine kısa sürede ulaşımı kolaylaştıracak metro istasyonu da hizmete gireceğinden bölgeyi çok daha cazip hale getirecektir.

Kağıthane Boyacı Ustası Nasıl Çalışır?

kagithane-boyaci-ustasi

Kağıthane boyacı ustası deyim yerindeyse sizler için varlar. Sizlerin fiyat hesaplama kısmında yapacağı ön çalışmadan sonra talebiniz üzere uzaktan keşif ile sizlerin vaktini çalmadan en hızlı şekilde fiyat tekliflerini hazırlayıp iletmektedir. Bu keşif sırasında sizlere soracakları doğru sorular ve sizlerin talepleri doğrultusunda evinize veya ofisinize en uygun boya badana renkleri de belirlenecektir. Bu aşamadan sonra ise bizleri tercih etmeniz doğrultusunda boya badana hizmetimiz için boyacı ustalarımız size en uygun zamanda süreci başlatacaktır. Başlamadan önce birçok boyacı ustasının yapmadığı sizlere sonrasın da ek maliyet ve iş yükü oluşturmayacak önlemlerini almaktadır. Mobilyalarınızın üstünü, zeminleri ve eşyalarınızı koruma malzemeleri ile kaplamak alacakları öncelikli önlemlerdir. Tüm bunlardan sonra sizleri hayalini kurduğunuz yaşama ve çalışma alanlarınıza kavuşturmak için büyük bir özveri ile çalışacaklardır. Hizmetimizi tamamladığımızda sizlerin yüzündeki mutluluk bizim en büyük kazancımız olmaktadır. En kısa zamanda size hizmet vermek için sabırsızlandığımızı bilmenizi ayrıca isteriz.

Erkan Öztürk

Ev dekorasyonu ve iç mimari hakkında araştırmalarımı burada sizlerle paylaşmak için gayret edeceğim.

Bizi Arayın