Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri İçin Dekorasyon Tüyoları

Kuzey Kıbrıs asırlarca birçok medeniyetin boyunduruğu altında kalmıştır. Bu sebeple tarihi ile gelen turistleri kendine hayran bırakmakta oldukça başarılıdır. Tarihi yönleri, birçok kültürün etkisi altında kalması ve sahilleriyle bilinen Kıbrıs’ın dekorasyon tarzı da kültürel, doğal ve otantiktir. Sıcak hava koşulları ve uzun kıyıları sebebiyle yazlık ev görünümü hakimdir. Bu yüzden hem renkli hem de doğal bir hava yaratmak daha doğru olacaktır. Bu renkli adadan bir ev satın aldığınızı ve tüm dekorasyonunu bu eğlenceli tarzda yarattığınızı düşünün. Bu hayalin gerçekleşmesinde ilk adım olarak: GoldMark Estates!

Kıbrıs satılık evler arasında en iyi fırsatları ve size en uygun evi bulmak için ziyaret etmeyi unutmayın.

bannermimar-05

Dekorasyonda kullanılacak renkler

Eğlenceli gece hayatı ve renkli sahilleriyle Kıbrıs’tan alınan bir evin olmazsa olmazı mavi renktir. Beyaz ve mavi renk birleşince denizin sembolü hale gelir. Bunun dışında bu evlerde yine beyaz ve krem renkli ve konforlu mobilyalar seçebilirsiniz. Bu açık renklerin yanında, Kıbrıs genelinde hakim olan otantik havayı da unutmamak gerekir. Evinize otantik bir hava katabilmek için çeşitli kültürel desenler ve halılardan yararlanabilirsiniz. Hatta duvar halıları bu tarz dekorasyon için vazgeçilmez bir unsur olabilir. Duvar halıları hem modern bir yenilik hem de desenleriyle geleneksele dönüştür. Kıbrıs’ta bir evi dekore etmek istiyorsanız, en büyük yardımcılarınız açık renkler ve kültürel desenlerdir.

Kıbrıs’tan ev almak

Bu renkli ve eğlenceli adadan bu kadar bahsetmişken peki Kıbrıs satılık ev almayı düşünür müydünüz? Kıbrıs satılık ev fiyatları nasıldır, Kıbrıs satılık ev örnekleri nelerdir gibi soruların cevapları ve Kıbrıs satılık evler ile ilgili detaylı bilgi için GoldMark Estates web sitesinde Kıbrıs satılık evler ve Kıbrıs yatırım fırsatları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Satılık Ev Fırsatları

Bir çok kişinin hayalinde temiz doğası olan, eşsiz manzaralı ve huzur dolu bir yerde yaşam alanını kurmak ister. Özellikle son zamanlarda bilhassa metropol şehirlerin kalabalığından ve stresin bunalan insanların en çok istekli olduğu bir yaşam şeklidir. Tüm bunların hayalini kurarken bir yandan ailedeki diğer üyelerin yaşam şekillerini, eğitim geleceklerini ve kendi hayat beklentilerimizi gözden geçiririz. Böyle bir şehir yada ülke arayışına girilir zaman zaman…  Sizin ve ailenizin beklentilerini karşılayacak bir yer arıyorsanız burası neden Kuzey Kıbrıs olmasın? Kuzey Kıbrıs masmavi denizi, etkileyici doğası ve yüksek yaşam standartları dolayısıyla son yıllarda dünyanın dikkatini çekmeyi başaran bir ada ülkesidir. Gelişen ve büyüyen ekonomisi, başarılı üniversite ve hastaneleri ile KKTC emlak piyasasını bir üst noktaya taşıyan Kuzey Kıbrıs satılık ev fırsatları başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Geçtiğimiz yıllarda daha çok emeklilerin ve öğrencilerin odak noktası olan Kuzey Kıbrıs, altyapı çalışmaları, turizmdeki gelişimi ve aldığı yatırımlar doğrultusunda yedi yıldızlı bir yaşam fırsatı sunan Kuzey Kıbrıs yeni konut projeleri ile etkileyici bir ada ülkesi haline gelmiştir.

 

Kuzey Kıbrıs Yatırım Fırsatları

Kuzey Kıbrıs satılık ev ilanlarına olan talebinin artmasındaki en büyük nedenlerinden biri yatırım fırsatlarıdır. Evi uygun fiyatlara alabileceğiniz fırsatları değerlendirerek sterlin cinsinden kiraya verebilirsiniz. Amortisman süresinin Türkiye’ye göre daha kısa olması da Kuzey Kıbrıs’ın yatırım için tercih edilmesinin bir diğer nedenidir. Bildiğiniz gibi Kuzey Kıbrıs adeta bir turizm cennetidir. Bu şahane ada ülkesinin doğası özenle korunmakta, temiz havası, altın rengi kumsalları, bol güneşi ve eşsiz güzellikteki denizi ile turistleri kendine aşık etmiştir. KKTC emlak piyasasındaki bu kayda değer artışın gerçekleşmesinde turistlerin büyük bir payı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gelen turistler, kendi ülkelerinde bu kadar yüksek standartlarda bir yaşam fırsatı bulamamış yada hayalindeki yaşam alanını oluşturamamış olabiliyor. Kuzey Kıbrıs’ın eşsiz güzellikteki daireleri, bahçeli ve dağ manzaralı villaları ve her geçen gün artan konut projeleri ile herkesin dikkatini çekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs’ta Ev Sahibi Olmak İçin 5 Neden

Bu içeriğimizde sizlere Kuzey Kıbrıs Ev Dekorasyonu hakkında bilgi ve tüyolar vermeye çalıştık. Umarız faydalı olabilmişizdir. Ev dekorasyonu hakkında detaylı bilgi almak için Evde Mimar olarak sorularınızı yanıtlamaya hazırız!

 

 

 

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın