Konuklarınızı Hayran Bırakacak Misafir Odası Örnekleri

misafirodasiornekleri

Hemen herkes içinde yaşadığı evi kendi için dilediği gibi ve onu yansıtacak şekilde dekore eder. Bunu yaparken ailenin, arkadaşların ve misafirlerin de bu dekorasyonu beğenmesini ister. Zevk ve tarzlar ne kadar göreceli kavramlar da olsalar, herkesin sahip olmak isteyeceği bir dekorasyon yapmak mümkün. Özellikle ortak alan olan ve içinde çok fazla vakit geçirilen misafir odaları da bu dekorasyonu uygulamak için en doğru yerlerden biri. Üstelik güzel ve gösterişli bir dekorasyona sahip olmak için bütün odanızın eşyalarını değiştirmenize de gerek yok. Size göstereceğimiz örnekler ve söyleyeceğimiz ipuçları işinize oldukça yarayacak. Eğer siz sıfırdan bir misafir odası yapıyorsanız, çok şanslısınız. Bu yazımızda sizin için hazırladığımız örneklerden ilham alarak, hayalinizdeki dekorasyonu gerçekleştirip, konuklarınızı hayran bırakacak misafir odasına sahip olabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım!

bannermimar-03

Bambu Misafir Odası Takımıyla Dekorasyonunuzu Güçlendirin!

Son zamanlarda bohem tarza artan ilgiyle birlikte dekorasyonda her zamankinden daha fazla şekilde yer alan bambular, dekorasyonunuzu güçlendirmenize yardımcı olacak. Nasıl mı? Hem doğal ve güzel durması hem de diğer materyallere göre çok farklı bir havaya sahip olması, onu diğerlerinden hızlıca ayıracak. Üstelik bambu koltuk takımına sahip olmanız için sadece bohem tarz bir misafir odası dekorasyonunuzun olmasına gerek yok. Artık farklı renk ve formlarda bulunan çeşitleriyle bambuyu diğer tarza ait mobilyalarla kombinleyerek, güzel ahenk yakalamanız mümkün. Koltukların hepsini bambudan tercih edebileceğiniz gibi, sadece üçlü koltuğu ya da berjerinizi de bambudan yana seçebilirsiniz. Bambu misafir odası takımları, sade ve şıklığı bir arada isteyenlerin kurtarıcısı haline gelecek.

Büyük Avizelerle Gösterişli Bir Görünüm Yakalayın!

Dekorasyon yapılırken çok önemli değilmiş gibi dursa da avizeler bir odanın tamamlayıcısı ve o odanın tarzını parlatan bir detaydır. Siz de tercihinizi büyük avizelerden yana kullanarak, ihtişamlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik büyük avizeler sadece lüks dekorasyonda olur gibi bir düşünceye kapılmanıza gerek yok! Günümüzde herhangi bir tarza uygun büyük ve gösterişli bir avize bulmak mümkün. Misafir odası avizesi seçerken geri kalan dekorasyonla, istediğiniz avizenin materyallerinin uyduğuna ve o avizenin dekorasyonla bütünleşeceğine emin olmalısınız.

İlginizi çekebilir: Evinizi Güzelleştirecek Boya Badana Renkleri

Tarzınıza Uygun TV Üniteleriyle Misafir Odası Dekorasyonunu Tamamlayın!

Misafir odalarının en önemli mobilyalarından biri olan TV üniteleri, dekorasyonun da en çok önem verilmesi gereken parçalarından biri olacak. Odanızın dekorasyonuna TV ünitesinden başlayabileceğiniz gibi en son üniteye karar vererek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Misafir odasındaki diğer bütün mobilya ve dekoratif eşyaların, TV ünitesi ile aynı dili konuştuğuna özen göstermelisiniz. Günümüzde pazarın büyümesiyle birlikte, her tarza uygun ve her boyutta ünite bulacağınız gibi kendi istediğiniz boyut ve düzende TV ünitesi yaptırmak da mümkün. Özel olarak yaptıracağınızın daha maliyetli olacağını göz önünde bulundurmak, faydalı olacaktır. Üniteler hem dekoratif olarak iyi durduğu hem de çok fazla saklama alanı sağladığı için son derece de kullanışlı olacak.

Her tarza uygun ve sizin de kendi misafir odası dekorasyonunda kullanabileceğinizi düşündüğümüz örnekleri sizin için listeledik. Hayalinizdeki misafir odasına kavuşmak için ilham alabilir ve kendi dekorasyonunuza daha emin bir şekilde başlayabilirsiniz. İyi uyarlandığını düşündüğümüz örnekler aşağıdaki gibidir.

Bu içeriğimiz de misafir odası dekorasyonuna dair her şeyi sizin için açıkladık. Umarız, hayalinizdeki misafir odasına sahip olabilmek için listelediğimiz örneklerden ilham alır ve misafirlerinizi hayran bırakacak misafir odası dekorasyonunu gerçekleştirirsiniz. Ev dekorasyonuna dair daha fazla bilgi sahibi olmak için diğer blog yazılarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan bütün sorularınız için ekibimizle ne zaman isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Özgün Sert

Büyük ilgi duyduğum ev dekorasyonuyla ilgili trendleri ve beğendiğim fikirleri sizinle paylaşacağım.

Bizi Arayın