Kum Beyazı Duvar Boyası Örnekleri ve Uygulamaları

buzbeyazievlervedekorasyonlar

Kum beyazı rengi özellikle dekorasyon dünyasının en sevdiği renklerden biridir. Beyaz rengin çekiciliği ile birlikte şık bir görünüm de hedeflemek isteyen kişilere hitap eder. Rengin salonlarda ve oda geçişlerinde kullanılması son derece yaygındır. Özellikle geniş evlerde ve büyük salonlarda kum beyazı rengi tercih edilir.

kumbeyazirengi

Beyaz renk pek çok renk ile tam bir uyum içerisinde çalışır. Ev sahipleri genel olarak renk seçimlerinde zorlanıyorlarsa beyaz rengin tonlarına doğru hareket ederler. Kum beyazı da bu tonlardan biridir. Sadeliği temsil eden kum beyazı ile sizler de evinizi minimalist bir tarzda düzenleyebilirsiniz. Sadelik ve minimalist anlayışı ile kendini konumlandıran kum beyazı rengi için evinizin huzur kaynağı ifadesini kullansak yanlış bir sözcük seçmiş olmayız.

Kum Beyazı Dekorasyon Örnekleri

Kum beyazı dekorasyon bakımından güçlü bir renktir. Ev dekorasyonuna katkısı ve insan yaşamına etkisi büyük olan renkler arasında sayılır. Aşağıda sizler için derlediğimiz örneklerde de kum beyazı renginin kullanımını ve dekorasyon aklı anlamında örnekleri bu içeriğimizde görebilirsiniz.

Kum Beyazı Hangi Renkler ile Uyumludur?

Kum beyazı rengi beyazı seven her renk ile uyum içerisinde çalışır. Genel kullanım olarak koyu renkler ile birlikte kullanılmaktadır. Özellikle mobilyaların ve ev eşyalarının koyu tonları barındırması kum beyazı renginin gücünü arttırır. Koyu renklerin yanı sıra mavinin koyu tonları olan lacivert ve benzeri tonlar da kum beyazı ile tercih edilir. Gri ve grinin açığa yakın tonları sadelik anlayışını güçlendirdiği için kum beyazı severler tarafından seçilmektedir. Aynı zamanda duvarların genel dekorasyonuna olan katkısını arttırmak amacı ile grinin kullanımı da elinizi güçlendirecektir.

Kum Beyazı ile Dekorasyon

Dekorasyon aklının barındırıldığı her evde beyaz önemli bir yer kaplar. Özellikle beyazın yanına ilişdirilen renkler, genel yaşam anlayışına da katkıda bulunurlar. Kum beyazı ile dekorasyon yapabilmek için duvarlarınızda bulunan bu rengi tablolar, saatler ve diğer duvar dekorasyonu gereçleri güçlendirmeniz önerilir. Bu dekorasyon gereçlerinin renkleri eğer seçeceğiniz mobilyalar ve parkeler ile uyumlu olursa kombinleme avantajı sayesinde evin genel atmosferinin tamamlanmasına da yol açacaktır.

Bu içeriğimizde sizlere kum beyazı rengi ile alakalı örnekler sunmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur siz de evinizde boya badana ve dekorasyon konusunda yardım almak istiyorsanız bizimle ücretsiz keşif yapabilir, ücretsiz dekorasyon önerileri ile birlikte uygun fiyata evinizi güzelleştiren uygulama ekibimizle de tanışabilirsiniz.

İlgili içerik: Roma grisi rengi

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın