Kartopu Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Uyumlu Renkler

kartopubeyaziduvarboyasi

Ne beyaz ne de bej tam arada bir renk ile karşınızdayız kartopu rengi tam size göre bir renk. Sizlerin de dekorasyonuna son derece olumlu bir biçimde katkı verecek olan kartopu rengi ile siz de dekoratif çalışmalar yapabilirsiniz. Evde Mimar olarak bu içeriğimizde siz ile beraber kartopu renkleri inceleyerek sizlere örnekler sunacağız.

kartopurengiduvarboyasi

Kartopu Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Kartopu rengi ile ilgili örnekleri inceleyerek çok daha iyi ilhamlar alabiliriz. Bu bölümde de sizlere evlerde kartopu renginin kullanımını ve nasıl renkler ile kombin edilebileceğini görebileceksiniz.

bannermimar-04

Kartopu Rengi ile Uyumlu Renkler

Kartopu rengi beyaza yakın bir renk olduğu için beyaz renk ve türevleri ile birlikte kullanılması doğru değildir. Burada biraz daha koyu renkler ile birlikte tercih edilmelidir. Kartopu rengi özellikle kendine yakışan enerji dolu renkler ile çalışmaktadır. Kartopunun enerjisini evinize yansıtmalı, duvarlarınız ile ev eşyalarınızı tam bir bütün halinde kullanmalısınız.

 

İlgili içerik: Gri yatak odası örnekleri

Kartopu Rengi ve Kullanımı Nasıl Olmalı?

Kartopu rengi özellikle büyük evlerde tercih edilir. Sade görünüme sahip ve bol ışık alan evlerde kartopu rengini biz Evde Mimar olarak öneriyoruz. Bununla birlikte rengin genel kullanımı da minimalist tarza yakın olduğu için sade şekle sahip mobilyalar ve ev eşyaları ile tam bir uyum içerisinde kendini göstermektedir. Bununla birlikte kartopu rengi ile beyaz renklerin yan yana kullanılmasını çok hoş karşılamıyoruz. Burada farklı renklere gitmekte fayda var. Eğer eviniz genel olarak beyaz mobilyalardan oluşuyorsa kartopu rengi yerine daha farklı bir renk tercih etmenizi size önerebilirim.

Bu içeriğimizde sizlere kartopu rengi ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bize iletebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bizimle paylaşabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük boya badana firması Evde Mimar ile siz de kendi evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İlgili içerik: Bordo ile uyumlu renkler

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın