Limon Küfü Rengi Duvar Boyası Örnekleri ve Kullanım Önerileri

limonkufurengiduvarboyasiornekleri-768x384

Evde Mimar olarak limon küfü rengini çok seviyoruz. Sizlerin de evinde olması için bu içeriğimizde sizlere rengin kullanımını ve örneklerini sunmaya çalışacağız. Umarız beğenir ve evinizde uygularsınız.

Limon küfü rengi özellikle çocuk odası dekorasyonu için vazgeçilmez renkler arasında yer almaktadır. Enerji verici özelliğinin yanında sade duruşu ve dekorasyonda güçlü bir uyum avantajının olması rengi daha kullanılabilir bir hale getirecektir. Sarının o hayal gücünü geliştirici etkisi de rengin duvarlarda kullanımı sırasında gerçekten duvarlarınızı güçlendirecektir.

boyacibanneri

Limon Küfü Rengi Duvar Boyası Örnekleri

Limon küfü rengini sizlere ne kadar anlatsak da örnekleri göstermezsek anlattıklarımız havada kalır. Bizler de bu bölümde hayal gücünüzü çok yormadan sizleri gerçek limon küfü rengi ile baş başa bırakıyoruz.

Limon Küfü Rengi Hangi Odalarda Kullanılır?

Limon küfü rengi genellikle çocuk odaları ve genç odalarında tercih edilir. Evde Mimar olarak ise düzenlediğimiz ofislerde farklı oda renklerini ortaya çıkarmayı severiz. Bu nedenle bir odayı kese kağıdı rengi bir odayı cappucino rengi başka bir odayı da limon küfü rengi ile dekore edebiliriz. Bu durum ofisin farklı farklı renkler ile enerji kazanmasını çalışanlarının motivasyonunun artmasını kolaylaştıracaktır.

Limon Küfü Rengi ile Hangi Renkler Uyumludur?

Rengin genel olarak uyumlu olduğu renk sayısı fazladır. Özellikle beyaz renk ve beyaz rengin tonları ile limon küfü rengi tam uyum içerisinde çalışır. Eğer kapılarınız buz beyazı rengi ise limon küfü ile beraber kombinlenebilecek özelliğe sahiptir. Beyazın yanında mavinin tonları da limon küfü için ideal bir seçim olabilir. Mavinin açık tonları çocuk odalarında, bebek odalarında, genç odalarında tercih edilmektedir. Turkuaz rengi ve beraberinde mavinin açık tonlarından biri olan cam göbeği rengi burada ev sahipleri tarafından evin duvarlarına olmasa da ev eşyaları üzerinde seçilebilir.

Bu içeriğimizde sizlere limon küfü rengi ile ilgili örnekler sunmaya ve bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bize iletebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bizlere aktarabilirsiniz.

Evde Mimar

Evleri daha yaşanılır daha iyi bir yer hale getirmek için kurulduk. Hayalleri gerçekleştirmek asıl motivasyonumuz. Bu motivasyonla evleri güzelleştirmeye devam edeceğiz.

Bizi Arayın